0

A może po prostu coś realniejszego? Eriksen lub Gundogan? Silva? 50 mln by chyba szejków z City nie przekonało.

0

Kto zostaje? Gundogan? Kogo nie napiszę to Ty mówisz że zostaje. Weź się ogarnij.

0

Kurde!! Szybko załatwić jakiegoś stopera i kupić Gundogana i mamy skład!

0

Plus Gundogan. Ooo, 50 mln za Hummelsa i Gundogana...

0

To mamy trudny wybór ze stoperem.

0

Na Thiago też cymbał czekał. Już mnie to irytuje. "De Gea czeka na Xaviego, Iniestę, Pique, Albę, Puyola..."

0

Jaki skład? To żaden skład. Kadra jeszcze nie została inteligencie podana.

0

Ostatnio zmienił klub.

0

Hummels byłby dobry. Lepszy niż nic. Jeśli nie on i Luiz i Silva to jest Mangala jest Sakho jest Inigo Martinez. Ale wtedy można by było kupić 2 stoperów.

0

Sądzę że 25 mln. Tyle otrzymaliśmy ze sprzedaży Thiago i ta kasa powinna pokryć koszt sprowadzenia zastępcy.

0

"Jak donosi onet..." dalej nie czytam. Alexis w tym sezonie strzelił więcej bramek od Pedro który od dwóch sezonów gra piach i to Hiszpan powinien odejść.

0

Gundogan... mam nadzieję że go kupimy. To byłoby mega wzmocnienie za niewielkie pieniądze.

0

Tak żeby zaskoczyć przeciwnika ich nieobecnością w składzie.

0

Ale wszyscy mówią kontuzjogenny. Chrzanić to, każdy wie o co chodzi.

0

A oni jeszcze chcą Bale'a ściągnąć. To będzie zbiorowe morderstwo.

0

Ostatnio zmienił klub.

0

A kogo byś chciał w Barcy? Pytam z ciekawości bo ja optuję za Gundoganem i mam nadzieję że Barca go kupi.

0

Trochę szkoda że nie sprowadzą już napastnika. To znaczy że zostanie z nami Pedro... Może za rok. Widać że obrońca będzie i możliwe że to będzie jednak Thiago Silva. Kto by nie był jeszcze bym widział u nas Ilkaya Gundogana wtedy skład będzie kompletny.

0

Jest... Illkay Gundogan, też bardzo ciekawy pomocnik. Mam nadzieję że zarząd go kupi. Nie powinien kosztować więcej niż Isco. 25-28 mln.

0

O tym samym pomyślałem i napisałem wcześniej. Dowiemy się wszystkiego w tym tygodniu.

0

Ostatnio zmienił klub.

0

Ibrahimović i jego agent też zarzekali się że nie odejdzie z Milanu ,a dzień później Ibra był już w drodze do Paryża.

0

Też go chcę. Ale robi się ten transfer coraz bardziej nierealny. Chyba że Silva powiedział że wypełni kontrakt żeby media znalazły sobie inny temat ,a Barca z PSG spokojnie negocjowali. Zobaczymy w tym tygodniu. Jeśli nie będzie do niedzieli Fichado to już stracę nadzieję.

0

Mou nie puści? Damy 40 mln i jest nasz.

0

Jestem przeszczęśliwy że dostanę grube miliony za testowanie krzesełek na Allianz Arenie.

0

Tu też by go kochali.

0

Jeszcze poczekam ten tydzień. Jeśli Silva do nas nie dołączy to wtedy zejdę na ziemię i powiem sobie wprost że to tylko niespełnione marzenie. Jeśli zarząd już przestał się starać o Silvę to David Luiz i jeszcze bym Sakho wyciągnął z PSG. Żeby było tych dwóch nowych, dobrych stoperów. Za ich dwóch byśmy z 50 mln max. zapłacili. I do tego jeszcze ze 2 inne transfery. Ale nie będę pisał jakie bo zaraz oburzenie będzie.

0

W takim razie David Luiz. (Chociaż mimo wszystko mam nadzieję na Silvę...)

0

Piszą też że w tym tygodniu ma podpisać kontrakt z Barceloną. Nic nadal nie wiadomo. Miejmy nadzieję że dołączy.

0

Nie pożegnał się tylko z Hiszpanami Alvesem i Neymarem :( Dani pewnie trochę rozpacza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?