0

Hmm, dobry ruch, ale co lepsze? Pozostanie Valdesa i sprowadzenie Reiny i Ter Stegena za rok czy sprzedaż Valdesa i przyjście Reiny w tym sezonie? Sądzę że to pierwsze. Teraz trzeba kupić Thiago Silvę i nie wykluczone że kogoś jeszcze.

0

Chłopie, Chygryński i Thiago Silva... idź się powieś.

0

Jakby, jakby, jakby... Jakby Messi i Puyol nie byli kontuzjowani, Valdes, Xavi, Alves byli w formie to byśmy nie przegrali z Bayernem 0-7. Brazylia grała przeciwko Włochom, na bramce stał Buffon i nie widzę sensu mówienia: "a jakby stał Hart to bramki by nie było".

0

Meczów i legendą jeśli już. Co Ty za pierdoły wypisujesz? Neymar na poziomie klubowym prawie nic nie osiągnął ,a Messi coś około 20 tytułów. Kogo Ty chcesz oszukać? Reprezentacja to nie wszystko.

0

Ty się pieprznij z całej siły głową w ścianę.

0

I jeszcze tego Dorię kupić i go wypożyczyć.

0

To po sprzedaży Pedro trzeba by kogoś jeszcze kupić. Rodriguez powinien odejść. Ale kasa z jego sprzedaży pokryłaby koszt napastnika.

0

17 mln. Wtedy można negocjować.

0

Według Cadena SER, czyli nic pewnego.

0

Bojan? Hahaha. Tyle powiem.

0

Ja nie wiem co Wy mu się dziwicie? On jest młody, chce grać. Barcelona to nie święte krowy że piłkarzowi który chce grać nie wolno odchodzić bo to oznacza że nie kocha klubu. On na pewno ma w sercu Barcelonę ale chce coś osiągnąć.

0

Cóż, nic się już nie poradzi. Trzeba to uszanować i życzyć mu powodzenia.

0

Jak Ty dalej wierzysz że Villa zostanie to życzę powodzenia. W przyszłym sezonie będzie wymiatał atak Neymar, Messi, Alexis.

0

I Pedro i Villę.

0

Nie ma to jak karać za nie płacenie haraczu :)

0

Się uparli na tego Handanovicia. Ter Stegena wziąć. Tańszy. Poza tym co za pomysł żeby dawać 20 mln i jeszcze Villę?

0

Ja co prawda nie krzyczałem że trzeba sprzedać pół składu. Uważam że klub powinni opuścić Pedro, Villa i Valdes, to wszystko.

0

Co ma kontrakt do tego? Myśl człowieku. Thiago chce odejść bo go Tito nie przekonał do pozostania. A dłuższy kontrakt i ewentualnie 1 mln więcej coś zmieni?

0

Najpierw trzeba się postarać o Thiago Silvę; nie uda się, wtedy Agger.

0

ZaAdaptował.

0

W sumie realne, ale sztab musi przestać cackać się z Pedro i przejrzeć na oczy że on już od 2 sezonów nic nie gra. Wtedy Silva i Mata... Bajka.

0

Uważam że powinien do nas dołączyć. Ale wtedy Pedro definitywnie robi wyjazd z Barcelony. Najlepiej to tak: Zubi leci do Paryża negocjować transfer Silvy, a Bartomeu leci do Londynu negocjować transfer Maty. W tym samym czasie. Wtedy mamy 2 potężne wzmocnienia. Nie oszukujmy się, napastnik jest nam potrzebny. Na ławce z Pedro bez formy i Tello który gra dobrze, Europy nie zawojujemy. Pedro powinien zrobić wypad i w jego miejsce np. taki Mata. Ale warunek jest jeden: najpierw transfer obrońcy. Niech Zubi i Bartomeu jadą do Paryża po Thiago Silvę i później dopiero zrobią kurs na Londyn. Wtedy mamy pakę na następny sezon.

0

Brać. Ryzyka nie ma, a może to być w przyszłości najlepszy stoper na świecie. Do tego ktoś z: Subotić, Mangala, Silva i git.

0

On tylko w ostateczności. Priorytetem powinien być Thiago Silva. Jeśli nie on to Mangala, Sakho, Subotić czy Inigo Martinez. Na pewno wolę Koscielnego niż Mathieu czy Ramiego.

0

Chciałbym żeby do nas przyszedł bo to w tej chwili jeden z najlepszych, jak nie najlepszy obrońca na świecie. Powinniśmy się o niego postarać.

0

Chcą go po prostu stuknąć na te 10 baniek.

0

Valdes powinien odejść w tym oknie transferowym.

0

29 lat i wszystko jasne. Villę też w takim wieku kupowaliśmy i właśnie szukamy dla niego klubu. Jeszcze jeden napastnik-owszem. Ale najpierw obrońca, wtedy dla mnie kandydatem do ataku byłby Javier Hernandez.

0

Powinniśmy naprawdę w niego zainwestować. Jeśli nie to koniec i rozejrzeć się za Inigo, Sakho, Mangalą lub Suboticiem.

0

Prasa sama sobie zaprzecza. Było że Barca kupi Ter Stegena i go wypożyczy. Niemiec to jest najlepsza opcja. Młody i naprawdę dobry bramkarz za mniejsze pieniądze niż Handanović. Nie wiem czemu Barca kombinuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?