0

BARCELONISTA31, o co ci chodzi? komp mi siadł i piszę z fona.

0

czy na cyfrze jest mecz?

0

4Shizer, słucham? Leo miał pauzować kilka dni, nie było mowy o żadnym miesiącu. Nie wiem skąd to wytrzasnąłeś.

0

FCB.4EVER, na co?

0

dawosxd, jeszcze meczu nie ma.

0

mosquito1234, najprościej mówiąc to po prostu zawodnik kompletny, któremu niczego nie brakuje.

0

kumkwat1907, Ty chyba ślepy jesteś że ona mu tam loda robi.

0

bartulek98, niedługo zostaną na niej tylko 2 nazwiska. Bardzo mi szkoda Marca. A obrońcę i tak trzeba było kupić. Kurna, znowu te mięśnie.

0

Ludzie! Ryje! Nie odpowiadajcie mu! To troll.

0

La Pulgaa, zawsze są na 30 min przed meczem.

0

kumkwat1907, może niektórzy wolą oglądać w TV, co?

0

miedzik, raczej Pinto, ale nie jestem pewien, Jutro powinniśmy wygrać mecz. To będzie dobre dla piłkarzy. Skład powinien wyjść taki: Pinto- Alves, Bartra, Muniesa, Adriano- Dos Santos, Mascherano, Roberto- Afellay, Messi, Alexis. Czyli taki jaki podał FCBARCAluki.

0

Bover, Barelona i Barcelona B to jedna całość. Także te 10 mln może klub wydać na zawodnika do 1 drużyny.

0

Jeśli Tito nie będzie miał zamiaru z niego korzystać w przyszłym sezonie... to można go sprzedać za te 10 mln z opcją pierwokupu przez 2 lata. Wtedy ok. Ale chyba lepiej żeby został.

0

barca cule, chyba sobie jaja robisz. Borussia też będzie chciała 35-40 mln, a jeszcze Cabaye? Poza tym Tito chce Martineza i koniec. Nie wciskaj mu innych zawodników. Przeczytaj sobie jego konferencję. Martinez! Go to Barca!!!

0

Ale Erste jest chyba też na Cyfrze +

0

JakubMalejki, yyy co? Coś Ty napisał? Neymar ma być w przyszłym okienku letnim zakupiony. Co do Araujo, nie widziałem go ale wierzę że będzie to dobry transfer.

0

Taa, wymiana. Jest news że Tito chce Martineza. A alternatyw jest mnóstwo, a Hummels się nie przewija. Poza tym Borussia nie jest głupia żeby oddać bardzo dobrego obrońcę plus jakaś kasa za wartego sporo mniej Afellaya.

0

Pique, gracz prosto z rezerw? Aha, fajnie.

0

No masz. Będziesz mi mówił czy skreślam czy nie. Człowieku: NIE SKREŚLAM BARTRY! Zapamiętaj to sobie. Domagam się nowego stopera... no ludzie! przecież stoper jest potrzebny.

0

victor_valdes, meczów. Co do Thiago i Montoyi napisałem Ci o tym sądzę. Przeczytaj mój poprzedni komentarz. Nie mówię że Bartra jest słaby. Nie wpychaj mi do ust słów których nie powiedziałem. Nie, nie oglądałem jego gry z czasów juniorskich czy meczów z rezerw. Ja lubię wychowanków, ale ja chcę transfery! Nie swojego składu nie ustawiam pod Real tylko podaję Ci przykład że jeśli (nie chce mi się już pisać co, przeczytaj sobie w poprzednim komentarzu) coś się stanie to na np. taki Real Bartry raczej nie wystawisz. Już był jeden taki, Tello się zwie.

0

Santana10, sam jesteś ograniczony. Wypraszam sobie.
Nie porównuj Thiago czy Montoyi do Bartry. Thiago przed Superpucharem zagrał o wiele więcej meczów niż Marc. Jeśli chodzi o Montoyę... rola stopera jest bardziej odpowiedzialna od prawego obrońcy. Moja opinia błędna? Hmmm, czyli tak naprawdę wszystkich użytkowników portalu też jest błędna? Ok. Są trzej obrońcy. Ale: Któryś dozna kontuzji, któryś będzie zawieszony za kartki, któryś będzie potrzebował odpoczynku. I co? I dupa. Stoperów (dobrych, zmienników) jest potrzebnych 4. Reszta to mogą być chłopaki z cantery. Javi Martinez jest nam potrzebny bo załata dziurę po Keicie, i może grać na ŚO.
victor_valdes, No tak, Tito potrzebuje stopera i najlepiej jeszcze DM (2w1) ale Ty uważasz inaczej. To równie dobrze Santana10, mogłeś napisać o tym że ograniczony i tak dalej do victor_valdes. I za co mam Ci dać minusa? Za Twoje własne zdanie? Chyba żartujesz. Przecież minusy nie do tego służą.

0

victor_valdes, ok. Ale Twoja opinia jest błędna. Bo według Ciebie Bartra nam wystarczy? Na Real byś go wystawił?

0

victor_valdes, może łaskawie nie podważaj decyzji Tito, co? On uważa że jest potrzebny ŚO (bo jest, i najlepiej 2 w 1) to znaczy że tak jest.

0

Chciałbym żeby został ale jeśli nie będzie miał szans na grę to chyba lepiej go sprzedać.

0

A co jest w tych artykulach napisane? Że Barca kupiła Javiego? Czy że nici z transferu?

0

Spoko.

0

VamosBarcaBamos, facepalm. Jest na tej stronie news o tym. Żadna plota.

0

Tylko jeśli transfer Martineza nie wypali.

0

Kiko zostaje jeszcze w Barcy B.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?