0

Riposta Ci się nie udała :)

0

W USA kilku gości wygrało proces o niepłacenie podatków. To jest bezprawne i sąd przyznał im rację i nie płacą podatków.

0

Dobrye się cyujesy ?

0

Najpierw stoper. Jak już będzie zaklepany to kupić jakiegoś napastnika i będzie git. Bo z Pedro i Tello na ławce wiele nie zrobimy.

0

W USA kilku gości wygrało sprawę o niepłacenie podatków. Nie rozliczali się i sąd przyznał im rację że podatki to rzecz bezprawna, a Messi na pewno będzie miał lepszych adwokatów i na pewno nie jednego.

0

Na blaugrana.pl jest też taka informacja.

0

Jeśli to prawda to Messi ma tyle kasy że załatwi sobie najlepszych i tylu prawników że Komorowski, Tusk i Kaczyński mogą się schować ze swoimi papugami. Jeśli nie, to też urządzi tej gazecie, stacji czy co to do cholery jest, taki sajgon że będą srać odszkodowaniem przez kupę lat.

0

I tak to właśnie jest. Nielegalne, bezprawne podatki i jak ktoś chce od nich uciec to zaraz przestępca i złodziej.

0

Tak, oszustwo podatkowe na ok. 1,3 mln rocznie przy zarobkach na poziomie 12-15 mln bo pensja się zmieniała. Logiczne jak cholera.

0

Ja mam pomysł, damy im Thiago i Cesca za 100 mln, Hernandeza i De Geę :) Wtedy możemy zacząć rozmawiać.

0

Jak nie Silva to ktoś inny. Na nim się świat nie kończy. Zarząd powinien kupić Suboticia labo Mangalę.

0

Ja bym chciał aby Las Palmas jeszcze awansowało. Fajnie ze Villarreal wraca.

0

To dobry pomysł. Powinniśmy postąpić tak samo z Deulofeu i innymi piłkarzami którzy mają w przyszłości stanowić o sile Barcelony.

0

Tito nie musi biegać po boisku przez 90 minut! Dlatego został. Ludzie. Wygraliśmy ligę, pobiliśmy rekord bramek Pepa, wyrównaliśmy rekord punktowy Realu, byliśmy w półfinale LM i CdR, co Wy chcecie? Że Tito to słaby trener? Nie dziwię mu się. Chciał wiedzieć czy Abidal będzie mógł grać tak jak inni, chciał wiedzieć czy Abidal pomoże wygrać CL czy LL. Lekarze powiedzieli że nie i już. Sądzę że każdy z nas który byłby na miejscu Tito postąpiłby tak samo.

0

Nie daj Bóg żeby odszedł. Ale jeśli już by tak się stało, to niech United dają 40 baniek i Hernandeza. My kupimy sobie Thiago Silvę i Suboticia albo Mangalę i Gundogana za Cesca... Ahh, pomarzyć można. Chociaż w sumie realne.

0

Chyba z Xerez ,a nie z Xerezem.

0

A w tym sezonie ktoś symulował? Np. w rundzie wiosennej sobie nie przypominam, Alexis się z tego wyleczył, no w sumie nie było symulek w tym sezonie.

0

Czy pod każdym artykułem trzeba pisać o Abidalu? Co ma do cholery ciężkiej fair play na boisku do tego co się dzieje w klubie? Ja prdl.

0

Większych bredni nie czytałem. Czyli Abidal to lekarstwo na całe nasze zło? Porównujesz go do Thiago Silvy, Kompanego czy jeszcze kogoś innego?!

0

Ludzie! Barca zachowała się jak najbardziej poprawnie, etycznie i moralnie. Przedłużyła z nim kontrakt w zeszłym roku (z tego co pamiętam), w każdym razie kiedy dowiedziała się o raku nie powiedziała mu Good Bye, Au Revoir czy Do widzenia . Tylko cały czas mu płaciła wspomagała w chorobie i dopiero kiedy wyzdrowiał powiedziała mu że nie przedłuży z nim kontraktu. W kwestii sportowej, jak najbardziej słusznie. Mes que un Club, okej ale my nie jesteśmy instytucją charytatywną żeby utrzymywać, wspierać czy po prostu mieć pod swoimi skrzydłami piłkarzy zdolnych do gry ale nie w pełnym wymiarze czasowym. Ligę Mistrzów chcieliście nim wygrać? 90 minut by raczej nie zagrał i tylko by zmiany marnował.

Abi zasłużył na szacunek za to co zrobił dla klubu przez te 6 lat (tak naprawdę 4) i za to jak walczył z chorobą, ale to jest klub sportowy, tu się walczy o trofea, to są też pieniądze. U nas nie grałby dużo, jeszcze przy przyjściu powiedzmy dwóch stoperów. Klub postąpił najlepiej jak mógł. To nie wina zarządu, to nie wina Rosella. Wszyscy zwalacie na niego winię jakby Wam zabił matkę. Chcecie Laportę? On się wypowiedział że Abidal powinien jeszcze rok zostać. Czyli jakby był Laporta to Abi zostałby tylko rok dłużej, jakaś różnica? Łudzić się że zostanie do końca kariery. A tak, im szybciej tym lepiej.

0

0

A sekcja piłkarska tak nie może?

0

Pedro im zaproponujmy. Cena: 20-25 mln.

0

10 baniek i niech idzie.

0

Bojana sprzedać! Póki coś się na nim zarobi po później odejdzie za 500 tys i po sprawie. Sprzedać wszystkich czterech i kupić 2 stoperów.

0

Powinniśmy kupić 2 obrońców , a Bartrę wypożyczyć. Mangala i Subotić to by była bajka.

0

Ła, kasa przecież jest! Neymar "rozłożony" na trzy raty także jakieś 20-25 mln zostało. Szrot tak jak powiedziałeś 15 mln, Villa 15 i już jest 50 baniek. Ja bym wziął Suboticia i Mangalę, jak nie Serba to niech będzie Sakho.

0

Niech jego załatwią i kupią jeszcze Suboticia albo Mangalę, i jak ewentualnie jak Pedro odejdzie to jeszcze dobrego napastnika. Okienko wtedy zaliczę do najbardziej udanych podczas ostatnich lat.

0

Wpieprzamy ziemniaki z maślanką.

0

Sprzedać z opcją wykupu. Zarobi się trochę na ten moment i będzie kasa na kogoś innego, niewielka ale zawsze kilka milionów więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?