0

E, ja bym kupił tylko 1 obrońcę. Po co aż dwóch? Bramkarz, stoper i napastnik.

0

To by było coś. Wtedy 75 mln na transfery by zostało.

0

Ludzie, poczytajcie trochę o tym co odwalał Eto'o i dlaczego go Guardiola sprzedał, a nie piszecie jakieś bajki że zarząd sprzedał bo Szwed był lepszy.

0

Jeśli tyle odchodzi z budżetu to trochę lipa. Ale na stopera i bramkarza starczy. Jeśli sprzedamy i Villę i Pedro to na napastnika jakiegoś też starczy.

0

Już widzę jak światowej sławy obrońców Wisły wkręca w murawę :) To będzie czysta anarchia :)

0

Ja bym sprzedał obydwóch. Obydwaj pod formą z czego Pedro już drugi sezon. I kupiłbym jeszcze jakiegoś napastnika za 15-20 mln.

0

Song za Busiego, Thiago za Xaviego, Tello za Cesca, Bartra za Pique. Gramy o pietruszkę i taki skład? Rozumiem że walczymy o te 100 pkt ale ludzie! Dajmy szansę rezerwowym!

0

Kolego. Jak odejdzie Pedro i Villa to zostanie nam 4 napastników. Ale rzeczywiście, po co nam napastnik. Co do stoperów to w sumie racja.

0

Jak Silva nie wypali to ja bym kupił Vertonghena i Inigo Martineza. 2 stoperów za jakieś 25-30 mln. I jeszcze na napastnika by starczyło. I będzie ogień.

0

Jakie typy na stopera macie? I drugie pytanie: Czy według Was po odejściu Pedro i Villi potrzebny będzie kolejny napastnik? Jeśli tak to kogo byście widzieli w tej roli?

0

Żaden Hummels! Wczoraj zagrał słabo. Rożne Bayernu były czystym spustoszeniem. Thiago Silva. Nie żałować kasy. Jak nie on to Davida Luiza kupić. Byle żaden Marquinhos. Chyba że w towarzystwie do w/w grajków.

0

My nie musimy wykupować tych pozostałych % praw do Neymara. Wtedy zyski będą mniejsze ale więcej kasy zostanie w budżecie transferowym. Co lepsze? Chyba większy budżet.

0

30-letnim. Dziękuję do widzenia. Tylko ter Stegen.

0

W końcu! Welcome to Barcelona!

To jak z budżetu ubędzie tylko 25 mln to jeszcze na stopera, bramkarza i napastnika spokojnie starczy mamony.

0

Święte słowa kolego!

0

Teraz czas na nas! Za długo bez pucharu Ligi Mistrzów jesteśmy! Barca! Barca! Barcaa!

Neymar, Silva i ktoś jeszcze i jedziemy z całą Europą!

0

Po co dwóch stoperów lepiej 2 napastników. Na ŚO będzie: Puyol, Pique, Mascherano, Bartra + nowy obrońca. Na ataku: Messi, Neymar, Tello, Alexis i... kicha. 4 napastników? Jak będzie kasa to proszę. Niech kupią Inigo Martineza lub Marquinhosa do tego. Ale jak się wyrobimy z kasą to wtedy tak. Bramkarz, 2 stoperów i 2 napastników... Szaleństwo! Z 80 mln napastnicy. 30 stoperzy i 10 bramkarz. To jest 120 mln. Jak tyle uzyskamy ze sprzedaży zawodników to proszę.

0

No będzie ciężko ale przy sprzedaży Pedro i Villi i kupnie Neymara to jeszcze jeden klasowy napastnik by się przydał w Barcy. Nie wiadomo jaki stoper przyjdzie. Jakby Thiago Silva to wtedy Pedro w rozliczenie i jeszcze jednego napastnika możemy kupić. Jakby Hummels za ok. 25 mln. To wtedy można spokojni kupić jeszcze jednego napastnika nawet za trochę większe pieniądze.

0

Jak zostanie ogłoszony transfer Neymara to następne transfery już polecą szybko. Tak to wszystkie negocjacje/kontakty były zawieszane do czasu "zaklepania" Neymara. Liczę na Fichado Ter Stegena w max. połowie czerwca, stopera do połowy/końca lipca i napastnika na początku/środku sierpnia. Wtedy by była bajka. Lato emocjonujące, każdy miesiąc z transferem... Tylko żeby to wszystko wypaliło...

0

Oby, oby. Wtedy Stoper i jeszcze jeden napadzior i paka jak się patrzy,.

0

To z budżetu ile pójdzie? 23 czy ok. 50? Bo Barcelona nie musi chyba płacić tym firmom które mają prawa do Neymara.

0

I jeszcze z 60 mln ze sprzedaży piłkarzy.

0

Tello i Deulofeu na ławce? Masakra. Naprawdę jeszcze 1 transfer KLASOWEGO napastnika jest potrzebny.

0

No 5 to nie bardzo. 3 gra, 2 za ławce i jeszcze jeden by się przydał w razie odpukać kontuzji. Kasy nam starczy. Ja bym chciał Aguero albo Suareza ale to raczej niemożliwe dlatego nie wiem kogo kupią.

0

Że co? Chyba ich głowa boli. Nie mają dobrych piłkarzy którzy są w stanie zapewnić im Copa Libertadores to chcą wypożyczać piłkarzy z Europy?

0

Z czego?

0

50? Co Ty gadasz. Suareza za 35 max można by wyciągnąć. Z Aguero może trochę ciężej.

0

Popieram Cię w 100%. Ale co do wysokiego napastnika- u nas taki nie ma prawa bytu. Zwykłego napastnika przeciętnego wzrostu. Ja chciałbym Aguero, może Suarez? Nie wiem. Twoje typy?

0

MD pisało że 100 mln na transfery. 50 budżetu, 15 Villa, 15 Valdes, 20-25 Pedro. To już jest 50. No... powiedzmy że 40 mln. Afellay, Bojan, Fontas i kilku innych to nawet więcej jak 100 mln.

0

72. Ale... Trzeba to policzyć tak... Kupimy ter Stegena za pieniądze ze sprzedaży Valdesa. Czyli ok. 62 mln zostają. Thiago Silvę, powiedzmy za 15 mln + Pedro czyli z budżetu odchodzi ok. 35 mln. Czyli 27 mln zostaje. Za to bym chciał drugiego napastnika. Np. Aguero ale na 27 mln się go nie wyrwie chyba że ze zmiennymi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?