kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinien odejść już tego lata i w jego miejsce kupić Caballero ,a Ter Stegena za rok jak Pinto odejdzie.
0
Właśnie, sprawdzian w poniedziałek.
0
Mi się gorąco zrobiło kiedy przeczytałem że miał mnóstwo szczęścia iż przeżył wypadek. Nawet sobie nie wyobrażam co by było gdyby stało się odwrotnie... Co by się tu działo. Dobrze że nic mu się nie stało.
0
Nie! Thiago, Bartra, Montoya i Tello wrócili już ze zgrupowania! http://www.fcbarca.com/48451-eric-abidal-trenowal-z-grupa.html
0
Właśnie, hejty bo: A, Thiago to na reprezentację pojechał. Czytacie newsy? Brali udział we wczorajszym treningu i są do dyspozycji Tito w dzisiejszym spotkaniu. Jak nie miałem dostępu przez 2 dni do kompa i o tym wiedziałem ,a Wy nie?
0
Skład Sportu, ale zamiast Pique, Abidal i zamiast Xaviego, Thiago.
0
Żeś Amerykę odkrył.
0
Inigo, owszem. Nawet za mniej go można wyrwać. Ale też jakiś naprawdę klasowy obrońca by się przydał który może grać z takimi ekipami jak Real, Chelsea, United czy PSG. Także można 2 sprowadzić za małą stosunkowo kwotę.
0
Ja na WP widziałem. Wiem wiarygodne źródło, ale coś jednak piszczy.
0
Ale Once de Gala z powołanych. Czepiasz się szczegółów.
0
Mój komentarz odnosił się do jego poprzedniego gdzie napisał o Bale'u. Kiedy ja pisałem swój komentarz on już dodał kolejny. Ot, cała filozofia.
0
Bo Deulofeu to będzie takie wzmocnienie jak cholera. Jak Pedro i Villa odejdą to wtedy napastnik musi być. Nie skrzydłowy tylko środkowy napastnik.
0
Chodziło mi o pierwszy jego post gdzie napisał Villa i Pedro.
0
Czyli Once de Gala?
0
Właśnie, to już drugi taki artykuł gdzie jest zaadoptuje się, zamiast zaadaptuje. Słownik języka polskiego nie zna takiego wyrażenia jak zaadoptować się. Bo samemu nie da się zaadoptować.
0
FcBarca_Messi, to by było coś. Wtedy tylko bramkarz i obrońca by zostali.
0
Chyba że tak. Ale i tak nie ma co przesadzać za bardzo. Po prostu przydałby się jakiś napastnik jeszcze.
0
Wysoki napastnik? Pomysł już spalony na samym początku. Co było z Ibrą? U nas wysoki napastnik nie ma racji bytu. U nas takie wrzutki jak Alves coś dośrodkuje i to nie zawsze celnie i po rzutach rożnych. Tak to gramy po ziemi. Napastnik owszem przyda się, ale jakiś w miarę młody (tak do 26-27 lat) w miarę wysoki tak do 185 cm max.
0
Pedro swoją drogą. Obaj powinni odejść. Pedro gra piach już od 2 sezonów. Sprowadzić w jego miejsce jakiegoś napastnika który dałby wytchnienie podstawowym napastnikom i jednocześnie nie obniżał jakości w ataku.
0
Właśnie, Subotić również jest dobrą opcją. Nie wiem dlaczego zarząd nawet o nim nie myśli. Chociaż cholera wie co oni tam myślą.
0
Zarząd powinien stanąć na głowie żeby sprowadzić Thiago Silvę. Dać im Pedro + trochę hajsu (15-20 mln) Thiago może się zgodzi na obniżenie pensji. Jeśli na próbach polegniemy wtedy za kimś innym się zakręcić. Jeśli nie Silva to może Vertonghen z Tottenhamu? Tańszy o wiele i wtedy można by było jeszcze sprowadzić ewentualnie dobrego rezerwowego napastnika w przypadku odejścia Pedro.
0
14 mln. Dobra cena. Jak tyle dadzą to bardzo dobrze. Czas Villi w Barcy się skończył.
0
Może jeszcze Rasiak do tego? Już widzę jak Real kupuje Cavaniego i Bale'a. Bale najprawdopodobniej nie przejdzie do Realu. Nawet jeśli obaj by przyszli to nie znaczy że od razu by było po 6-0. Zgranie i takie tam różne.
0
Ta, Bale dojdzie. Przedłużył kontrakt. I wszyscy w Spurs mówią że Bale zostanie.
0
Zależy ile poszło. Jeśli 50 mln, to trzeba czekać. Jeśli 25-35 mln to można bramkarza już kupić i poczekać na sprzedaż innych piłkarzy i kupić stopera i ewentualnie napastnika w przypadku odejścia i Villi i Pedro.
0
Chociażby. Ale klub pewnie się koło niego nie zakręci. Pewnie za kimś młodym i niedrogim z jakiegoś znanego klubu.
0
Atak będzie bajeczny. Pomoc również jak częściej będzie grał Cesc zamiast Xaviego. Xavi tylko na ważne mecze. Jeszcze trzeba szybko bramkarza załatwić. Najlepiej Ter Stegena. Chłopak sam się do nas pcha ,a my chcemy Reinę. Stopera można już po Pucharze Konfederacji załatwić. I jak odejdzie Pedro z Barcy razem z Villą to jakiś młody, niedrogi, zdolny środkowy napastnik by się przydał. Tak do 15-20 mln, zależy ile zostanie. Skrzydłowych nie ma co kupować.
0
Łaa, paka jak się patrzy :)
0
Tylko ter Stegen i stoper. Marzeniem jest Thiago Silva. Jeśli jego transfer jest możliwy (nie licząc kasy) to warto spróbować go kupić.
0
3 lub 4 czerwiec ma zostać zaprezentowany.