0

Alba! Po co go kupowaliśmy skoro dziennikarze uważają że zagra Adriano który jest po urazie? Alexis za Villę i ewentualnie Tello za Pedro.

0

Kolejny nas ostrzega... co się dzieje :)

0

W ogóle pierwszy fragment jego wypowiedzi to mamałyga. To wygląda tak: Janek dostał 5. A Pani przewróciła się. Bez ładu i składu. Tak jakby mu się fakty przypominały w trakcie mówienia.

0

Jaki pech. Na szczęście wraca niedługo Pique, Puyol i Cuenca miejmy nadzieję. Adriano zagra może w następnym meczu z ławki i lista kontuzjowanych będzie wyglądać inaczej.

0

KaMiLL14, racja! Prawie każdego w Barcy (jak i w innych drużynach) można posądzić (na siłę) o symulowanie. Ale nie Messiego! Macie tutaj film:

od 6:27.

0

Razorek, bo to Sevilla?

0

Poprawcie te błędy bo jak na WP się tutaj robi.

0

nelson25, a może z 11 pkt przewagi przystąpimy do Klasyku? I po Klasyku 14 pkt przewagi? Byłoby pięknie...

0

Ludzie, to tylko pytanie dziennikarzy. Nie ma żadnego faktycznego podłoża.

0

A co im do tego? Co, w dole ekranu cały czas będzie małe pole na którym będzie pokazane co w trakcie meczu robi Gilad Shalit? Paranoja.

0

tibijczyk997, taaa, przykrywka. Co Ty myślisz? Ile z tego wina może być pieniędzy? 20 mln? Chłopie, jedzie hipokryzją na kilometr. Gdyby Żelek zrobił swoje wino i by było w newsie na prześcieradłach.com napisane że przeznaczy kasę na cele charytatywne to byś się rozpływał jaki to pan Żeluś niesamowity.

0

GenerałXavi, tego raczej nikt Ci nie powie bo premiera w czwartek. A Ci co nawet teraz mają kupioną to mają blokadę do 00:00 27.09.2012

0

BlauGranaPolaco, wszystko jest dobrze.

0

Bartrę? Dobrze że go nie wystawił bo gdyby grał to sądzę że na początku stracilibyśmy bramkę/i. Widzieliście co Granada robiła na początku? A Song? Zaliczył udany mecz.

0

Dupa, nie obrońcę trzeba ściągnąć tylko dobrych fizjoterapeutów.

0

piachuFCB, teraz? Jak okno transferowe jest zamknięte? Nie wiem. Może jest jakiś stoper bez klubu. Wtedy by można było ściągnąć.

0

zoltan87, za co ma go przepraszać? Nie wiesz jak rozmawiali.-

0

kiper09, jest już na fcbarcelona.cat

0

Bover
FC Barcelona: Valdes- Alves, Bartra, Mashcerano, Alba- Busi, Thiago, Xavi- Pedro, Messi, Villa
Granada CF: Tono- Siqueira, Borja Gomez, I. Lopez, Nyom- Iriney, Rico- El Arabi, Brahimi, Orellana.

0

Cesc za Xaviego, Song za Busiego, Tello za Villę i Alexisa za Pedro.

0

A Wy już! Jak dzieci w gimnazjum czy 5/6 klasy podstawówki. Wszystko co z seksem i tym podobne ich śmieszy.

0

v1shoR, to nie jest błąd.

0

Piszecie co Ci komentatorzy mówią. Prawdę! Bo Villa kiedy Alexis mu nie podał to się obraził i później gówno robił.

0

CzemierBarcelona, Tello był jednym z najlepszych na boisku.

0

Barca marnie? Gra dobry mecz.

0

To nie są składy oficjalne!

0

Caratan, ale my mamy w porównaniu z zeszłym sezonem.

0

PSK, Ty jesteś śmieszny. Messi będzie grał w KAŻDYM meczu grupowym LM ,a przynajmniej w 5. Zapewniam Cię. Później pretensje że walczymy do ostatniego meczu o awans. Chcesz żeby Messi pobił kolejny rekord LM? Messi musi grać. Jego nie trzeba oszczędzać.

0

A może po prostu: VV- Montoya/Alves, Mascherano, Pique/Bartra, Adriano- Song, Thiago, Fabregas- Messi, Villa, Pedro?

0

Oj Real będzie miał ciężko przez najbliższe dwa mecze w lidze. Z Rayo na wyjeździe które dobrze zaczęło sezon i Deportivo. Co prawda u siebie ale Depor zawsze jest groźne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?