kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czemu nie? Już nie trenuje w Hiszpanii. Co on będzie każdy mecz Barcelony oglądał i patrzył na Luiza że nie będzie chciał sprzedać? On nawet się nie zobaczy z żadnymi przedstawicielami Barcelony.
0
O, bo Ty wiesz czy Luiz do nas dołączy czy nie.
0
Nie, tyle chce Tottenham.
0
Ty o każdym piszesz że zostaje. Silva, Gundagan, Luiz... kto jeszcze?
0
Wszyscy będą Messiego puszczać, przewracać się przed nim byle się mu nie narazić :) Czuję coś z 20-0 :)
0
Poczekamy zobaczymy. Mam nadzieję że Luiz zawita do Katalonii jak najszybciej.
0
Najbardziej śmieszy mnie to że AS wie że Real wie czego chce Tottenham. To jest jakiś absurd. Niech sobie go kupują. Wątpię żeby w każdym meczu było 6-0. To jest niemożliwe i Bale im w tym nie pomoże. My mamy Messi-Neymar i zobaczymy który duet będzie lepszy.
0
Ta, podobno Real chce Chielliniego. Już widzę jak Giorgio odchodzi z Juve do jakiegokolwiek klubu. Takie rzeczy tylko w fifie.
0
Napisałem "jeśli". Wiem ze tylko MD tak twierdzi. To samo może być na odwrót. Jeśli to prawda o zainteresowaniu Bayernu Luizem to równie dobrze Luiz może zapragnąć gry w Monachium. Zobaczymy. W tym tygodniu się wiele wyjaśni. Ten transfer jest stokroć realniejszy niż pozyskanie Thiago Silvy.
0
Jeśli Luiz będzie chciał do nas przyjść to Bayern może sobie te 46 mln wsadzić w... portfel.
0
Guardiola chciał Neymara ale mu odmówili. Też sądzę że Luiz mając do wyboru Barcelonę i Bayern wybierze Barcę.
0
Podobno Luiz marzy o grze w Barcy. Jeśli to prawda to Bayern nie ma szans.
0
Bardzo dobry pomysł. Pedro to powinien wylecieć na twarz.
0
A jak Luiz przyjdzie to we 4 będą chodzić ze sobą :)
0
Niech się wypchają tymi 20 milionami. Alexis zostaje. Tyle razy było to mówione.
0
Widzę że hala dzieci atakują. Minusami i komentarzami. Hala dzieci pamiętajcie, to wina sędziów!
0
Po pierwsze: Cesc nie po to przychodził i pozwolił obniżyć pensję żaby odchodzić 2 lata później pod pretekstem zarobków.
Po drugie: Cesc powiedział że jeśli kiedykolwiek będzie musiał odejść z Barcy to tylko do Arsenalu.
Po trzecie: Martino na prezentacji wykluczył transfer Cesca.
Wniosek: Cesc zostaje ,a United jak chce pomocnika niech szuka gdzieś indziej.
0
Oby to wypaliło. Wtedy już byłby spokój i na luzie ewentualne następne transfery.
0
Ofensywa to nie wszystko. Ramos, Pepe, Marcelo nie muszą być w formie. Carvalaj.. nie oszukujmy się, Neymar go będzie wkręcał w murawę. Jeśli kupimy porządnego stopera to żaden Real, z żadnym Ronaldo i żadnym Bale'm nie będzie nam straszny.
0
Coś mi się wydaje że transfer Luiza jest bardziej prawdopodobny niż nam się wydaje. O ile to prawda. Bo podobno Barcelona dostała od Chelsea informację że jest gotowa zasiąść do rozmów. Ile w tym prawdy, nie wiadomo.
0
Rubi ma zostać. Tyle wiem.
0
Nie każdy gra dla pieniędzy.
0
Bramka Romana.
0
W życiu też wszystko tak na poważnie bierzecie?
0
Messi-Dongou-Neymar? :)
0
Dongou, niesamowity chłopak.
0
Nie chciałem podawać nazwisk. Chodzi mi o to że nikomu nie umniejszając Omar czy Arrascaeta to nie jest ta półka, może za kilka lat. Mamy już takiego-Roberto. A nam jeśli już to byłby potrzebny ktoś lepszy, Eriksen, Gundogan czy ktoś inny zbliżony do nich poziomem.
0
Do rezerw tak. Jeśli Tata będzie widział potrzebę wzmocnienia środka pola w 1 drużynie to trzeba szukać kogoś w Europie.
0
Nie sądzę by transfer Bale'a przyniósł Realowi korzyści. Dwie wielkie gwiazdy w jednym klubie? Bale to by im był potrzebny po odejściu.zakończeniu kariery Cristiano Ronaldo. Ale to nie nasza sprawa. Real z Bale'm czy bez niego i tak da się pokonać.
0
On się pyta dlaczego tylko w madryckich mediach.
Właśnie, przecież żałoba jest w całej Hiszpanii.