0

Nie, Barca złoży za niego ofertę jak nie wypali Silva i Luiz.

0

Niech go sobie PSG bierze. My bierzemy Thiago i już.

0

Jaka klauzula?! Klub wpłaca klauzulę i my nie mamy nic do powiedzenia. Żadnych dodatkowych klauzul typu odkupienia, procentu ze sprzedaży czy czegokolwiek!

0

No właśnie Thiago chce odejść także nie wiem skąd ten bulwers.

0

Jeszcze niech sobie Luiza kupią i wtedy pewnie sprzedadzą nam Thiago.

0

Nie, że jest o krok od Barcy. Coś tam w translatorze wyszło: Thiago Silva będzie krok, aby zbliżyć się do Barca.

0

Cesc nie odejdzie. Kupił czy wyremontował dom w Hiszpanii.

0

Chyba 21 dni. Od 1 sierpnia rośnie klauzula.

0

Co chcesz od Tito? Już nie przesadzaj. Thiago chce grać i już. Może jest niecierpliwy ale to nie wina Tito.

0

A co to znaczy?

0

Ale bez wypożyczenia na rok do Borussii?

0

Miał już ustalony kontrakt z Manchesterem ,a teraz z Bayernem? Spokojnie, trzeba poczekać.

0

Wtedy też każdy dementował plotki, Wenger do końca mówił że Cesc zostanie i poleci z Arsenalem do Azji na tournee. Teraz Blanc trochę zmienił zdanie. Najpierw mówił że Silva zostaje, teraz że myśli że zostanie.

0

Gdyby był w Barcy to by wygrał Mistrzostwo Hiszpanii. Nie wykluczone że z nim byśmy przeszli Real w Pucharze Króla, wygrali z nimi Superpuchar i nie dostalibyśmy tyle z Bayernem. Ale to tylko gdybanie. Prawda jest taka że PSG wygrało w tym roku tyle co Barca.

0

Przeczytaj sobie wypowiedź Toniego Freixy który powiedział cytuję "Stać na na jeszcze jeden znaczący transfer i na każdy który trener uzna na niezbędny" wniosek?

0

Tylko że wyjątkowo szybko zaprzeczył temu. Gdyby to były kłamstwa to po powrocie z jego wakacji czyli za kilka dni by się go zapytali czy to prawda, on by się zaśmiał powiedział że nie i już. A tak to jeszcze tego samego dnia zdementował tę informację jakby nie chciał żeby był szum. Może negocjacje trwają albo będą trwać i Silva nie chciał szumu żeby łatwiej poszło.

0

Daro777, prawda. Błąd w tłumaczeniu. Jest napisane że Real rezerwuje "11" dla Bale'a i na dole: Illaramendi Real szykuje 35 mln.

0

Właśnie też się tak zastanawiam. Najpierw była podobno oferta na 90 mln.

0

Teraz w sumie nic Silvy nie trzyma w Paryżu. I Ancelotti i Leonardo odeszli, a były to osoby które skłaniały Thiago Silvę do zostania w stolicy Francji.

0

Też mi się tak wydaje. Jeśli coś jest na rzeczy to każdy szybko dementuje. A jak to nie prawda to po tygodniu kogoś zapytają on odpowie że nie i już.

0

Łe, to Silva jest nasz :) Sądzę że sprawa maksymalnie w przyszłym tygodniu się rozwiąże.

0

Gdzie to Adriano napisał?
Wiele wskazuje na to że Silva jednak do nas dołączy.

0

Ta informacja niewiele zmieniła. Bo jeśli to prawda to miał dwa wyjścia albo zdementować albo siedzieć cicho. Zaprzeczył temu bardzo szybko. Coś jest chyba na rzeczy.

0

Co miał powiedzieć? Że ma podpisany kontrakt z Barcą i niech PSG nie robi problemów?

0

Widać nie dorosłeś jeszcze do takich tekstów.

0

Silvę, doświadczony stoper. Varane to jeszcze nie ta półka, on dopiero się rozwija. Za kilka lat wybrałbym Varane'a ale teraz potrzebujemy solidnego obrońcy który będzie niósł naszą obronę jak Puyol. Kimś takim jest Thiago Silva.

0

To kataloński SPORT tak pisał. Tylko na naszej stronie tego nie ma.

I ponadto Silva ma poprosić o transfer za kilka dni jak wróci z wakacji.

0

Taki dokument może każdy wydrukować. Nasza strona- fcbarca.com udostępniła tą informację na facebooku ,a Ty uważasz się za wielkiego odkrywcę.

0

Wstępną umowę.

0

Lepiej Pedro sprzedać. Albo dać City dołożyć i brać Aguero.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?