kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest napisane.....
0
Czyli z budżetu ile zostanie odjęte? 23 miliony? Na to wychodzi. Tragedii nie ma.
0
Charakterek ma ale piłkarzem jest znakomitym. Kupią jednego napastnika? Przy sprzedaży Villi i Pedro i kupnie Neymara to raczej nieuniknione.
0
Pedro z Villą do odstrzału i Neymar + Aguero/Suarez do nas.
0
Spadać. Na pewno nie do Realu. Nigdzie go nie powinniśmy sprzedawać. Zwłaszcza za 18 mln. Co innego gdyby to było 30 czy 40 mln. Ale co? Sprzedamy Thiago i zaraz rozpoczną się poszukiwania pomocnika. Zaraz będzie Gundogan/Isco blisko Barcelony.
0
Ufff. Odetchnąłem. Naprawdę zasłużył na drugą szansę. Wraca do formy i powinien zostać. W przeciwieństwie do Pedro...
0
Chyba zaadaptuje ,a nie zaadoptuje.
0
Neymar, Messi, Aguero. To jest atak marzeń.
0
15 lepszych? Gomez, Cavani, Falcao, Messi, Ronaldo, Rooney, Van Persie, Tevez, Ibrahimović, Podolski. I znajdzie się jeszcze paru którzy są na równi z Robertem albo nawet lepszymi.
0
Czy go głowa boli? Barca powinna zakazać wyjazdu na zgrupowanie. Chyba że Sabella nie zamierza go wystawiać.
0
Łaski bez. Jak ostatecznie go nie kupimy to zakręcić się wokół Sergio Aguero i mamy sprawdzonego piłkarza w Europie który na dodatek świetnie rozumie się z Messim. Neymara możemy wziąć za darmo za rok i Santos będzie płakał w obydwie garści że nie zarobił ani eurocenta. Do tego obrońca, bramkarz i jedziemy.
0
Nie ma sensu kupować innego obrońcy nić Silvy. Jak jego się nie uda to mamy przecież najlepiej sprawującego się na tej pozycji Adriano który jest zajebiście szybki, stworzony do gry na stoperze. Jest odporny na kontuzje i żaden szlag go nie trafi...
Dobra teraz na poważnie. Silva jest najlepszym kandydatem z: Kompany, Hummels, Silva, Marquinhos, Luiz. I jeśli Tito naprawdę go chce (widać, widzi w nim zajebistego grajka (w końcu coś dobrze widzi)) to Zubi powinien stanąć na głowie i go sprowadzić. Nie starczy? Nie ma że nie starczy. Dorzucić im Pedro 20 mln i już. Jak nie to poprosić Katar o 50-70 dodatkowych milionów na transfery i kupić Silvę, bramkarza, Neymara i jeszcze jednego napastnika. Co to jest 50 mln na transfery? Real ma 100mln+ to co ze sprzedaży zawodników, czyli pewnie zakręci się koło 200 mln. Długi długami ale jak się będzie żydzić to wygramy max 2 puchary i ze spłaty długów będą nici. Lepiej zainwestować, sprzedać na grubą forsę koszulki nowych piłkarzy wygrać wszystkie puchary i jeszcze bardziej spłacimy dług.
0
Jak się nie uda z Thiago Silvą to wtedy można zagiąć parol na Davida Luiza. Sądzę że za 30-35 mln da się go wyciągnąć. Uważam że Mourinho nam go puści zwłaszcza jeśli nie widzi go w składzie na przyszły sezon. Jeśli będą chcieli więcej to możemy im kogoś dorzucić. Ale samą gotówką możemy to załatwić. Obrońca z niego bardzo dobry, strzał ma, wysoki jest. Czego chcieć więcej.
0
Ja też. Jeszcze czytałem że ktoś tam potwierdził negocjacje na linii Barca-City. Wiem bardzo konkretne informacje ale chciałem się z ty TYLKO z Wami podzielić.
0
Czytałem że Radio Globo podało iż Zubizaretta poleciał do Manchesteru negocjować z Soriano transfer Sergio Aguero.
0
Jeśli to prawda to mu się nie dziwię. Zamiast w kluczowych momentach sezonu dawać odpoczywać Xaviemu, to nie, on grał zamiast dać szanse Thiago.
0
Odejdzie na pewno. Można go włączyć (jakby się nie udało z Silvą i Hummelsem i Kompanym) do operacji transferu Vertonghena.
0
Brać go jak najszybciej. Bo skończy się jak z Hummelsem. Najpierw "tylko do Barcy" ,a później zostaję w Borussi.
0
Ofensywa po Thiago Silvę
Klub chce zamknąć transakcję w ciągu 15 dni!
Na jednej z konkurencyjnych stron.
0
Szkoda że nie za Valdesa, Alvesa, Pedro, Villę i powiedzmy Adriano. 150 baniek na transfery...
0
A właśnie, Qatar dać pieniędzy nie może? 75 mln na przykład. Kasę mają. Wtedy 160-170 mln na transfery.
0
30 baniek dać i już.
0
Rosell skąpi i na pewno tak nie postąpi.
0
Jak nie kupią Thiago Silvy, to rzeczywiście opcja z Vertonghenem jest ciekawa. Spurs chcą Villę to im dopłacimy albo zrobimy wymianę i jest nasz... Ciekawa opcja. Kasę by się zaoszczędziło i można by było kupić jeszcze jednego napadziora oprócz Neymara lub jeszcze jednego stopera (Inigo Martinez)
0
W sumie co miał powiedzieć? Ale pewnie to prawda. Jak nie on to Thiago Silva. Jak nie Silva to Kompany. Ale postarać się Thiago, jak sam piłkarz się uprze i kogoś do transakcji dorzucimy to możemy tanio go wyrwać.
0
To świadczy tylko o Pedro. Gdybyśmy go sprzedali to kupili kogoś innego to w jeden sezon nastukałby tyle bramek co Pedro przez dwa sezony. A może nawet lepiej.
0
Priorytet Thiago Silva. Jak nie on to Hummels albo Kompany.
0
L'onze del Barça: Valdés, Montoya, Piqué, Mascherano, Alba; Sergio, Xavi, Iniesta; Fàbregas, Pedro i Villa
Na siłę upchany Cesc do ataku zamiast Alexisa czy chociażby Tello.
0
A o 05:55 naszego czasu zaczynają się wspaniałe derby Ligi Okręgowej Pingwinów (LOP) i mistrzostwo Grenlandii: FC Foka - FC Niedźwiedź Polarny.
0
Przyjmowanie piłki ćwiczyłeś?