0

Alexis 3? Moim zdaniem minimalnie 6.

Kiedy się poślizgnął dostał podanie ZA PLECY od Villi i próbował wrócić się po nie. Każdy by się wtedy pośliznął. Kiedy strzelał na pustą bramkę to chyba tylko Pan Bóg mógł do strzelić. Ludzie, tam było kilkadziesiąt metrów do bramki, miał od cholery rywali i bardzo niedogodną pozycję do strzału, nawet Messi miałby problem. Alexis nie partolił sytuacje tylko ich nie wykorzystywał. Dla Alexisa co najmniej 6. Starał się chłop, strzelił w końcu 2 bramki ,a Wy mu dajecie 3. Co on według Was ma zrobić żeby Was przekonać?

0

Ja bym wcisnął gdzieś Alexisa. Tylko nie wiem gdzie. Albo jakiegoś pomocnika posadzić na ławce (co raczej odpada) albo niech wejdzie na pół godziny i wyjdzie od 1 minuty z Malagą na Camp Nou i na Anoeta z RSSS.

0

Oby tak dalej Araujo. A nóż będzie wielką gwiazdą.

0

Szkoda Villi. Skład jutro powinien wybiec według mnie taki:

Valdes; Alves, Puyol, Pique, Alba; Busi, Xavi, Iniesta; Alexis, Cesc, Messi. Skład z Ceskiem w ataku w meczu z Cordobą prezentował się dobrze, tylko trochę inna taktyka była.

0

To teraz Caballero zrówna się z Valdesem w ilości puszczonych bramek :)

0

Ostatnia konfrontacja w dwumeczu miała miejsce prawie 40 lat temu. Nijak to ma się do tego co jest teraz,

0

jaume, te buty to wyglądało tak jakby on biegł do przodu a one do tyłu.

0

Geble, ja pierdzielę. Też to widziałem. Ale może zmienią bo nie wiedzieli że o tej godzinie będzie mecz. Jak transmitują to transmitują. Chyba że zrobią jak Polsat z GP USA F1.

0

Jakiś błąd jest w opisie bramek. Pierwszą bramkę Alexis zdobył po dośrodkowaniu Tello.

Mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu. Bardzo dobry mecz Thiago, Villi i Alexisa. Fakt że Alexis zmarnował kilka setek i gdyby trafił byłaby podwójna manita. Ale zagrał naprawdę dobrze; pokazywał się kolegom. Ale warto zauważyć że grał na szpicy. Jeśli strzeli z Malagą i w lidze to będzie można mówić o naprawdę wielkim przebudzeniu.

0

No, Messi i Ronaldo w jednej drużynie? Oby to doszło do skutku.

0

Wielka szkoda. Czyli Alba na LO.

0

Ja bym postawił na Messiego od 1 minuty. Za Tello. Ogólnie skład taki jak proponowałem.

0

Po prostu nie podał mu ręki. Nie chciał to nie musiał.

0

Oprócz takiego ataku cały skład bym widział taki:
Pinto; Montoya, Mascherano, Bartra, Adriano; Song, Cesc, Thiago; Villa, Messi, Alexis. W 2 połowie Tello, Roberto i Alves/Dos Santos,

0

Alexis też pewnie zagra od 1 minuty i załaduje hat-tricka.

PS: Minusujcie, i tak już pod ten news nie wchodzę.

0

Chciałbym atak: Villa,Messi,Alexis. Awans nie jest wcale pewny.

0

City? Bardzo proszę. Bardzo lubię ten klub.

0

Bingoo, pdf to taki program? Nie rób ze mnie debila.

0

A czym ja ma sobie ten plik otworzyć?

0

Bardzo cieszę się z przełamania Pedro. Mam nadzieję że to jest początek wyśmienitej formy. Jeszcze marzy mi się aby Alexis się odblokował (nic nie stoi na przeszkodzie żeby to zrobił w czwartek w meczu z Cordobą, jakby ustrzelił hat-tricka byłoby cudownie, chłopak by się na pewno odblokował) bo jest mi go szkoda i bardzo go lubię, a piłkarze muszą być w formie na następną część sezonu.

0

Proszę państwa! Pan Jose Mourinho, trener zespołu Real Madryt CF który objął zespół w 2010 roku z dniem 6.01.2013r złożył wniosek o zwolnienie sadzając na ławce rezerwowych kapitana klubu Ikera Casillasa.

Teraz Mou robi dokładnie to samo (prawie) co Perez robił kilkanaście lat temu też z kapitanem; Fernando Hierro.

0

Shadow_Man, zależy kiedy. Bo jeśli od początku 2008 lub do sierpnia tego roku to nie. Początek panowania Barcy w futbolu można uznać za maj 2009 kiedy wygrała wszystko. Ja zacząłem kibicować od zwycięstwa w LM (to był mój pierwszy finał) i nie uważam się za sezonowca. Wtedy zacząłem się naprawdę interesować piłką.

0

Znaczy, piachuFCB. Sorry maciek.

0

maciek47, właśnie ,a Villa?

0

Ten mecz trzeba wygrać. Dla Tito. Moim zdaniem skład powinien skłaadć się z graczy którzy są w formie. Czyli: Valdes- Adriano, Puyol, Pique, Alba- Busi, Xavi/Cesc, Iniesta/Cesc- Villa, Messi, Alexis.

0

TBaB, Ja bym chciał taką: Valdes- Adriano, Puyol, Pique, Alba- Busi, Xavi, Iniesta/Cesc- Villa, Messi, Alexis.

0

Za czasów ery Galacticos też nie było różowo.Co roku Perez chciał kupować graczy najlepszych na świecie i wspierać ich wychowankami z akademii. Jak widać to się bardzo nie opłaciło. A jak Perez potraktował Del Bosque i Hierro? Jak zwykłe śmiecie.

0

sandman5622, ooo. Marzy mi się Liga i LM u jednego dostawcy. Jeszcze jak TVP utrzyma prawa do CdR (przez kilka sezonów) to będzie cud miód i orzeszki. Tylko niestety pewnie podrożeje abonament za C+ czy tam będzie trzeba kupić pakiet. Ale to się załatwi. Niech tylko się połączą.

0

Ojj, sorry, nie chciałem tego dodać. (dolny post)


Mam nadzieję że rewanż Barcy i Realu puszczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?