0

Ja uważam że za obrazę arbitra nie powinno być żadnych kartek ani zawieszeń. Sędzia ma sędziować mecz, dyktować karne, wolne, faule czy dawać kartki za przewinienia, a nie wyrzucać z boiska za obrazę jego osoby. Jak tak bardzo chcą to niech wszczną postępowanie cywilne i jakaś grzywna.

0

mateuszch1991, jest karny. Tak jak komentatorzy mówili Ramos postawił nogę na jego toru biegu nie mógł nad jego nogą przeskoczyć czyli zablokował go nie trafiając w piłkę. Karny.

0

L'onze del Barça: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Sergio, Thiago, Iniesta; Villa, Messi i Pedro.

0

zidaunbpe, jeśli nie będzie Cristiano, Ozila, Alonso, Varana to owszem. Z Igłą czy Karimem w ataku na skrzydłach z Callejonem i Di Marią i zamiast Ozila Modrić i Essien za Xabiego jak tu ktoś podał to jest spora szansa że wygramy i nawet wysoko. Pożyjemy zobaczymy.

0

Skład MD. Niech zagra Alba. On się bardzo stara i powinien dzisiaj wybiec na boisko. Pedro ostatnio nic nie gra więc niech zagra Alexis.

0

Skład na jutrzejszy mecz?
Valdes; Alves, Pique, Puyol Alba; Song, Cesc, Iniesta; Alexis, Messi, Villa.

0

Błąd, Pinto nie zagrał z Sevillą.

0

Właśnie! Piłkarze muszą być przekonani że mogą odrobić straty. To jest połowa sukcesu.

0

Liga prawie wygrana... ale boję się o LM. Zostały przed Milanem tylko 2 mecze. Z Realem i Deportivo. Trzeba z obiema drużynami wygrać kilkoma bramkami ,a wtedy motywacji na Real nie zabraknie. Przed Milanem ja bym w szatni połączył się przez Skype z Tito żeby piłkarze go zobaczyli i żeby się zmotywowali. Jeśli wygramy z Milanem... wrócimy zza światów. Na razie pewna jest tylko liga. Dwa lata bez LM? Ja tego nie wytrzymam. Sezon z 1 pucharem? ...

0

Kto pisał ten news? Alba trzymał się twarz. Jak najbardziej naturalne. Kiedy zostaniemy kopnięci to trzymamy się za nogę i twarz lub tylko za twarz.

0

To jest już jednak przesada. Pep by wystawił i Villę i Tello lub jakoś inaczej by poukładał. Ale Pepa nie ma... Vamos!

0

A Wy od razu wszystko wyolbrzymiacie. Powiedział: "jakby to ująć..." nie zrozumieliście go. Jaki miałby cel żeby tak o nim mówić? Sam by sobie dołek wykopał jeśli chodzi o negocjacje w sprawie kontraktu.

0

Albo Iniesta albo Fabregas. Villa od początku.

0

Według mnie na Real powinien wyjść skład:

Pinto; Alves, Puyol, Pique, Alba; Busi, Xavi, Iniesta; Tello/Alexis, Messi, Villa. Tello zagrał bardzo dobrze wczoraj ale nie wiadomo. Zobaczymy.

0

Znaczy MD, niech zagra Iniesta za Xaviego i Puyi.

0

Skład Sportu.

0

Tak świetnego piłkarza który jest kompletnie bez formy.

0

Chudini, porwą np. Benzemę i całe sztaby Realu i Barcy wrócą do Arabii z gazrurkami i wybiją wszystkich Arabów :)

0

Snajper10, Radzio_94, widzę że przy każdej nadarzającej się okazji musicie dopiec Alexisowi. Jeszcze w rewanżu może nam awans uratować. Czuję że Sevilla będzie biedna... dostaną tak w tyłek że...

0

Przecież w sezonie 05/06 Barca grała w ćwierćfinale, ba nawet wtedy wygrała Ligę Mistrzów!

0

Pyrzo, przy 10-7 dla nas przeszłaby Barca. Milan miałby w dwumeczu 9 bramek czyli byłoby w dwumeczu 10-9 dla nas.

0

MESSIah16, ... każda matka kocha swoje dzieci :)

0

Boli porażka. I boli to że w rewanżu trzeba wygrać 3-0 żeby bez dogrywki przejść dalej. Na Camp Nou nie możemy stracić bramki. Na przyszły sezon trzeba się wzmocnić Neymarem i najlepiej Hummelsem na środek obrony. Wierzymy w awans!!! Visca el Barca!

0

Trzeba strzelić jak najwięcej bramek. Goli na wyjeździe nigdy za dużo. Mam nadzieje na gole Leo.

0

Taki skład ok. Chociaż zastanowiłbym się nad Alexisem zamiast Pedro.

0

Challenger dobrze napisał że Valdes nakrywa Szczęsnego czapką. Wojtek jest po prostu słaby... przynajmniej za słaby na Barcę. Tu nie można być dobrym, trzeba być bardzo dobrym.

0

witexor, na przykład w Twój mózg. Nie pamiętasz jak w zeszłym sezonie wymiatał? Był naszym najlepszym obrońcą.

0

Criis18Barca, o pierwsze nie City tylko United. Po drugie Atletico nie ma noc do gadania bo Belga wypożyczyli z Chelsea. Ter Stegen niby jest dobry ale boję się jego konfrontacji z Realem czy innymi zespołami. Czemu uważasz że gadam głupoty? Za głupoty uważasz moje gdybania? Dzięki. Jest wielu kandydatów i nie wiadomo kogo kupić. Chciałem Ter Stegena ale po namyślę trochę się go boję.

0

15 mln i jest ich. Albo niech kogoś dorzucają. Żaden Guaita tylko De Gea/Courtois i jak Pinto odejdzie to ter Stegena.

0

AIFCB, jakim cudem jak Messi dobijał jego strzał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?