kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale tak logicznie myśląc, to by trzeba było wypożyczyć:
Sergi Roberto (bo awansuje do 1 drużyny)
Kiko Femenia (albo sprzedać)
Tello
Fontas
Dos Santos
Sprzedać:
Keitę
Byłoby gdzieś 40 mln na transfery (bo ok. 10-14 za Keitę i jakieś 2-4 mln zarząd może dorzucić). Na ŚO kupujemy Sakho za 12-15 mln, i jakiegoś napastnika/skrzydłowego. I tu Navas by się idealnie nadawał na skrzydło. I nie wiem czy tu nie trzeba by było wypożyczyć Cuenci. Na Navasa zostałoby 40 mln-14mln= 26 mln. Czyli 26 mln + ewentualnie Oier (bardzo ewentualnie, jakby Sevilla była zainteresowana i Oier) + 6-10 mln zmiennych i Navas jest nasz. I atak mamy marzenie: Messi, Alexis, Pedro, Villa, Afellay, Navas może też zagrać Cesc. albo taki atak na mecz: Navas, Alexis, Messi. Pięknie. Navas gra znakomicie na EURO. Co o tym sądzicie?
0
SvRandom, mylisz się. To są nasi wychowankowie. Bo jako młodzi ludzie grali w drużynach młodzieżowych Barcy, czyli są wychowankami bo to my zapewniliśmy im start.
0
Capoue lub Sakho. Lub może ktoś jest za darmo (oprócz Lucio) na ŚO i wtedy jeszcze kurcze jakiegoś napastnika.
0
Jeśli mielibyśmy na nim zarobić 10-15 mln to sprzedawać. Sam chcę aby został ale tak jak Astad napisał Seydou blokuje rozwój Thiago. Jeśli tak jak napisałem, dostaniemy za niego dobrą ofertę to sprzedać. Ostatni dzwonek aby coś na nim zarobić.
0
Juve daje Lucio 2,5 mln na sezon. Może jak klub byłby zainteresowany to dalibyśmy mu więcej?
0
cooen, bo niby negocjowali z Tottenhamem. Ale zaczynają się sprawy komplikować i może zostanie w Ajaxie.
0
caseres, wreszcie ktoś kto mówi do rzeczy :) Lucio ma 34 lata ale sądzę że jeszcze 2 może 3 lata da radę. A słaby nie jest. I wtedy byśmy się zastanawiali kogo kupić na stopera. Chyba że młodzi będą tak dobrzy że nie będzie potrzeby, No właśnie. I 26 baniek zostanie na kogoś do ataku. Może nawet 30 mln bo te 4 to może zarząd dorzuci, plus jeszcze zmienne to dla ewentualnego sprzedającego może być zysk ok. 35-37 mln. Także wszystko przed nami.
0
amadeusz1224, no bo musimy kupić!!! Nie widzisz że dla klubu zaraz po Albie priorytetem jest stoper? Mamy na ten moment 3 stoperów z czego jeden kontuzjowany i raczej opuści pre-sezon i początek sezonu. 2 stoperów zostaje. I co? Z takim Bartrą na np. Valencię wyjedziesz? Kiedy Np. Pique zostanie kontuzjowany, albo czerwoną kartkę dostanie? Nie ma bata, stoper jest potrzebny.
0
Jest jeszcze Mamadou Sakho. Za ok. 10 mln (pewnie PSG będzie chciało więcej) możemy go kupić. I jeszcze by zostało może na jakiegoś innego zawodnika o którym gazety nie pisały. Może nawet jakiś napastnik za 15 mln?
0
Rafał--, skoro zarząd za wszelką cenę chce kupić stopera to chyba jest potrzebny, nie? Pique, Mascherano, Puyol. Dużo nie? Puyol złapie nie daj boże kontuzję, Pique czerwoną kartkę albo za 5 żółtych zostanie zawieszony. I co? Z jednym stoperem zostaniemy? Bartra? Na Real? Chłopie, gdzie Ty żyjesz?
0
Mażyć możesz. Ja tam maRZę o Karaibach. Po co nam Chiellini? Ma 28 lat. Puyol pociągnie jeszcze ze 2-3 lata. A lepiej kupić kogoś 22-24 lata. Sakho np.
0
W przyszłym tygodniu. Pewnie gdzieś pod koniec jak Hiszpania wygra Euro :)
Fc Barcelona 10, nie żebym się czepiał ale: meczów, nie meczy i zapamiętajcie to sobie.:)
0
W razie potrzeby może być jeszcze ze 40 mln.
0
why so serious ?, dupa, a nie flaga Japonii.
0
Ale wywiady były przeprowadzane chyba jeden po drugim nie?
0
TheNekro94, wcale nie, Pablo Picasso: Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso :)
0
ChampionLW, jakby tak spojrzeć z boku to w sumie nie jest nam nikt potrzebny. Oprócz stopera bo teraz mamy 3 środkowych obrońców. Bramkarz raczej nie jest potrzebny. Pinto da radę. Chyba tylko napastnik jest potrzebny (oprócz stopera) aby mieć długą ławkę.
0
filu1899, był uważany. Ale lepiej jest ściągnąć jakiegoś młodego (22-25 lat) napastnika. Ewentualnie takiego gracza który by odgrywał rolę Larssona. Bojan nie wymiata w Romie, mało tego, on gra mniej niż przeciętnie. Cuenca i nawet Tello są od niego lepsi. Ja uważam że nawet jak wróci za rok (jeśli Roma się nie zdecyduje go odkupić) to najprawdopodobniej go sprzedamy.
0
filu1988, Bojan? W życiu. Nie jest nam potrzebny, bo do czego?
0
Bardzo się cieszę. We wczorajszym meczu był świetny. A zatkało mnie jak minął obrońcę Portugalii i podał do Iniesty. Super wzmocnienie. Jeszcze by się przydał ŚO i napastnik. Co do stopera to optowałbym za Vertonghenem lub Sakho. Jeśli chodzi o napastnika to Llorente, Adrian (?). Drogba też mógłby być ale skoro ta klauzula to bujda to nici.
0
Alba w Barcelonie.
0
Gratulacje Cesc! On nie przyfarcił tylko specjalnie tak strzelił. Myślę że skład na finał powinien wyglądać tak: Iker- Arbeloa, Pique, Ramos, Alba- Busquets, Alonso- Navas/Pedro, Iniesta, Xavi- Cesc.
0
MANITA123, bo to był przewidywany skład. Uczymy czytać ze zrozumieniem!
0
ama23, jakby dało się Hummelsa za rozsądną cenę sprowadzić to bardzo chętnie. Ale sądzę że Barca będzie najpierw zabiegać o Martineza i Vertonghena (któregoś z nich)
0
maradona19, ale wtedy zostaniemy z jednym LO. A po to kupujemy Albę aby mieć dwóch LO. Co do dos Santosa i Fontasa się zgadzam.
0
maradona19, bo chcesz sprzedać Adriano. Afellay to jeszcze chociaż jego nie sprzedamy. I chcesz jeszcze kupić Neymara.
0
Jak nie Martinez, to Vertonghen i wtedy można kupić lepszego napastnika.
0
ShawnC, ale napastnik jest potrzebny! Wypadałoby wypożyczyć Tello. Pedro ma huśtawkę formy, a Villa wraca po złamaniu. I zostaje 4 nominalnych napastników z dobrą formą. A to za mało. Afellay też wraca po kontuzji. Napastnik jakiś tani do 15-20 mln (z ewentualnymi zmiennymi) powinien przyjść. Do wypożyczenia: Fontas, Bartra/Muniesa, Femenia, Roberto (bo ma też przejść). Kupić by wypadało: Alba, Martinez, napastnik.
0
tibijczyk, ciekawe jak wychowanek jak chłop ma 19 lat.
0
Ale oprócz Villi też jest ktoś potrzebny. Alba+Martinez i jakiś napastnik.