kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. W sierpniu będą płakać że stracili TS.
0
To ja nie wiem na co czekamy? Chcemy go czy nie? Załatwić go do końca lipca i już. Widać że sam chce przyjść.
0
Pedro bym sprzedał. W jego miejsce kogoś kupić i mamy pakę.
0
O! Pedro 30 mln! Sprzedawać go !
0
Neymar chyba by popłakał się ze szczęścia gdyby Rooney przyszedł do Barcy. Marzył o grze z Iniestą, Xavim i przede wszystkim z Messim, a jeszcze Rooney?! Ale po kolei. Najpierw Thiago Silva, bramkarz i jak będzie kasa to czemu nie Rooney?! Ale warunek: Pedro out. Można dać go Manchesterowi w rozliczeniu.
0
Sprzedać obu. Dobrze by było gdyby za obydwóch dało się wyciągnąć 20 mln. Z Bojanem niech będzie ta opcja pierwokupu. Kasa się przyda. A 20 mln za nich i niestety najprawdopodobniej 18 za Thiago prawie pokryją koszty transferu Thiago Silvy.
0
Ja bym darował już sobie wypożyczanie Ter Stegena do Borussi tylko w trybie natychmiastowym ściągnął na Camp Nou żeby z miejsca został 1 bramkarzem. Za rok czy dwa po odejściu Pinto można kupić Reinę żeby pełnił tą samą funkcję którą teraz sprawuje Jose Manuel.
0
A co on napisał?
0
Neymar, Alexis i Messi w pierwszej "11" ,a Pedro i Tello na ławce. Tak mamy ruszać na podbój Europy? Z Pedro na ławce?
0
Niech go kupują, kasa jest potrzebna.
0
Niech negocjuje. Jak Silva będzie chciał odejść to PSG na pewno go sprzeda i wcale nie za aż tak dużą sumę. Tylko Silva musi chcieć.
0
Niech spada tam skąd przyszedł. Niech sobie Rasiaka kupią.
0
Jak Silva chce do Barcy, niech się zbuntuje i i poprosi o transfer. Jak nie to kupmy Mangalę i Sakho. Wyjdzie tyle ile za Thiago Silvę ,a będziemy mieć 2 stoperów.
0
Niech go jak najszybciej kupują. Trzeba wszystkich sprzedać żeby zacząć negocjować transfery. Chwała mu za wszystko i powodzenia.
0
Na Dorię :)
0
To jakiego bramkarza u nas widzisz? Na koniec kariery... Villę? Zapomniałem, on jest przecież zajebistym bramkarzem. Pamiętasz te jego parady w Valencii?
0
Kurde, sprzedać Pedro albo dorzucić go do Silvy, opchnąć Valdesa, ściągnąć Handanovicia albo Ter Stegena już teraz i kupić jeszcze napastnika za niewielkie pieniądze. I mamy skład.
0
0
Rzeczywiście lekko szturchnął. Założę się że gdyby Ciebie Gargano tak strzelił to byś tam leżał przez pół godziny.
0
Tak Ci się tylko wydaje.
0
Najpierw Thiago Silva. Później jak będzie już on to można do Manchesteru opchnąć Pedro, dopłacić 5 mln i już. Co jak co ale z Pedro i Tello na ławce to my wiele nie zrobimy. A z Rooneyem (Sanchezem, będą wszyscy grać na zmianę) i Tello to już tak, na podbój Europy można iść. Ale zarząd nie ma jaj żeby tak zrobić. A przydałoby się to.
0
Niech się ogrywa. A może "zajumiemy" Realowi Suareza? Deulofeu wypożyczyć, dopłacić i Luis nasz ,a Madryt płacze...
0
"Kiedy pierwszy raz uprawiałeś seks?"
Miki: "W przedszkolu".
0
Sprzedać go i kupić Handanovicia, Ter Stegena kupić i wypożyczyć do Borussi i niech przyjdzie w przyszłym roku. Byle nie Reina w tym roku.
0
Widzę że nie da się Thiago raczej zatrzymać. Trzeba jeszcze powalczyć, jednak kiedy już nie będzie nadziei to trzeba by coś na tym interesie zyskać; spróbować włączyć w tę transakcję Rooneya. Dać United 15 mln i niech biorą Thiago ,a my Wayne'a
0
Sprzedać wszystkich. Bojana już definitywnie. Nie chcą utracić praw. Po co? Do Barcy już nie wróci.
Z tym Rooneyem to może być prawda. Ciekawym rozwiązaniem by było oddanie im Thiago (jak nie da się go utrzymać) i dopłacić 10-15 mln. Z Thiago Silvą to oddać im Pedro i dać 20 mln. Ah marzenia :) Ale nie nierealne.
0
Jak Ozilowi?
0
Czyli Messi nie pójdzie do paki :) Skoro sekretarz generalny FIFA za nim stoi to jak?
0
Byle nie do końca okienka. Max. przed Superpucharem Hiszpanii. Czyli początek/środek sierpnia.
0
Pinto może jeszcze zostać później z rok. A jak skończy karierę to sądzę że chętnie zgodzi się z funkcją trenera bramkarzy,