kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
E, ja bym kupił tylko 1 obrońcę. Po co aż dwóch? Bramkarz, stoper i napastnik.
0
To by było coś. Wtedy 75 mln na transfery by zostało.
0
Ludzie, poczytajcie trochę o tym co odwalał Eto'o i dlaczego go Guardiola sprzedał, a nie piszecie jakieś bajki że zarząd sprzedał bo Szwed był lepszy.
0
Jeśli tyle odchodzi z budżetu to trochę lipa. Ale na stopera i bramkarza starczy. Jeśli sprzedamy i Villę i Pedro to na napastnika jakiegoś też starczy.
0
Już widzę jak światowej sławy obrońców Wisły wkręca w murawę :) To będzie czysta anarchia :)
0
Ja bym sprzedał obydwóch. Obydwaj pod formą z czego Pedro już drugi sezon. I kupiłbym jeszcze jakiegoś napastnika za 15-20 mln.
0
Song za Busiego, Thiago za Xaviego, Tello za Cesca, Bartra za Pique. Gramy o pietruszkę i taki skład? Rozumiem że walczymy o te 100 pkt ale ludzie! Dajmy szansę rezerwowym!
0
Kolego. Jak odejdzie Pedro i Villa to zostanie nam 4 napastników. Ale rzeczywiście, po co nam napastnik. Co do stoperów to w sumie racja.
0
Jak Silva nie wypali to ja bym kupił Vertonghena i Inigo Martineza. 2 stoperów za jakieś 25-30 mln. I jeszcze na napastnika by starczyło. I będzie ogień.
0
Jakie typy na stopera macie? I drugie pytanie: Czy według Was po odejściu Pedro i Villi potrzebny będzie kolejny napastnik? Jeśli tak to kogo byście widzieli w tej roli?
0
Żaden Hummels! Wczoraj zagrał słabo. Rożne Bayernu były czystym spustoszeniem. Thiago Silva. Nie żałować kasy. Jak nie on to Davida Luiza kupić. Byle żaden Marquinhos. Chyba że w towarzystwie do w/w grajków.
0
My nie musimy wykupować tych pozostałych % praw do Neymara. Wtedy zyski będą mniejsze ale więcej kasy zostanie w budżecie transferowym. Co lepsze? Chyba większy budżet.
0
30-letnim. Dziękuję do widzenia. Tylko ter Stegen.
0
W końcu! Welcome to Barcelona!
To jak z budżetu ubędzie tylko 25 mln to jeszcze na stopera, bramkarza i napastnika spokojnie starczy mamony.
0
Święte słowa kolego!
0
Teraz czas na nas! Za długo bez pucharu Ligi Mistrzów jesteśmy! Barca! Barca! Barcaa!
Neymar, Silva i ktoś jeszcze i jedziemy z całą Europą!
0
Po co dwóch stoperów lepiej 2 napastników. Na ŚO będzie: Puyol, Pique, Mascherano, Bartra + nowy obrońca. Na ataku: Messi, Neymar, Tello, Alexis i... kicha. 4 napastników? Jak będzie kasa to proszę. Niech kupią Inigo Martineza lub Marquinhosa do tego. Ale jak się wyrobimy z kasą to wtedy tak. Bramkarz, 2 stoperów i 2 napastników... Szaleństwo! Z 80 mln napastnicy. 30 stoperzy i 10 bramkarz. To jest 120 mln. Jak tyle uzyskamy ze sprzedaży zawodników to proszę.
0
No będzie ciężko ale przy sprzedaży Pedro i Villi i kupnie Neymara to jeszcze jeden klasowy napastnik by się przydał w Barcy. Nie wiadomo jaki stoper przyjdzie. Jakby Thiago Silva to wtedy Pedro w rozliczenie i jeszcze jednego napastnika możemy kupić. Jakby Hummels za ok. 25 mln. To wtedy można spokojni kupić jeszcze jednego napastnika nawet za trochę większe pieniądze.
0
Jak zostanie ogłoszony transfer Neymara to następne transfery już polecą szybko. Tak to wszystkie negocjacje/kontakty były zawieszane do czasu "zaklepania" Neymara. Liczę na Fichado Ter Stegena w max. połowie czerwca, stopera do połowy/końca lipca i napastnika na początku/środku sierpnia. Wtedy by była bajka. Lato emocjonujące, każdy miesiąc z transferem... Tylko żeby to wszystko wypaliło...
0
Oby, oby. Wtedy Stoper i jeszcze jeden napadzior i paka jak się patrzy,.
0
To z budżetu ile pójdzie? 23 czy ok. 50? Bo Barcelona nie musi chyba płacić tym firmom które mają prawa do Neymara.
0
I jeszcze z 60 mln ze sprzedaży piłkarzy.
0
Tello i Deulofeu na ławce? Masakra. Naprawdę jeszcze 1 transfer KLASOWEGO napastnika jest potrzebny.
0
No 5 to nie bardzo. 3 gra, 2 za ławce i jeszcze jeden by się przydał w razie odpukać kontuzji. Kasy nam starczy. Ja bym chciał Aguero albo Suareza ale to raczej niemożliwe dlatego nie wiem kogo kupią.
0
Że co? Chyba ich głowa boli. Nie mają dobrych piłkarzy którzy są w stanie zapewnić im Copa Libertadores to chcą wypożyczać piłkarzy z Europy?
0
Z czego?
0
50? Co Ty gadasz. Suareza za 35 max można by wyciągnąć. Z Aguero może trochę ciężej.
0
Popieram Cię w 100%. Ale co do wysokiego napastnika- u nas taki nie ma prawa bytu. Zwykłego napastnika przeciętnego wzrostu. Ja chciałbym Aguero, może Suarez? Nie wiem. Twoje typy?
0
MD pisało że 100 mln na transfery. 50 budżetu, 15 Villa, 15 Valdes, 20-25 Pedro. To już jest 50. No... powiedzmy że 40 mln. Afellay, Bojan, Fontas i kilku innych to nawet więcej jak 100 mln.
0
72. Ale... Trzeba to policzyć tak... Kupimy ter Stegena za pieniądze ze sprzedaży Valdesa. Czyli ok. 62 mln zostają. Thiago Silvę, powiedzmy za 15 mln + Pedro czyli z budżetu odchodzi ok. 35 mln. Czyli 27 mln zostaje. Za to bym chciał drugiego napastnika. Np. Aguero ale na 27 mln się go nie wyrwie chyba że ze zmiennymi.