0

Ja na miejscu zarządu bym tak nie skąpił z pieniędzmi i nie wybrzydzał bo to może znowu odbić się czkawką. Inigo, ok. niech przychodzi za 10 mln to nie jest dużo. Drugim stoperem który powinien przyjść to właśnie Hummels. Jeśli Tito go nie chce... Nie wiadomo czy Borussia go sprzeda. Jak nie Niemiec to może David Luiz? 1.89, może grać na defensywnym pomocniku, sądzę że w cenie Hummelsa byśmy go wyrwali czyli ok. 25 mln. Jest duży wybór. To tylko stoperzy, czyli ok. 35 mln. Plus dochodzi Neymar 30 mln i jest 65 mln. Czyli 15 ponad budżet. Trzeba zrobić rewolucję...

0

Razorek, Bartra? Hahaha żeś wypalił. Inigo bije Bartrę na głowę.

0

wachaFCB, ja stawiam jeszcze na pomocnika i jeszcze jednego napastnika.

0

To Inigo Martinez i ktoś jeszcze. Thiago Silva? A gdzie jeszcze Neymar, Isco, bramkarz i Aguero czy Suarez?

0

Z bramkarzy to De Gea/ Courtois/ Muslera/ Lloris. Nikt więcej. Żaden Handanović, Reina, Guaita czy inni bramkarze.

0

sant11, po francusku to by było Kurtu. Coś w ten deseń. Ale nazwiska to nazwiska.

0

dudek89, ja policzyłem i powinniśmy mieć ok. 80 mln ze sprzedaży piłkarzy. Valdes, Villa, Pedro, Afellay, Bojan, Dos Santos, Femenia, Fontas może jeszcze Cuenca. Mamy ok. 130 mln. Powiedzmy 125 mln. De Gea/ter Stegen/Muslera ~20 mln. Hummels ~25 mln. Inigo Martinez~ 8 mln. Isco/Reus~ 22 mln. Neymar ~ 30 mln. Aguero ~ 30 mln. Czyli jak w mordę równiutko.

0

Alexis niech zostanie. Villa i Valdes niech odchodzą.

0

Podmuch wiatru i leży. Stanie na przeciwko takiego Cristiano i zrobi Portugalczyk z niego wiatrak. Dwóch stoperów? Mats Hummels i Inigo Martinez moim zdaniem.

0

Abi niech zostanie. Villa- odejdzie. Przyjdzie Neymar i nie wykluczone że jeszcze jeden napastnik. I gdzie będzie grał? David nie jest w formie. Z Bayernem się wystawiał? Stał na pałę i czekał na podanie jak sęp. Zamiast rozgrywać piłkę.

0

erol7776, ale przed sezonem 08/09 też była rewolucja i jakoś tryplet był.

0

FabsFan, jest kilka Pascualów :)

0

Czemu mówicie że skończy się na jednym czy dwóch transferach? Jesteście aż tak złej myśli? Wiem że lepiej się mniej rozczarować niż spaść z bardzo wysoka ale bez przesady.

0

Dobra, ja sprzedałbym: Pedro, Villę, Afellaya, Bojana, Fontasa. Wypożyczyłbym Cuencę, Dos Santosa, Bartrę. Zarobilibyśmy na w/w ok. 60 mln. Na transfery mielibyśmy ok. 110 mln. Kupiłbym: De Geę lub Muslerę (De Gea nie możliwy ale powalczyłbym o niego), Hummelsa, Isco, Neymara i Suareza albo Aguero. Na ostatnią dwójkę by nie starczyło ale na miejscu zarządu dorzuciłbym z 30 mln do budżetu na Urugwajczyka albo Argentyńczyka. Atak mielibyśmy świetnie obsadzony: Messi, Aguero/Suarez, Neymar. Może drugie trio po Messi, Eto, Henry? Na ławce Alexis i Tello. Skład byłby kompletny i silny. Mam nadzieję że zarząd latem dokona wielu transferów i co najistotniejsze, spektakularnych.

0

JordiAlbaFan_94, czyli ok. 100-115 mln. Starczy. Mamy 50 mln na transfery. Sprzedamy ok. 10 piłkarzy to nawet na kogoś jeszcze starczy.

0

Bale... marzenie. Gdyby Rosell rozwiązał worek z kasą to czemu nie? Silva? Też kusząca opcja. Ale najbardziej realny pozostaje Isco. Chociaż jak wspomniałem, jak Barca sypnie groszem to czemu nie Bale czy Silva? Neymar przesądzony, Hummels mógłby przyjść, De Gea na bramkę i ja bym jeszcze Suareza albo Aguero kupił. Ale... może za rok? Te 4-5 transferów starczy.

0

Moim zdaniem transfery, transfery i jeszcze raz transfery.
Bramka: Muslera, Courtois lub De Gea
Obrona: Thiago Silva lub Hummels
Pomoc: Reus
Atak: Neymar i Aguero lub Suarez.

0

Pedro tak, Alexis nie. Niech biorą Rodrigueza.

0

Dejmik, zgadzam się. Latem dużo transferów. Bramkarz nawet jak Valdes nie odejdzie. Stoper, pomocnik, dwóch napastników. 5 transferów. Czy to dużo? City co roku więcej nawet robi.

0

Sądzę że to tylko takie słodzenie sobie nawzajem żeby dobrze zakończyć sezon, a latem pójdą grube miliony ojro w ruch.

0

Leo wejdzie pewnie za Villę. Już sobie go na ławce wyobrażam: "Gdzie jest kurna ten Messi!!!"

0

Na transfery mamy 50 mln budżetu. Tak policzyłem to po sprzedaży piłkarzy powinno być ok. 100-130 mln.

0

Tito trzeba dać jeszcze 1 sezon jak Alexisowi. Na razie wydać bardzo grubą kasę na porządne transfery i zobaczymy.

0

Tak samo Alexis.

0

Skład Sportu. Ale z Alexisem.

0

Tito to się trochę zachował jak Smuda na Euro 2012:
-To 3 zmiany, nie są na cały turniej?!

0

I jeszcze jakby przyszedł Aguero albo Suarez do tego? Bajka.

0

Fakt Hummels młodszy. Ale... Zarząd zrobi co będzie chciał. Jak mniej więcej policzyłem ile zapłacimy za te 6 transferów co był artykuł kupując prawie samych klasowych graczy to musielibyśmy dołożyć do budżetu min. 70 mln. Czy Rosell tyle da? Może raz na 10 lat skusi się na taki gest. Drużyna tego potrzebuje.

0

Karety nie pokera. Taka mała uwaga.

0

6 transferów? Bajka. Od lat czekam na takie okienko. Muslera/Courtois, Hummels, Kompany, Reus, Aguero i Neymar. Nie wiem jaki 2 pomocnik. To by była bajka. Ale... ile? 150 mln?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?