kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gość mówi jasno i rzeczowo. Oczy mi się zaświeciły gdy przeczytałem że chce sprawić by zawodnicy byli głodni zwycięstw. Tego trochę brakowało.
0
Nikogo prawie? To się zdecyduj.
0
Właśnie ucieka nam kolejny młody obrońca który za kilka lat mógłby być jednamy z najlepszych. Chelsea złożyła ofertę w wysokości 8 mln za Dorię.
0
Zgadzam się. Vergini może być ale nie jako główne wzmocnienie. Przydałby się np. taki Mangala. Lub w ostateczności Agger.
0
No to właśnie o to mi chodzi. O szejkach już nie wspominałem bo oni za byle gracza płacą jak za zboże.
0
120 mln... Bale nie jest tyle wart. Jeśli Real tyle da to pokażą że są skończonymi idiotami. 50-60 mln to jest max. za niego.
0
Boże, dlaczego nie było mi dane widzieć Ronaldinho kiedy grał w Barcy?! To już nie wróci...
0
Ja pierdylę. Zamiast kogoś młodego i lepszego to dziadka Samuela.
0
No przecież ustawił go na DM.
0
Zgadzam się, tego Argentyńczyka można kupić ale jeszcze taki Mangala by się przydał.
0
O kurde! ZDF przerwało ok. 82 minuty mecz i myślałem że bramki nie stracimy ,a jednak. Szkoda. Ale to dopiero pierwszy mecz i na dodatek w niepełnym składzie.
0
Wtedy ja bym jeszcze jednego młodego stopera ściągnął. Ale co będzie to będzie.
0
A podobno najpierw było odwrotnie. Rosell chciał Enrique ,a Zubi Martino. Ach te media.
0
Tak, definitywnie.
0
0
Gdybyś go sprzedał to byś sobie mógł kupić 100 tysięcy Sony Ericssonów.
0
Chłopie, 6-2 na SB było rok przed przyjściem Mou.
0
Właśnie, Cesc zrezygnował z części zarobków po to aby po 2 latach odejść do zespołu który oferuje mu więcej. United powinni sobie uświadomić że większość piłkarzy nie gra dla pieniędzy.
0
Wolę LE niż Martino. Kogo wybierze klub to będzie dobrze... musi być dobrze.
0
Heynkces, Laudrup lub AvB. Z Bielsą boję się że może zajechać naszych piłkarzy.
0
Czyli wygląda na to że z Enrique nici. Ale gazety jeszcze muszą się podszkolić :)
0
Czyli jakie? Co mówią?
0
Kto by nie został trenerem trzeba będzie trzymać za niego kciuki. Kandydatów jest wielu za wszystkimi są za i przeciw ale musimy zaufać zarządowi. Sądzę że bardzo dobrym trenerem byłby Laundrup lub Heynkces (niestety mało realne chociaż jego również wymienia się w kontekście objęcia funkcji trenera) i Villas Boas również byłby dobrym wyborem. Ale musimy poczekać do przyszłego tygodnia ,a to już niedługo.
0
Czyli że co?
0
To są tylko domysły mediów. Prawda jest taka że trenera poznamy w przyszłym tygodniu.
0
Też jestem ciekawy. Zależy kto przyjdzie, każdy będzie miał inną wizję zespołu. Bardzo możliwe że wróci temat Matsa. A może być tak że nowy trener będzie chciał kogoś z młodych typu Mangala? Może będzie widział potrzebę kupna pomocnika? Może wywali na zbity ryj Valdesa i Pedro? Nie zdziwię się. Zobaczymy.
0
Nie można eksperymentować. Chociaż każdy trener to jest tak naprawdę "eksperyment". Według mnie jest 4 kandydatów. Bielsa, Heynckes, Villas-Boas i Laundrup. Wśród nich powinnyśmy szukać najlepszego trenera dla Barcy.
0
Jupp, Bielsa lub Enrique.
0
Ta, mnie napisał że wziął bilety z jakiejś tam strony i mają mu w dniu meczu do hotelu przysłać. Pytał się czy zamawiałem kiedyś bilety z tej strony. Napisałem że tak i że do dzisiaj do mnie nie dotarły :)
0
Szkoda że nie zobaczymy meczu czy na stadionie czy w telewizji. Ale ja to rozumiem. Mam nadzieję że mecz odbędzie się w innym terminie. Byle nie za rok. Jestem załamany, niech ten dzień się już skończy...