0

Jedno jest wiadome. Trzy wielkie kluby odpadną już w 1/8 finału. Ja bym chciał żeby przeszli dalej (oprócz Barcy oczywiście bo to wiadome że chcę żeby przeszła dalej) MU, Bayern, Borussia, Valencia, Juventus, Schalke, Malaga. Ale jakie mecze będą w 1/4.

0

lukinxt, widać.

0

zidanupde, nie wiem jak podaje się rozmiary guzów. Jeśli średnica 2 cm to raczej nie tak dużo.

0

davcik12345, Połamanie to jedno ,a nowotwór to drugie. Wiem, Kubica mógł zginąć z wykrwawienia, ale jeśli chodzi o złamania to od tego się raczej nie umiera. Z rakiem... jest już gorzej.

0

No nieee, i to przed świętami. Ale ma najlepszych lekarzy i na pewno wróci niedługo.

0

Ale prawie połowa. O matko, ale się czepiacie.

0

Nie, gdyby Barca wygrała wszystkie Puchary, to o Superpuchar zagrałaby z finalistą Pucharu Króla.

0

Skład MD. Adriano jest w lepszej dyspozycji aniżeli Alves. Tylko zastanowiłbym się nad Pedro. Czy nie lepiej żeby zagrał jednak Villa?

0

fil1023, to co on wygra :)

0

Wiecie co? To jest już naciągane. On stara się coś powiedzieć o każdej sytuacji Barcy, a że widzi że mu się nie udaje sprowokować Tito to zaczyna się załamywać i coraz większe głupoty wymyśla.

0

Wiecie co? Niech sobie Zambijczycy, Pele, Zico i inni uważają że to do nich należy rekord, ale dla kibiców Barcy to zawsze będzie Messi rekordzistą.

0

Skoro Pele strzelił rzekomo te 110 bramek PRZED Mullerem to czemu Niemcowi uznano rekord i przetrwał ponad 40 lat bez dyskusji?

0

Teraz Flamengo skieruje sprawę do FIFA bo według nich to nie Muller ani teraz Messi nie są rekordzistami. Według nich to Zico z 89 trafieniami w ciągu 12 miesięcy jest rekordzistą. Ale Messi ma 88 bramek i mogą mu naskoczyć.

0

Skład MD. Alexis powinien zagrać. Ale zamiast Pique dałbym Bartrę.

0

Alexis i Messi powinni zagrać.

0

Jaki ironiczny żart? Jest ewidentnie napisane: Ibrahimović: Też strzeliłbym 90 goli, gdybyśmy dostawali karne, które dostaje Barça. Czyli tak jakby to on powiedział.

0

DamianWST, a co Messi robi na tym filmiku? Kopie piłką w kibiców Realu? To jest po prostu śmieszne. Trochę się wkurzył w meczu z Szachtarem? Piłkarze gorsze rzeczy robią. Przerobiony filmik z Pepe? Śmieszny jesteś.

0

New_man. Xavi Alonso ? Ciekawe.

Podają mu na pustą bramkę? Sam jesteś pusty, wczoraj na pewno dostał podanie na pustą bramkę.

0

Że co proszę? Gdyby mówił o Cristiano Ronaldo, to tak. A ile Messie w tym roku strzelił bramek z karnego? 14, bo tyle jest w porównaniu bramek Leo i Gerda na tej stronie. To rzeczywiście w skali roku bardzo dużo.

0

FaneQ, jak zagra z Cordobą to czemu nie :)

0

Z Atletico gra Alexis. Pedro kolejny raz katastrofa, Villa też nic nie pokazuje.

0

Falcao z Messim to naprawdę byłaby magia. A jakby jeszcze Neymar doszedł? Miazga! Ale 100 mln za Falcao i Naymara trzeba by było łącznie wyłożyć :)

0

Pomarzyć sobie mogą.

0

Puyol na ławce niech lepiej siedzi. Odczuwał jakiś dyskomfort i lepiej go nie przeciążać. Co do 4 pomocników to się zgadzam. Aczkolwiek chętnie zobaczyłbym Alexisa od początku jak jest w stanie.

PS. Błąd Wam się chyba wkradł bo i w Betisie i Barcie jest 8 rezerwowych.

0

Nie ma się co z gnomem kłócić:) Przecież Uuuzil jest lepszy od Xaviego (grzechem jest to mówić), Di Maryja lepszy od Iniesty, Kajehon od Pedro czy Alexisa, Ramooos od Puyola, Peeeepe ijałoji od Pique, Arbeloa od Alvesa.

0

Stawiam że Messi rozpocznie mecz od 1 minuty. Możliwe że Alexis wejdzie na ostatnie 15-20 min. Nareszcie tabelka kontuzjowani się zmniejsza. Cuenca niedługo wróci i zostaną tylko 2 pozycje. Możliwe że Abi też wróci i zostanie Muniesa.

0

To kiedy w końcu to losowanie?

0

Ja bym go oszczędził. I albo niech zagra z Atletico albo może w środku tygodnia, przynajmniej na drugą połowę z Cordobą.

0

Lewy1982, żaden głupek. Wczoraj nie wiadomo co to mogło być. Równie dobrze więzadła krzyżowa i wtedy c**j by bombki strzelił i choinki nie było.

0

A Masche nie ma. Ale ja ślepy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?