kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie szukać innego obrońcy?! Trzeba się starać ,a nie na początku zniechęcać. Trzeba dać im te 50 mln i niech nam dają Thiago Silvę. Tylko on musi chcieć odejść.
0
A po co mu więcej kasy? Mam nadzieję że Thiago Silva nie jest łapczywy na pieniądze.
0
Do "25" muszą mieć numery.
0
Sądzę że Villa i 20 mln. Ale pod warunkiem że to nie utrudni sprowadzenia Thiago Silvy. Wtedy może przychodzić.
0
W LL jest Real, Sevilla, Valencia i Atletico. 4 zespoły tak jak w przypadku Ligue 1. Oszczędzany też może być bo jest Pique, Mascherano, młody Bartra i Puyol jak zdrowie pozwoli. W Barcy ma zagwarantowane trofea.
0
Silva będzie chciał odejść, 40-45 mln i już.
0
Jeśli Thiago odejdzie to tak. Gundogan będzie najlepszym następcą. Ten plan ze stycznia mi się podoba :) Oby został zrealizowany w 100 % :)
0
Barcę podobno stać na znaczący transfer. Także nawet 50 mln nie będzie problemem. Na raty się szejkowie nie zgodzą także jeszcze można dorzucić zmienne, ale i to jest wątpliwe czy PSG się zgodzi.
0
Abidal jest już wolnym zawodnikiem.
0
On ma najmniej do gadania.
Ale zawsze tak jest że piłkarz chce zostać w klubie, rozmawiałem z nim bla bla bla... Oferta wpłynie, negocjacje się zaczną, skończy się na 50 kawałkach i Thiago do nas przyjdzie. I te wszystkie zapewnienia są guzik warte. Tito też powiedział że Alexis zostaje ,a zarząd wciąż bierze pod uwagę jego sprzedaż jeśli wpłynie korzystna oferta.
0
Kupisz 14 to nie będziesz musiał dodawać :) Ja musiałem sezon czekać żeby go kupić :)
0
Jeśli naprawdę Barcę stać na taki transfer, a stać bo to powiedział rzecznik Barcelony to czy kwota wyniesie 30 czy 60 mln nie powinno być problemu. Tito go chce, Silva też chyba chce tu przyjść. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że już pod koniec lipca zobaczymy Thiago Silvę w kolorach Blaugrana na prezentacji na Camp Nou.
0
A ktoś Ci każe przepłacać?
0
Rozumiem że masz ból dupy! Serce pęka wierz mi!
0
Jeśli zarząd kupi Thiago Silvę to osobiście wątpię żeby ktoś jeszcze do nas dołączył. Chyba że za to co uzyskamy ze sprzedaży ale sądzę że to pokryje koszty transferów Neymara i Silvy. Chyba że zarząd nas miło zaskoczy i sprzeda Villę, Valdesa wypożyczonych i MOŻE Pedro to wtedy bramkarz, najlepiej Ter Stegen bo jak Reina to Valdes może zostać na kolejny rok i kogoś do ataku. Rooney? Wtedy byłoby nas stać ale ja wiem? Może ktoś tańszy? Pożyjemy zobaczymy.
0
Podobno nas stać. 50 mln to żadna przeszkoda jeśli PSG zgodzi się na zmienne to w ogóle.
0
To teraz trochę poczekamy. Codziennie nowy news o Thiago Silvie. Ale lato nie będzie nudne, to na pewno :) Miejmy nadzieje że pod koniec lipca będziemy bardzo szczęśliwi z powodu dołączenia do Barcy TS.
0
Jedno jest pewne, coś się zaczyna dziać. Będziemy mieli bardzo emocjonujący lipiec.
0
Zawsze każdy mówi że "ja do xxx? Skąd! Tu się czuję dobrze!" ,a później "zawsze marzyłem o grze w xxx" I tak to działa. Mediom nikt, nic nie powie.
0
Od czegoś trzeba zacząć negocjacje. I tak skończy się na 45 mln i zmiennych czy innych gigantycznych kwotach. Ale cena nie gra roli, byle do nas przyszedł.
0
7 centymetrów.....
0
Bo mecz charytatywny? I nie chcieli ryzykować kontuzji?
0
Wypieprzaj trollu jeden.
0
To widać że się nie znasz.
0
Patrz ostatni sezon. Przez obronę nie wygraliśmy Pucharu Króla, dostaliśmy 0-7 z Bayernem i straciliśmy tyle bramek w lidze. Pique bez formy, Puyol kontuzjowany, Bartra za młody, Mascherano dobry ale DM i też kontuzjowany. Ale mamy dobrych obrońców. Stoper jest nam potrzebny, jak nie dwóch. Ale jeden wystarczy.
0
Jak myślcie? Silva w końcu do nas dołączy czy nie?
0
W sumie co miał powiedzieć? Tajne spotkanie to tajne spotkanie. Ale coś jest na rzeczy.
0
Dani przekonał Adriano, Neymara i bardzo możliwe że przekona (ł) Thiago Silvę. 3 transfery na kocie Daniego! Jakąś prowizje trzeba by było mu odpalić :)
0
Właśnie, dobrze by było go kupić jeszcze w lipcu.
0
Właśnie, stać na na transfer jak powiedział Freixa, sprzedać wszystkich dać 50 mln czy 40 + zmienne i Silva Blaugrana.