kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże, w imię ojca i syna, oby to prawda.
0
Może "Uwierz w Tito" ?
0
Poza tym nie odszedł by do United, za bardzo kocha Arsenal żeby im to zrobić.
0
Bo nic nie wiadomo. Agent zaprzecza ale musi, bo gdyby wspomniał o jakimś porozumieniu to tak jak jest napisane w tym artykule spotkałaby ich sankcja ze trony FIFA bo Silva ma ważny kontrakt. Prawda jest taka że Silva może do nas dołączyć i mam nadzieję że tak się stanie.
0
Żaden koniec. Agenci zawsze mówią że piłkarz wypełni kontrakt z klubem ,a później odchodzą. Może nie chciał Silvie grabić jeśli negocjacje między Barcą ,a PSG by się udały. Silva jest do wyciągnięcia.
0
Niech go PSG bierze ,a my Silvę do nas ściągamy. Jak nie Silva to Luiz, żaden Marquinhos.
0
Oby to była prawda z prośbą do zarządu PSG. Wszystko wyjaśni się na przestrzeni tego tygodnia. Oby do nas dołączył.
0
Ja bym wybrał Gundogana, i mam nadzieję że taką decyzję podejmie zarząd.
0
Z McDonalda? Poproszę.
Swoje marzenia tylko napisałem. Ale zaraz haters gona hate!!
0
To teraz Thiago Silva do końca przyszłego tygodnia proszę i Gundogana do końca lipca. Ter Stegena załatwić (jak Valdes odejdzie to z marszu do nas, jak nie to na wypożyczenie) i w sierpniu poproszę Aguero. Amen.
0
A jak na Silvę, Ter Stegena i Eriksena/Gundogana ?
0
Ehem, tak z Rafinhą to nie koniecznie. Wypożyczenie do Celty.
0
Ja mam pomysł. Thiago Silvę i Gundogana do nas!
0
Przynajmniej dobrze że te 25 mln za niego wyciągnęliśmy. Życzę mu powodzenia jednak pozostanie niesmak po tym że nic kibicom nie powiedział. W Monachium będzie mu trudno.
0
Masz 100% racji, ale z Bayernem czy Realem dałbyś zagrać Sergiemu Roberto? Nie zakładam z góry że zagrałby źle, jednak ktoś bardziej doświadczony i nie ukrywajmy lepszy by się przydał.
0
Rami? Really?
0
Właśnie, 4 lata, to jest bardzo dużo.
0
W sumie Silvę możemy kupić, a City dać Pedro i 30-35 mln za Silvę i Aguero. Ale to tylko marzenia.
0
Część 2.
Czy wzmocnienie ataku jest konieczne? Teoretycznie. Mamy: Neymar, Messi, Alexis, Tello, Pedro. "Wyjściowy" atak czyli Messi, Ney i Alexis prezentuje się imponująco. Jednak ławka już nie tak bardzo. Tello i Pedro na Hiszpanię- ok. Ale już w Lidze Mistrzów nie tak bardzo. Pedro ma doświadczenie, jednak pod 2 lat gra totalny piach. Tello- zapowiada się obiecująco jednak jeszcze nie ma niezbędnego doświadczenia. Na taki Bayern czy Real w LM to nie bardzo. I tu trzeba się zastanowić nad sprzedażą Pedro. Sztab stoi za nim murem. Jednak zarząd powinien walnąć pięścią w stół i powiedzieć basta! Pedro dostał mnóstwo szans i ich nie wykorzystał. Kto w jego miejsce? Aguero, Rooney? Najlepszym wyborem wydawałby się Kun. Przyjaciel Messiego, bardzo dobry napastnik, razem z Messim i Neymarem stworzyliby zabójcze Trio. Rooney? Raczej nie wyciągnięcia jednak piłkarz bardzo dobry. Ale czy pasuje do Barcy? Pewnie tak. Ale wydaje mi się że Aguero byłby lepszym wyborem. Na koniec bramka: Valdes powinien odejść w tym okienku. Kto za niego? Ter Stegen? Reina? zdecydowanie Niemiec. Młody, doświadczony już. Nieprzeciętne zdolności. Reina?... nie oszukujmy się, stary i delikatnie mówiąc nie zbyt dobry. Może za rok-dwa jak Pinto odejdzie żeby pełnił funkcję zmiennika Ter Stegena.
Wtedy możemy iść na podbój Europy.
0
Część 1.
Zarząd powinien spiąć poślady i zacząć negocjować transfery. Na razie dołączył do nas Neymar. Powinniśmy kupić do tego środka pola ale tak jak wspomniałem: Eriksena lub Gundogana. Młodzi, doświadczeni i bardzo dobrzy piłkarze którzy nie osłabią naszej linii pomocy. Na tę chwilę (po odejściu Thiago) pomoc prezentuje się tak: Iniesta, Xavi, Fabregas, Sergi Roberto (nie licząc Busiego i Songa). Czyli na 2 pozycje 4 piłkarzy. Roberto na La Ligę jest dobry ale na Europę? Nie daj Bóg jakaś kontuzja Xaviego czy Iniesty. Jest Cesc ale... Tu by się jednak ktoś przydał żeby był święty spokój. Taki Eriksen czy Gundogan byliby dobrym wyborem, ale zobaczymy.
Obrona to priorytet. Silva, Luiz, Marquinhos... za każdym stoi "ale". Silva że za stary, Luiz że popełnia sporo błędów i idzie do ataku, Marquinhos że za młody i niedoświadczony. Cena roli nie gra bo stać nas na znaczący transfer. Najlepszym wyborem wydaje się Silva; doświadczony, jeden z najlepszych jak nie najlepszy stoper na świecie. Jednak już trochę leciwy. Chociaż nie oszukujmy się 29 lat to nie jest tak dużo. Luiz- młodszy i też bardzo dobry stoper. Jednak często popełnia błędy i leci do ofensywy. Marquinhos- może być z niego drugi Varane, ale tylko może. W ostatnim sezonie Serie A był solidnym graczem. Jest to piłkarz na przyszłość. Jednak Barcelona potrzebuje kogoś na teraz. I kimś takim jest Silva. Według mnie powinniśmy wybierać pomiędzy Silvą i Luizem. Jednak Silva to według mnie opcja numer 1 ,a Luiz numer 2.
0
Nie najgorsza opcja jednak jeśli już mamy kogoś kupować to wolałbym aby zarząd dołożył te 10 mln i kupił Eriksena lub Gundogana, bo w sumie po odejściu Thiago będziemy trochę biedni.
0
Według mnie najlepsza opcja to Real Sociedad. Grają w Lidze Mistrzów, do tego po odejściu Illaramendiego będzie grał bardzo dużo. Doświadczenie na szczeblu międzynarodowym bardzo mu się przyda.
0
A Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Bayern nie chce nawet tych 23 mln zapłacić.
Niech Thiago idzie, to jest już nieuniknione. Zachował się jak tchórz. Do końca trzymał i w tym tygodniu powiedział zarządowi że chce odejść. Nic kibicom nie powiedział. Życzę mu powodzenia ale w Bayernie będzie miał bardzo ciężko.
0
Nie mamy o czym gadać. Puyol ma 35 i prezentuje się jeszcze znakomicie. Myślisz że to będzie 2 sezony i myk ? Jeśli Silvę będą omijały kontuzje to 4-5 spokojnie na wysokim poziomie może pograć.
0
Wypad! Montoya będzie następcą Alvesa.
0
Silva pociągnie spokojnie na najwyższym poziomie 4-5 lat. Będziesz się za ten czas martwił... czekaj to będzie chyba w 2018. Kiedy to będzie... Nikt nam nie zapewni takiego spokoju jak właśnie Silva. Jest wart tych 40-45 mln. Nie wiem co się uparliście na ten wiek. To jest najlepszy wiek dla obrońcy. Wasze pieniądze?
0
Nie, on tylko tam potwierdził że jeszcze trochę mu brakuje. Z Realem nie zagrał na 100% pewnie. Jeszcze wiosną i zimą wydawał mi się idealnym kandydatem. Kto wie? Może i byłby dobry? Ale Tito i tak go nie kupi. Ja dalej jestem za Thiago Silvą.
0
W sumie tak ale Real to się wzmocnił tylko Isco. Za Illaramendiego przepłacił, Carvalaja Neymar będzie w murawę wkręcał, Casemiro... cóż, nie ta półka. My to powinniśmy kupić takiego Thiago Silvę + Sakho lub Mangala. MOŻE kogoś za Thiago. Eriksen/Gundogan, sprzedać Pedro i kupić Aguero i sprzedać Valdesa i kupić Ter Stegena. Ale to nierealne. Tyle kasy pewnie nie wydamy. Bo to idzie w 100 mln jak nie więcej.
0
Bo pokazał co umie w finale Ligi Mistrzów?
0
... MD chyba dzisiaj pisało o Macie za Thiago. A za Villę miał przyjść Aguero.