kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co Wy chcecie. Przecież Adriano to najlepszy stoper od czasów Maldiniego. Alves jest bardzo precyzyjny w swoich wrzutkach tak jak chirurg w wieku emerytalnym.
0
I Aguero.
0
Pietras800, tak zagra chociaż nie zostały nawet zaprezentowane.
0
Bo jest zajebisty?
0
Ale jak odejdą Villa i Pedro to jeszcze jeden napastnik by się przydał. Ale to się zobaczy. Zgadzam się co do Twoich typów.
0
Co Wy z tym wiekiem? W tym roku dopiero skończy 29 lat. Jeden z najlepszych okresów dla obrońców. Może pograć jeszcze 4-5 lat na wysokim poziomie.
0
Wypad. Chyba że Monaco da 50 mln to spoko. Wtedy narobimy transferów że ho ho. ok. 150 mln na transfery. 3 napastników, bramkarz, stoper i ewentualnie pomocnik.
0
Pedro dorzucić bo się nim interesują zapłacić 20 mln i już. Jak nie to jeszcze Adriano dorzucić bo nim też się interesują i zapłacimy z 10 albo nawet mniej milionów i zostanie na bramkarza, i pomocnika lub drugiego napastnika który powinien przyjść w przypadku odejścia Villi i Pedro. Wtedy skład mega. Silva to zajebisty stoper, Neymar wprowadzi świeżość do ataku, taki Ter Stegen będzie wymiatał na bramce + pomocnik/ napastnik i w przyszłym sezonie walczymy o tryplet i superpuchary.
0
Villa David, pamiętasz taki mecz gdzie Alexis miał 2 asysty i 2 bramki ,a Cesc miał 3 bramki i też 2 asysty? Tak to współpraca tych dwóch panów. Villa jest nam nie potrzebny. Niech odchodzi, przyjdzie Neymar, odejdzie pewnie jeszcze Pedro (może w rozliczeniu za Thiago Silvę?) i przydałby się nam jeszcze jeden napastnik (Rooney lub Aguero), bramkarz i może jakimś cudem pomocnik i mamy mega pakę.
0
kuba2014202, aha, czyli Gabi sam się strzelił w nos tak że potrzebował "tamponu". Gratulacje dla Ciebie. Obejrzyj powtórkę. Cristiano Ronaldo nawet nie protestował.
0
TheKronos, raczej tak.
0
Jeśli sztab go chce to niech przychodzi. Byle była kasa na Neymara, Thiago Silvę, Ter Stegena i Gundogana.
0
15 mln albo jak się da to więcej i kupi się Ter Stegena i kilka milionów może zostanie żeby dołożyć do kogoś.
0
Villa i Pedro z ataku robią latem wyjazd.
0
Cóż, jak chce niech idzie. W jego miejsce chciałbym Ter Stegena. Idealny następca.
0
Nadzieja matką głupich... Co prawda każda matka kocha swoje dzieci ale chyba nie aż tak. Jak Pedro chce zostać to niech się weźmie do cholery jasnej za robotę, bo wygląda tak jakby był zadowolony ze swojej postawy na boisku.
0
I spoko. Jeszcze tylko Pedro i git.
0
Ter Stegen. W tej samej cenie, młodszy o prawie 10 lat i ogólnie lepszy. Nie zastanawiać się, brać Niemca.
0
Czy oni dzielili się tym piwem z ludźmi? Co mieli? Pić soczek z McDonalda? Naharowali się przez cały sezon to mają jeszcze się ograniczać.
0
Wypier... Nie ma. Cesc nigdzie podobnie jak Alexis się nie rusza.
0
Ter Stegen. Innej opcji nie widzę. Akurat sprzedamy Waldka to za tą kasę kupimy Niemca.
0
W zeszłym roku fiestę Realu pokazali ,a była to chyba 1 godzina.
0
Bardzo wątpię w te plotki. W kwietniu były informacje że Neymar w Barcelonie tylko czekać na OFICJALNE od klubów. A teraz? Jeśli to prawda to może prawdą są 40 mln dla nas. Wtedy 140 mln na transfery i możemy kupić Aguero, Rooneya, Isco, Thiago Silvę, Hummelsa i Ter Stegena...
0
Ta informacja o 95 mln za Neymara to czysta plotka. Taki atak? Marzenie. Chociaż ja bym wolał Aguero ale na Rooneya wcale bym się nie obraził.
0
Czemu uwzięli się na tego biednego Alexisa? Czemu nie Pedro? Alexis gra ostatnio bardzo dobrze czego o Pedro powiedzieć nie można. Jeśli zarząd sprzeda Alexisa to będzie to kolejny dowód na ich głupotę. Mam nadzieję że Alexis uprze się zostanie.
0
Ciekawe tylko czy C+ pokaże fiestę na CN tak jak w zeszły mroku Realu na SB czy zostaje internet.
0
Na Camp Nou w niedzielę.
0
Dzisiaj na Camp Nou nic nie będzie. Dopiero po meczu z Realem Valladolid w niedzielę będzie fiesta tak jak Real w zeszły mroku zrobił.
0
D.Villa, tym razem nie.
0
Cesc do Muniesy:
- O! Marc pokaż fona!
-A, tam zwykły iphone.
- No pokaż nie zabiorę Ci!