kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękny i mądry felieton. Zresztą książka Huntera też jest pięknie napisana. Cała prawda...
0
Pawelm1999, u mnie jest dobrze. Nie masz przypadkiem źle kalendarza systemowego ustawionego?
0
Sądzę że całkiem rezerwowego składu nie będzie. Zagra pewnie Pinto, w obronie Montoya, Pique z Masche albo Puyolem, Alba. W pomocy Song, JdS i Cesc albo Sergi Roberto. W ataku, Tello, Deulofeu i Pedro/Villa albo Rafinha.
0
Golll Alves!
0
Pieprzcie się. Zapytałem się grzecznie.
0
Poda ktoś listę kanałów na jakich będzie transmitowany mecz?
0
Dla mnie skład MD.
0
boski cristiano, a do czego nawiązujesz?
0
D1OS, Bartra?
0
5-1 dla Realu.
0
semekbarca, na C+Weekend
0
Chupacabras666, ale to jest fragment o Realu Valladolid. Oni są z Kastylli i Leon.
0
Uważam że skład Sportu jest najlepszy. Jak tylko lekarze nie widzą problemu to bardzo chętnie zobaczę Puyola. Dałbym tylko Montoyę za Alvesa bo Brazylijczyk jest bez formy. Cesca też bym gdzieś wcisnął.
0
Kit z tą historią. Wy tylko tym żyjecie. Trzeba żyć tym co jest teraz. Co Wam da ta historia? Mnie Camp Nou się podoba i dlatego nie chciałbym budowy nowego stadionu. Wolałbym modernizację, remont.
0
Ja dzisiaj liczę na bramki Villi i Messiego.
0
mess19, mnie osobiście gówno interesuje w jakich koszulkach, z jakim orłem będzie grać polska reprezentacja. Grają dno.
0
mess19. na Unicefie Barca NIC nie zarabiała. Tylko sama dawała kasę.
0
Gerrardxd, jakie miliardy. Poczytaj konferencje gdzie klub mówi ile wydał.
0
WiernyCules FCB, szejkowie przejęli klub, tak? A to ciekawe, nawet na onecie tego nie był. Chłopie, weź gumowy młotek i tak z 10 razy walnij się w łeb, jeśli nie pomoże to weź się rozpędź i walnij w ścianę. Nikt nikogo nie przejął. Do tego zdaje się musi być większość głosów socios.
0
Burza, wspomniałem o tym dlatego że wszyscy tu jadą o tym że to żadne osłabienie. I była naprawdę duża nadzieja że wraca do formy, wielkiej formy. A tu klops. 37 baniek... tak Was to boli... ,a Wasze? Bramka z Realem uratowane punkty z Betisem, bardzo dobre mecze w zeszłym sezonie. Krótka pamięć.
0
Brosik, ja mówię że strzeli i tak będzie.
0
Ci co piszą żeby Alexisa sprzedać i jego nieobecności nie odczujemy powinni się rozpędzić z z całej pety pierdolnąć za przeproszeniem w ścianę. Mecz z Mallorcą. Genialna zmiana+asysta. Rozkręcał się. W meczu po kontuzji strzeli hat-tricka.
0
R10M10, Messi miał to samo po zdarzeniu z Ujlafusim i chyba 10 dni przerwy miał.
0
Może coś jak opuchlizna Messiego dwa lata temu? On coś wtedy naderwał chyba. Szybkiego powrotu Alexis!
0
Zluzujcie majty :)
0
Ja zagłosowałem na Leo. Obejrzałem tylko bramkę Ben Arfy i Falcao. Jestem może nieobiektywny ale kit z tym.
0
Alexis zagrał dobry mecz. Tello trochę chyba przyćmił Albę na lewej stronie.
0
Alexis za Pedro.
0
Matko, mi się dzisiaj śniło że graliśmy jakiś mecz, chyba właśnie z Mallorcą. I piłkarze z Balearów grali od początku bardzo brutalnie. Sfaulowali Alvesa, ale się podniósł. Za drugim razem jakoś Alves upadał (ale bardzo wysoko był, jak to we śnie) i gracz Mallorci kopnął go czy podstawił nogę. A noga Alvesa zrobiła się na 2 metry długa jak z plasteliny (że niby złamał, urwał) koledzy do niego podbiegli i jak zobaczyli nogę to zaraz odskoczyli. Ja pierdzielę, jaki mam zryty łeb :)
0
siwy, 9 zwycięstw w 10 meczach to zła gra? Co Ty oglądasz? Ligę chińską?