0

Można im Pedro dać w zamian. I 5 mln dodatkowo. Nie widziałem go w akcji, ale to on i Subotić są teraz najpoważniejszymi kandydatami do zasilenia Barcy.

0

A jeśli nie Subotica to już w ostateczności Mangalę. Ale trzeba koniecznie się za Suboticiem obejrzeć bo to świetny stoper. W finale LM był o niebo lepszy od Hummelsa. Takiego ŚO nam potrzeba.

0

Zarząd powinien za wszelką cenę kupić Suboticia. Chłop nie będzie kosztował więcej jak 20 mln , pewnie taniej da się utargować zwłaszcza jak wypożyczymy im Deulofeu. Wtedy za 16-18 mln się go wyrwie. Wtedy mogą sobie dokupować Mathieu czy Ramiego. Już będę spokojny. Neven to najlepsza w tej chwili opcja.

0

Czyli że co?

0

Zakręcić się wokół Inigo, zobaczyć ile da się wynegocjować ,a jak nie to kupić tego Mathieu i już. A może Mathieu i Ramiego? ... I opchnąć jeszcze Pedro i kogoś lepszego kupić.

0

To my ich wpuśćmy w maliny. Kupimy Inigo ,a oni się rozczarują że nam nie przeszkodzili.

0

Sprzedać, Bojana, Afellaya, Fontasa, Villę, Pedro, Dos Santosa, Valdesa.
Wypożyczyć innych piłkarzy ale nie szaleć aż tak.
Kupić, Ter Stegena, Suboticia, Inigo Martineza i napastnika w miejsce Pedro.

0

Jeszcze idealna "linia" ataku na ławce by się przydała. Bo Tello i Pedro to nie jest to. Ze wskazaniem na tego drugiego.

0

O, tak. U nas pod każdym newsem obrażamy Real. W tym momencie to Ty jesteś hipokrytą bo u Was prawie pod każdym newsem, zwłaszcza jeśli dotyczy to Barcelony nawet w najmniejszym stopniu pojawiają się wulgarne i obraźliwe komentarze. Większość z nich jest po prostu żałosna. Nie mówię że każdy tak pisze, ale jak ktoś doda komentarz w stylu: "nie obrażajcie ich" czy coś takiego i jeszcze w sposób kulturalny lub odmienny od innych napisze coś o Barcy to zaraz hejt na tą osobę.

0

Jak nie chce sprzedać Luiza to może nawet lepiej. Zostanie w końcu tylko Subotić i ktoś do pary Inigo/Marquinhos.

0

Jeszcze tylko stoper, bramkarz i ewentualnie napastnik i jedziemy na podbój Europy. Naymar, bardzo fajny, sympatyczny gość.

0

Barcelona-Marsylia-City-Bayer.

0

No, a my nie potrafimy nikogo wyciągnąć. A wystarczyłoby w większości dać tyle samo.

0

46 za dwóch :) Ale zgadzam się. Co do zmiennika Messiego. To najpierw trzeba Pedro sprzedać ,a wtedy kupić jakiegoś napastnika względnie skrzydłowego. Jakiś do 25 mln.

0

Jak ktoś złoży przyzwoitą ofertę to czemu nie. Wtedy kupić kogoś lepszego.

0

Z Sociedad przecież da się po negocjować. Klauzula klauzulą.

0

Weź nie kracz.

0

Valdka sprzedać w pizdu. Nie zarobimy nic na nim i dopiero będzie. Sprzedać go kupić Ter Stegena i w przypadku odejścia Pedro kupić jeszcze jednego napastnika. A co powiecie na takie coś:

Mata+Luiz+Ivanović za Pedro+ 25 mln zmiennych+ 35 mln w gotówce?

0

Jak nie to brać Suboticia za te 18-20 mln do tego Inigo Martineza (Tito podobno za nim optuje) za 12-15 mln i mamy za 30 mln- doświadczonego, światowej klasy stopera i młodego wykazującego wielki potencjał Inigo.

0

15 milionów i może iść. Chwała mu za wszystko ale niestety. Jeszcze żeby ktoś złożył ofertę za Pedro! Jak ja się o to modlę. 25 mln i niech idzie w diabły.

0

Ja bym optował za parą Ivanović-Inigo Martinez. Inigo sprawdzony w LL.

0

O! Ivanović i Inigo Martinez! To wydatek rzędu 25-28 mln za obu. Albo Luiza i Ivanovicia za Pedro+20 mln.

0

Cesca wystawiać w przyszłym sezonie zamiast Xaviego. Xavi, lata już nie te i coraz częściej powinien siadać na ławce rezerwowych. Miejsce Cesca jest w pomocy i tam powinien grać cały następny sezon. Cesc i Thiago naprzemiennie z Xavim i Iniestą i nie ma mowy o przemęczeniu na finiszu sezonu.

Zmiany w składzie są potrzebne nie tylko w zarządzaniu składem ale także w transferach. Należy sprzedać Valdesa, Villę i Pedro i maruderów którzy wracają z wypożyczeń. Kupić bramkarza: Ter Stegen, Courtois, Caballero. Któryś z nich. Ja optuję za Belgiem lub Niemcem. Do tego stoper. Silva, Kompany, Hummels nie do ruszenia. Luiz to DM także nie ma kogo kupić. W takim razie Marquinhos i Inigo Martinez. Obaj. Za 30-35 obu pewnie dałoby się wyciągnąć. Do tego napastnik w miejsce Pedro i jedziemy po Puchary.

0

Valdes musi odejść. W jego miejsce Ter Stegen lub Caballero. Klub musi szybko zacząć kupować bramkarza. Chyba że ma być to Reina to wolę poczekać do lipca. Nie ma na czekać. Szybko załatwić bramkarza, później kupić Inigo i Marquinhosa lub tylko tego pierwszego, w przypadku odejścia Pedro kupić jakiegoś napastnika i już.

0

Chyba porażka. Prowadziliśmy 2-0 i przegraliśmy 3-2. Mielibyśmy 103 punkty.

0

Ja wiem czy klub zachował się aż tak źle? Gdyby zarząd był bez serca to już po usunięciu raka niespełna dwa lata temu by mu powiedział Au revoir, Good Bye, Do widzenia. Ale nie, trzymali go całą chorobę i dopiero kiedy wyzdrowiał i to po dłuższym okresie czasu to nie przedłużyli z nim kontraktu. Postąpili najlepiej jak mogli, godne pożegnanie, wszystko na spokojnie ogłoszone. Vamos Abi!

0

Nie ma co winić Tito czy zarządu że nie przedłużyli kontraktu z Abim. Co innego gdyby go zerwali bo miałby jeszcze rok czy dwa ważny. Tylko spokojnie kulturalnie go nie przedłużyli i zrobili piękne pożegnanie.

0

Jak kogoś nie kupimy w miejsce Pedro to chyba zawału dostanę. Jak go widzę w wyjściowym składzie to Parkinsona dostaję. Pedro sprzedać i kupić jakiegoś napastnika.

0

Ta, Pedro zamiast Alexisa albo chociażby Tello i Busi zamiast Songa.

0

Sprzedać Valdka, kupić Caballero i za rok kupić Ter Stegena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?