0

Niby fajnie. Ale Marquinhos to jest jedna wielka niewiadoma. Jeśli jego kupimy to wtedy jeszcze widziałbym u nas Vertonghena, Mangalę lub Sakho. Ja jednak dalej wierzę w Silvę.

1

Tak? To przygotuj się na Ter Stegena w przyszłym roku :)

0

Który ma taką klauzulę...

0

Ale może poprosić o transfer. Czy się uda? Nie wiadomo.

0

Skoro chce to pewnie odejdzie. PSG nie jest takie złe. To że mają kasy jak lodu nie znaczy że nie zależy im na sprzedaży kogoś za grubą kasę zwłaszcza jak chce odejść.

0

Trzeba czekać na rozwój sytuacji. Przedwczoraj albo 3 dni temu Mundo Deportivo pisało że Thiago Silva jest blisko Barcelony. W zeszłym tygodniu Marca pisała że Silva poprosił o transfer. Teraz wszystkie wiadomości przybliżają Thiago Silvę do Barcelony. Sam zainteresowany powoli toruje sobie drogę do Barcelony różnego rodzaju wypowiedziami. Trzeba czekać, miejmy nadzieję na szczęśliwy koniec.

0

Napisałem to bardziej do rafala, ale napisałem że gdzie SILVA powiedział. Ale mniejsza z tym. Trzeba wierzyć że kupimy Silvę i już. Szanse jakieś mamy.

0

Mówię o Silvię, nie o szejku. Prawda jest taka że nic nie wiemy, tylko tyle co napiszą gazety. Trzeba cierpliwie czekać i mieć nadzieję że Silva do nas dołączy.

0

Gdzie Silva powiedział że zostaje? Właśnie podobno poprosił o transfer. Ale tylko podobno. Wątpię że on chce zostać w PSG.

Skąd wiesz że szejk się nie zgodzi? Powiedział Ci to? Na tę chwilę nic nie wiadomo. Tyle co media napiszą ale tak jest zawsze. Sytuacja jest taka że Silva jest jak najbardziej realny.

0

To Ty czegoś nie rozumiesz. Co on ryzykuje prosząc o transfer do Barcelony? No co?

0

Barcelona podobno bez tego ma kasę na Silvę czy jakiegoś innego stopera.

0

.... Tak posadzą na ławce, żadnego z niego pożytku i 50 mln ahoj. Szejkowie nie są głupi, kupią kogoś i jak Silva poprosi o transfer to go sprzedadzą. Sam się posadź na ławce.

0

Mnie mecz o 12 oglądało się bardzo dobrze. Może być takich meczów 2-3 w sezonie ale nie co drugą kolejkę. Gran Derbi o 12? W sumie czemu nie, ja tam nie mam nic przeciwko ale najlepsza pora na oglądanie GD to jest 21-22. I niech tak zostanie. Zresztą... GD o 12 nikt nie przepuści im. Mogą pomarzyć.

0

Następny... Jak Silva poprosi o transfer to PSG nie ma nic do gadania. Następca... Luiz, Marquinhos właśnie.

0

Sam jesteś 95 %. Widać że Silva chce odejść do Barcy. Jeśli PSG kupi jakiegoś stopera to wtedy na 90% Silva do nas dojdzie.

0

Marquinhos to za bardzo nie wie co się dzieje. Bo to jest tak: jak on odejdzie to PSG (Barca na to czeka) to kupimy Thiago Silvę, a jak nie odejdzie do Paryża to... to nie wiem. Ale raczej nie jego kupimy ,a Luiza. Marquinhos niech odchodzi do PSG i wtedy bierzemy Silvę. Niech się nie zastanawia.

0

Najpierw piszesz "cały Tito" ,a później "ah ten zarząd" zdecyduj się.

0

Przecież podobno United dawało ponad 50 mln? Cesc zostaje w Barcelonie.

0

To Thiago powinien odejść za 38 mln ,a Illaramendi powinien kosztować Real 18 mln. Ale co się poradzi.

0

To jest news z 8 lipca. Chyba większość o tym słyszała.

0

A byś się zdziwił. Szanse na Silvę są większe niż kiedykolwiek.

0

Sądzisz że do tego czasu Thiago jeszcze będzie w Barcy?

0

My wzmocnieni Thiago Silvą i za max rok Ter Stegenem i nie wiadomo kim jeszcze (może Aguero?) będziemy w TOP 1. I żaden Bayern, z żadnym Guardiolą, Gotze, Neuerem czy Thiago nie będzie nam straszny.

0

Thiago Silva :)

0

Nie chcę reklamować konkurencji ale łapcie artykuł: http://www.blaugrana.pl/news/13771/thiago_silva_wykona_ruch,_zeby_przyblizyc_sie_do_bar%C3%A7y_.html

Sądzę że mówi wiele prawdy. Przeczytajcie go i wyciągnijcie swoje własne wnioski. Co kto pomyśli to już jego sprawa.

0

Nie ma co płakać. Thiago chce odejść- niech odchodzi. Jakby teraz zdecydował się zostać to tylko morale w szatni mógłby psuć bo nie gra tyle ile powinien. Pewnie będziemy tego żałować i za 3 lata odkupimy go za 50 mln ale mówi się trudno. Mamy równie utalentowanego
Sergi Roberto i teraz w nim trzeba pokładać nadzieje i liczyć na to że Tito go nie zmarnuje.

0

To Guardiola prędko do Barcy nie wróci. Musiałby Laporta wrócić. Robi się nieciekawie.

Real to potrafi robić interesy Illaramendi za 38 mln. Śmiechu warte. Gość ma talent ale ludzie! Facet ma 23 lata i płacą za niego majątek. Ozil miał 22 lata kiedy przychodził do Realu za... 15 mln. A Illaramendi lepszy od Ozila na tę chwilę nie jest.

0

Hummels pokazał co potrafi w finale Ligi Mistrzów.
Z tym Silvą to nie byłbym taki pewien :) Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że Silva do nas dołączy.

0

Głupoty gadasz. Nie może powiedzieć nic innego. On powoli czyści teren Barcelonie do negocjacji.

0

A co miał zrobić? Nie może ustalać warunków kontraktu (oficjalnie) przed porozumieniu się klubów. Także nic powiedzieć nie mógł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?