kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roura powiedział że nie chce być trenerem. Już wolę Rubiego bo coś może zrobić.
0
Mam mieszane uczucia do Aggera. Już lepiej dołożyć kilkadziesiąt milionów i kupić Vertonghena lub Mangalę ,a byliby na dłużej i sądzę że lepsi.
0
Rubi ma być TYMCZASOWYM trenerem.
0
Moderatorzy... Nie da się przełączać między stronami.
0
Przydałoby się zrobić na całą lub pół trybuny wizerunek Tito tak jak było na Camp Nou w ostatnim meczy Pepa. Ale zostało za mało czasu żeby takie coś zrobić.
0
Rubi ma zostać TYMCZASOWYM trenerem. Także nie panikujcie.
0
Nie powinno się w takich chwilach pisać o zastępcach ale niestety jest to konieczne. Marcelo Bielsa albo Diego Simeone.
0
Tito! Szybkiego powrotu do zdrowia o może powrotu na ławkę trenerską Barcelony ale w roli asystenta?
0
No i Wasze prośby się spełniły... Gratuluję!
0
Gdyby Afellay został to pomocnik nie potrzebny (tylko że on jest bardziej skrzydłowym) jednak gdybyśmy go wypożyczyli czy sprzedali to uważam że pomocnik jest potrzebny. Są tego plusy i minusy. Ale będziemy mieli 4 pomocników z czego jeden nie jest jeszcze gotowy do gry za najwyższym poziomie czyt. Liga Mistrzów. Roberto w lidze może grać. I tu ktoś by się przydał. Ale wtedy musiałaby by być odpowiednia rotacja składem, Xavi w lidze coraz mniej i częściej Cesc z Roberto/Iniestą. Sądzę że Barca tak czy siak kogoś kupi ale kogo, to już nie będę pisał.
0
Sam jesteś leszczyk z drugiego składu. Ty im do pięt nie dorastasz.
0
... Co za nooby na tej stronie są to ja nie wiem.
0
Co dobrze?
0
120 mln? Śmieszni są. Żeby mieć jakiekolwiek szanse na pozyskanie Messiego trzeba zapłacić klauzulę która wynosi 130 mln więcej. A i tak nie uda im się go kupić. Niech spadają.
0
Daj se siana. Twoich komentarzy już nie idzie czytać. To że powiedział że zostaje nie znaczy że tak będzie. Poza tym napisałem że do Ajaxu i Dortmundu.
0
Jak mamy taki problem z obrońcą to może niech klub równolegle załatwia inne transfery? Nie wiem kogo on chcą, pomoc wzmocnić? To "pędzikiem" wysyłać oferty do Amsterdamu za Eriksena i do Dortmundu za Gundogana. Żeby była spokojna głowa z innymi transferami.
0
Z tej czwórki- Vertonghen. Z drugiej czwórki- Mangala. Między nimi powinniśmy wybrać jeśli nasze priorytety nie są osiągalne.
0
Nie wiem z kim my zostaniemy. Silva jeszcze nie jest w sumie przegrany... chociaż nie wiadomo co z nim jest. Czy zostaje czy odejdzie. Nikt nic nie wie. Szejk straszy kupieniem graczy Barcy. Wszyscy zapewniają że Silva zostanie. Ale kto wie? Może któregoś dnia obudzimy się i ujrzymy news pt: "Silva Fichado!". Nic nie wiemy, możemy tylko czekać i modlić się o Silvę. Jeśli zarząd wie że jest pozamiatane to powinien rozejrzeć się za kimś młodym, doświadczonym odpowiednio. Moim faworytem jest Vertonghen. Grał świetnie w zeszłym sezonie w BPL i nie byłby tak bardzo drogi. Pewnie 2x tańszy od Silvy. Jak nie on to Mangala, cena podobna do Silvy ale dużo młodszy i może być za kilka lat od niego lepszy.
0
To nie jest gracz na poziom Barcy. Dobrze że poszedł do PSG. Może to w jakiś sposób "ułatwi" transfer Thiago Silvy? Boże... o czym ja marzę. Jest tylu obrońców! Vertonghen, Inigo Martinez, Subotić, Papadopoulos, Sakho, Mangala. Możemy nawet 2 kupić byleby było jakieś porządne wzmocnienie!
0
Nie wiem co z ŚO. Nie wiem kogo kupimy. Ale według mnie powinniśmy wzmocnić środek pola kimś z dwójki Gundogan, Eriksen. Ja wolałbym Gundogana. Z Xavim, Iniestą, Fabregasem nic nie zrobimy. Jest Roberto ale nie na arenę międzynarodową.
0
Nie pod ten komentarz odpowiedź, przepraszam. Do kolegów pod spodem miało być :)
0
Tak, Silva podbija piłkę na prezentacji, mocniej kopnie iiiii.. sru!
0
No tak... fan naszego zarządu. "Ważne, żeby Barça znalazła piłkarza na przyszłość, który będzie mógł jako stoper i jako piwot." No kurna. Mamy 2 DP i to nam starczy. Nam jest potrzebny stoper z krwi i kości ,a nie podróba DP czy podróba ŚO. " Teraz może to robić i robi to bardzo dobrze Mascherano" haha. Mascherano tyle gra na stoperze co Messi na bramce.
0
Ta, Messi nie ma nic do gadania. To ja mam pomysł. Niech Barca strzeli klauzulę 1 mld za Ronaldo i zobaczymy czy piłkarz nie ma nic do gadania. Klauzula jest po to żeby klub nie robił problemów. Zawodnik może odrzucić ofertę.
0
To już jest szantaż :) Wysadźmy im Parc de Princes.
0
A zapłać! Messi i tak się na Ciebie wypnie. Coś za dużo tych zapewnień i stwierdzeń e Silva zostaje.
0
Dede zmienił klub ostatnio.
0
O, Song grał z 17 w Arsenalu? Nawet nie wiedziałem. Ale 17 pewnie Tello dostanie. Trochę numerów się zwolni to Song mógłby coś bliższego dostać.
0
Według "Mundo Deportivo" Barca uważa że Silva przyleci 25 lipca do Paryża żeby oświadczyć prezydentowi PSG że chce odejść.
0
Zgadzam się. Lecz można i jedno i drugie załatwić. W jakiej kolejności to nie ma znaczenia. Moim cichym faworytem jest Gundogan. Ale Eriksena w akcji nie widziałem także...