kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BARCELONISTA31, o co ci chodzi? komp mi siadł i piszę z fona.
0
czy na cyfrze jest mecz?
0
4Shizer, słucham? Leo miał pauzować kilka dni, nie było mowy o żadnym miesiącu. Nie wiem skąd to wytrzasnąłeś.
0
FCB.4EVER, na co?
0
dawosxd, jeszcze meczu nie ma.
0
mosquito1234, najprościej mówiąc to po prostu zawodnik kompletny, któremu niczego nie brakuje.
0
kumkwat1907, Ty chyba ślepy jesteś że ona mu tam loda robi.
0
bartulek98, niedługo zostaną na niej tylko 2 nazwiska. Bardzo mi szkoda Marca. A obrońcę i tak trzeba było kupić. Kurna, znowu te mięśnie.
0
Ludzie! Ryje! Nie odpowiadajcie mu! To troll.
0
La Pulgaa, zawsze są na 30 min przed meczem.
0
kumkwat1907, może niektórzy wolą oglądać w TV, co?
0
miedzik, raczej Pinto, ale nie jestem pewien, Jutro powinniśmy wygrać mecz. To będzie dobre dla piłkarzy. Skład powinien wyjść taki: Pinto- Alves, Bartra, Muniesa, Adriano- Dos Santos, Mascherano, Roberto- Afellay, Messi, Alexis. Czyli taki jaki podał FCBARCAluki.
0
Bover, Barelona i Barcelona B to jedna całość. Także te 10 mln może klub wydać na zawodnika do 1 drużyny.
0
Jeśli Tito nie będzie miał zamiaru z niego korzystać w przyszłym sezonie... to można go sprzedać za te 10 mln z opcją pierwokupu przez 2 lata. Wtedy ok. Ale chyba lepiej żeby został.
0
barca cule, chyba sobie jaja robisz. Borussia też będzie chciała 35-40 mln, a jeszcze Cabaye? Poza tym Tito chce Martineza i koniec. Nie wciskaj mu innych zawodników. Przeczytaj sobie jego konferencję. Martinez! Go to Barca!!!
0
Ale Erste jest chyba też na Cyfrze +
0
JakubMalejki, yyy co? Coś Ty napisał? Neymar ma być w przyszłym okienku letnim zakupiony. Co do Araujo, nie widziałem go ale wierzę że będzie to dobry transfer.
0
Taa, wymiana. Jest news że Tito chce Martineza. A alternatyw jest mnóstwo, a Hummels się nie przewija. Poza tym Borussia nie jest głupia żeby oddać bardzo dobrego obrońcę plus jakaś kasa za wartego sporo mniej Afellaya.
0
Pique, gracz prosto z rezerw? Aha, fajnie.
0
No masz. Będziesz mi mówił czy skreślam czy nie. Człowieku: NIE SKREŚLAM BARTRY! Zapamiętaj to sobie. Domagam się nowego stopera... no ludzie! przecież stoper jest potrzebny.
0
victor_valdes, meczów. Co do Thiago i Montoyi napisałem Ci o tym sądzę. Przeczytaj mój poprzedni komentarz. Nie mówię że Bartra jest słaby. Nie wpychaj mi do ust słów których nie powiedziałem. Nie, nie oglądałem jego gry z czasów juniorskich czy meczów z rezerw. Ja lubię wychowanków, ale ja chcę transfery! Nie swojego składu nie ustawiam pod Real tylko podaję Ci przykład że jeśli (nie chce mi się już pisać co, przeczytaj sobie w poprzednim komentarzu) coś się stanie to na np. taki Real Bartry raczej nie wystawisz. Już był jeden taki, Tello się zwie.
0
Santana10, sam jesteś ograniczony. Wypraszam sobie.
Nie porównuj Thiago czy Montoyi do Bartry. Thiago przed Superpucharem zagrał o wiele więcej meczów niż Marc. Jeśli chodzi o Montoyę... rola stopera jest bardziej odpowiedzialna od prawego obrońcy. Moja opinia błędna? Hmmm, czyli tak naprawdę wszystkich użytkowników portalu też jest błędna? Ok. Są trzej obrońcy. Ale: Któryś dozna kontuzji, któryś będzie zawieszony za kartki, któryś będzie potrzebował odpoczynku. I co? I dupa. Stoperów (dobrych, zmienników) jest potrzebnych 4. Reszta to mogą być chłopaki z cantery. Javi Martinez jest nam potrzebny bo załata dziurę po Keicie, i może grać na ŚO.
victor_valdes, No tak, Tito potrzebuje stopera i najlepiej jeszcze DM (2w1) ale Ty uważasz inaczej. To równie dobrze Santana10, mogłeś napisać o tym że ograniczony i tak dalej do victor_valdes. I za co mam Ci dać minusa? Za Twoje własne zdanie? Chyba żartujesz. Przecież minusy nie do tego służą.
0
victor_valdes, ok. Ale Twoja opinia jest błędna. Bo według Ciebie Bartra nam wystarczy? Na Real byś go wystawił?
0
victor_valdes, może łaskawie nie podważaj decyzji Tito, co? On uważa że jest potrzebny ŚO (bo jest, i najlepiej 2 w 1) to znaczy że tak jest.
0
Chciałbym żeby został ale jeśli nie będzie miał szans na grę to chyba lepiej go sprzedać.
0
A co jest w tych artykulach napisane? Że Barca kupiła Javiego? Czy że nici z transferu?
0
Spoko.
0
VamosBarcaBamos, facepalm. Jest na tej stronie news o tym. Żadna plota.
0
Tylko jeśli transfer Martineza nie wypali.
0
Kiko zostaje jeszcze w Barcy B.