kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sport.es
0
A konkretnie to Thiago Silva ma zawartą wstępną umowę z Barceloną. Jego kontrakt miałby długość 5 lat. Thiago Silva ma zacząć rozmawiać z prezesem PSG po powrocie ze swoich wakacji które kończą się za kilka dni.
Żródło: Sport.es , blaugrana.pl.
0
Adriano za Albę. On przecież na Puchar Konfederacji nie został powołany.
0
Popieram. Pedro nic nie gra od dwóch sezonów i nadszedł czas aby się z nim pożegnać. Ale to będzie możliwe jak się trener zmieni. Bo Pedro jest pupilkiem sztabu i nie chcą go sprzedać. Ja nie wiem, co za mentalność.
0
To dobrze. Ale o dobrej grze nogami musieli wspomnieć...
0
Według SPORTU Tito Vilanova ma z Thiago Silvą ustną "umowę" dotyczącą jego transferu. Thiago zgodził się przejść do Barcy i teraz Blaugrana musi nawiązać kontakt z PSG.
0
On musi zostać! Widać że złapał formę i zasłużył na szansę. Aguero? Równie dobrze może Pedro w drugą stronę powędrować i to będzie podwójne wzmocnienie bo nie będzie Pedro który nie gra już nic od 2 lat i będziemy mieć Kuna który jest napastnikiem światowej klasy. Ale co będzie to nie wiadomo, pożyjemy zobaczymy.
0
Ale mi chodzi o kwotę z transferu. Czyli o sprzedaż za 2,5 mln. Widać nikt mnie nie zrozumiał...
0
Znowu będzie rekordowy zysk z transferu w kwocie 2,5 mln?
0
Jedno nie wyklucza drugiego :) Jakby Pedro im dać, bo podobno Barca nie ma zamiaru wydać więcej niż 15 mln i chce City kogoś dorzucić, to czemu nie?
0
Ale ja się nie czepiam :) Tylko wyszło na to że z Atletico gramy w 4 kolejce.
0
To już lepiej dać City Pedro i wyciagnąć Aguero. 10 razy lepszy transfer.
0
"Zaczynamy z Levante, u wyjazd z Malagą, następnie ciężki mecz z Atletico i wyjazd do Sevilli" raczej nie.
0
Z Atletico gramy w 19 kolejce.
0
Luiz nie jest wart 40 mln. Silva tak. Fakt że Silva jest starszy ale jednak dużo lepszy.
0
0
0
Freixa mówił że Barcę stać na znaczący transfer i na każdy który trener uzna za niezbędny.
0
Pies Mourinho zjadł.
0
A ja czuję że PSG odda nam Silvę ,a sami kupią Luiza.
0
A kto mówi że tylko Kuna byśmy kupili? Zarząd nie jest taki głupi i stopera też kupi.
0
Negocjacje w sprawie Illara zostały zerwane. Nie wiem czy te 3 transfery biją Neymara. Tylko Isco to duży transfer ,a i tak nie sięga do Neymara.
0
Ja wiem czy nierealny? Na przełomie zimy i wiosny media pisały o możliwym kupnie i Neymara i Aguero. Pożyjemy zobaczymy.
0
Przedłużyć przedłużył, ale to nie znaczy że nie odejdzie. Też nie mógł powiedzieć przecież że zamierza odejść. Jeśli Barca jest naprawdę nim zainteresowana to może być ciekawie. Osobiście chętnie bym go u nas widział ale wtedy powinien odejść Pedro. Bo szkoda żeby Tello marnował się na trybunach. Priorytetem jest stoper, ale jeśli klub stać na takie wydatki to niech szaleją.
0
Czyli pewnie koło 40 mln się zakręci. Ale prasa sama sobie zaprzecza. Daily Mail pisze że transfer Thiago Silvy jest praktycznie niemożliwy ,a Marca dwa dni temu napisała że Brazylijczyk poprosił o transfer. Mi się wydaje że Barca wcale z Silvy nie zrezygnowała.
Ale czy nie lepiej za 40 czy 45 (tyle pewnie Chelsea zaśpiewa) kupić Thiago Silvę który (podobno) chce odejść i pewnie za tyle byśmy go wyrwali? Jeśli nie Silva to niech będzie już ten Luiz.
0
Ledwo Villa odszedł ,a "SPORT" pisze już o możliwym transferze Aguero. Miałby kosztować 30 mln i "Kun" dołożyłby się do transferu (zgodziłby się obniżyć swoje zarobki, teraz zarabia 15 mln, z tego co zrozumiałem). Ale przeszkodą są Ferrian Sorrano i Txiki Begiristain.
0
Co to ma do tego?
0
Wszystko ładnie pięknie ale co my jesteśmy Caritas?! Nagrodzić? Klub akceptuje najkorzystniejszą ofertę i piłkarz negocjuje z tm zespołem. Ale chyba że jesteśmy tacy bogaci że nas stać na wydatek 40 mln na stopera + kolejne 30 mln na jakieś inne transfery bez sprzedaży piłkarzy to proszę bardzo! Róbmy promocje!
0
Z kulturą na ty.
Po pierwsze: wiem że Thiago ma klauzulę w wysokości 18 mln.
Po drugie: piszę to co czytałem na innym forum.
0
Thiago to odejdzie za jakieś 17 mln. Bo klubu mają to po przyjacielsku załatwić żeby podatku nie płacić. Ja mam pomysł! Sprzedajmy Man Utd Thiago za 17 999 999. Już widzę miny przedstawicieli United.
Ale jeszcze w powyższym artykule powinien być dopisek: "... oprócz tego Atletico zapewniło dostawę toneru do drukarek do końca kadencji Rossela. Prawdopodobnie to go skłoniło do przystania na tak niską kwotę odstępnego."