kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja uważam że za obrazę arbitra nie powinno być żadnych kartek ani zawieszeń. Sędzia ma sędziować mecz, dyktować karne, wolne, faule czy dawać kartki za przewinienia, a nie wyrzucać z boiska za obrazę jego osoby. Jak tak bardzo chcą to niech wszczną postępowanie cywilne i jakaś grzywna.
0
mateuszch1991, jest karny. Tak jak komentatorzy mówili Ramos postawił nogę na jego toru biegu nie mógł nad jego nogą przeskoczyć czyli zablokował go nie trafiając w piłkę. Karny.
0
L'onze del Barça: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Sergio, Thiago, Iniesta; Villa, Messi i Pedro.
0
zidaunbpe, jeśli nie będzie Cristiano, Ozila, Alonso, Varana to owszem. Z Igłą czy Karimem w ataku na skrzydłach z Callejonem i Di Marią i zamiast Ozila Modrić i Essien za Xabiego jak tu ktoś podał to jest spora szansa że wygramy i nawet wysoko. Pożyjemy zobaczymy.
0
Skład MD. Niech zagra Alba. On się bardzo stara i powinien dzisiaj wybiec na boisko. Pedro ostatnio nic nie gra więc niech zagra Alexis.
0
Skład na jutrzejszy mecz?
Valdes; Alves, Pique, Puyol Alba; Song, Cesc, Iniesta; Alexis, Messi, Villa.
0
Błąd, Pinto nie zagrał z Sevillą.
0
Właśnie! Piłkarze muszą być przekonani że mogą odrobić straty. To jest połowa sukcesu.
0
Liga prawie wygrana... ale boję się o LM. Zostały przed Milanem tylko 2 mecze. Z Realem i Deportivo. Trzeba z obiema drużynami wygrać kilkoma bramkami ,a wtedy motywacji na Real nie zabraknie. Przed Milanem ja bym w szatni połączył się przez Skype z Tito żeby piłkarze go zobaczyli i żeby się zmotywowali. Jeśli wygramy z Milanem... wrócimy zza światów. Na razie pewna jest tylko liga. Dwa lata bez LM? Ja tego nie wytrzymam. Sezon z 1 pucharem? ...
0
Kto pisał ten news? Alba trzymał się twarz. Jak najbardziej naturalne. Kiedy zostaniemy kopnięci to trzymamy się za nogę i twarz lub tylko za twarz.
0
To jest już jednak przesada. Pep by wystawił i Villę i Tello lub jakoś inaczej by poukładał. Ale Pepa nie ma... Vamos!
0
A Wy od razu wszystko wyolbrzymiacie. Powiedział: "jakby to ująć..." nie zrozumieliście go. Jaki miałby cel żeby tak o nim mówić? Sam by sobie dołek wykopał jeśli chodzi o negocjacje w sprawie kontraktu.
0
Albo Iniesta albo Fabregas. Villa od początku.
0
Według mnie na Real powinien wyjść skład:
Pinto; Alves, Puyol, Pique, Alba; Busi, Xavi, Iniesta; Tello/Alexis, Messi, Villa. Tello zagrał bardzo dobrze wczoraj ale nie wiadomo. Zobaczymy.
0
Znaczy MD, niech zagra Iniesta za Xaviego i Puyi.
0
Skład Sportu.
0
Tak świetnego piłkarza który jest kompletnie bez formy.
0
Chudini, porwą np. Benzemę i całe sztaby Realu i Barcy wrócą do Arabii z gazrurkami i wybiją wszystkich Arabów :)
0
Snajper10, Radzio_94, widzę że przy każdej nadarzającej się okazji musicie dopiec Alexisowi. Jeszcze w rewanżu może nam awans uratować. Czuję że Sevilla będzie biedna... dostaną tak w tyłek że...
0
Przecież w sezonie 05/06 Barca grała w ćwierćfinale, ba nawet wtedy wygrała Ligę Mistrzów!
0
Pyrzo, przy 10-7 dla nas przeszłaby Barca. Milan miałby w dwumeczu 9 bramek czyli byłoby w dwumeczu 10-9 dla nas.
0
MESSIah16, ... każda matka kocha swoje dzieci :)
0
Boli porażka. I boli to że w rewanżu trzeba wygrać 3-0 żeby bez dogrywki przejść dalej. Na Camp Nou nie możemy stracić bramki. Na przyszły sezon trzeba się wzmocnić Neymarem i najlepiej Hummelsem na środek obrony. Wierzymy w awans!!! Visca el Barca!
0
Trzeba strzelić jak najwięcej bramek. Goli na wyjeździe nigdy za dużo. Mam nadzieje na gole Leo.
0
Taki skład ok. Chociaż zastanowiłbym się nad Alexisem zamiast Pedro.
0
Challenger dobrze napisał że Valdes nakrywa Szczęsnego czapką. Wojtek jest po prostu słaby... przynajmniej za słaby na Barcę. Tu nie można być dobrym, trzeba być bardzo dobrym.
0
witexor, na przykład w Twój mózg. Nie pamiętasz jak w zeszłym sezonie wymiatał? Był naszym najlepszym obrońcą.
0
Criis18Barca, o pierwsze nie City tylko United. Po drugie Atletico nie ma noc do gadania bo Belga wypożyczyli z Chelsea. Ter Stegen niby jest dobry ale boję się jego konfrontacji z Realem czy innymi zespołami. Czemu uważasz że gadam głupoty? Za głupoty uważasz moje gdybania? Dzięki. Jest wielu kandydatów i nie wiadomo kogo kupić. Chciałem Ter Stegena ale po namyślę trochę się go boję.
0
15 mln i jest ich. Albo niech kogoś dorzucają. Żaden Guaita tylko De Gea/Courtois i jak Pinto odejdzie to ter Stegena.
0
AIFCB, jakim cudem jak Messi dobijał jego strzał?