kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casillas-Arbeloa, Ramos, Pique, Alba-Alonso, Busquets-Cesc, Iniesta, Xavi-Pedro. Vamos Espana!
0
Ale upomnienie jakieś powinno być. Kara- nie.
0
WP, godne źródło informacji.
0
Piotrek1996, tak jak ktoś pisał; to nie jest dobry pomysł. Kim strzelę więcej bramek? Zależy jak potoczą się sprawy i zależy do kogo będę grał.
0
Piotrek1996, yyyy? Ja napisałem że Messi ma siedzieć na ławce? Mam prośbę; nie wmawiaj mi czegoś czego nie powiedziałem (napisałem) Atak: Alexis-Messi-Falcao / Alexis-Falcao-Messi. Problem?
0
Do tematu: bardzo fajne sparingi. Ale niech gra podstawowy skład+młodzi, a nie tylko Pinto, Pedro, Keita, Pique i reszta Barca B. Z Tangerem można wrzucić na luz i ich rozgromić, PSG będzie okazją to poważniejszego sprawdzianu i HSV w sumie też. Jeszcze chciałbym sparing z Manchesterem City i BvB/Interem.
0
Niee, nie chcę Drogby. Chciałbym Falcao, Lllorente, Adriana kogokolwiek ale młodego. Ale jak klub uważa taką decyzję za słuszną to czemu nie. Nie my tam siedzimy.
0
A! Minusy bo powiedziałem o nich prawdę!
0
No ale jeszcze: To nie pierwszy raz kiedy Pirlo strzela w stylu Panenki. To brzmi jakby Pirlo nie po raz pierwszy tak strzelił i dalej został przytoczony przykład.
0
Dobra nie ważne. Ja tak zrozumiałem i uważam że jest źle, ale jak inni rozumieją to kit.
0
No i za co te minusy?! Nie do tego one służą!!!
0
No ale nie, To nie pierwszy raz, gdy Pirlo strzela w stylu Panenki, który w 1976 roku, w finale Mistrzostw Europy, w podobnym stylu pokonał Seppa Maiera stojącego między słupkami bramki RFN.
CZyli Panenka pokonał Seppa Maiera w podobny sposób? Bez sensu.
0
Ale nie każdy musi to tak zrozumieć. Ale nawet jak jest "który" to można zrozumieć że to Pirlo.
0
Ale jest napisane tak jakby to Pirlo wykonywał tego karnego 1976 roku. I czytam ze zrozumieniem.
0
"To nie pierwszy raz, gdy Pirlo strzela w stylu Panenki, który w 1976 roku, w finale Mistrzostw Europy, w podobnym stylu pokonał Seppa Maiera stojącego między słupkami bramki RFN. " yyyy?
0
CescFab, najlepiej wszystkich oczerniać. Ja wiem kiedy Leo ma urodziny (tylko jego wiem kiedy są) ale zapomniałem. Jakbym spojrzał w kalendarz to bym sobie przypomniał.
0
dwa razy Torres wszedł?
0
katalonczyk 100, i po co ten dopisek i Ronaldo? Akurat Ronaldo pomaga 9-letniemu chłopcu który jest śmiertelnie chory. Opłacił najlepszych lekarzy w Stanach Zjednoczonych, wszystkie rachunki i transport. Wcale taki zły nie jest.
0
barca-fan, a jak w pracy np. zniszczysz auto szefa i na drugi dzień Cię zwalnia pod pretekstem że byłeś złym pracownikiem. A Ty jesteś święcie przekonany że zwolnił Cię z powodu auta. I tu pytanie: skąd wiesz że to auto było powodem zwolnienia?
0
alianta2, wiemy o tym. Wszyscy o tym wiedzą. Ale i tak trzeba kupić napastnika.
0
DinaczCule, ale chodzi o lewą stronę pomocy raczej chyba?
0
To nie wchodzi w grę. Nikogo oprócz EWENTUALNIE Keity nie sprzedajemy. Tylko wypożyczamy młodych i kupujemy ŚO, Albę i Napastnika.
0
I za co dzieci mnie minusujecie? Za własne zdanie? Czy Wy naprawdę nie wiecie do czego te minusy służą? Nie, nie do klikania na nie kiedy się z kimś nie zgadzasz.
0
AniaFabregas, już nie przesadzaj.
0
verxx, weź tylko poprawkę że jest to skład przewidywany.
0
Zamiast Pedro- Silva ,a za Torresa- Cesc
0
artur_95, ja to doskonale wiem. Ale przedłużenie kontraktu nie znaczy że nie może odejść.
0
Tello- albo wypożyczyć, albo zrobić tak jak z Romeu.
Wypożyczyć jeszcze Fontasa i Muniesę (lub Bartrę).
Chciałbym aby Barca oprócz Alby (bo to jest już prawie pewne) kupiła:
Javiego Martineza- wszechstronny zawodnik. Mógłby grać też czasami na DP ale częściej na ŚO. Byłby wspaniały środek. Kontuzje nie straszne. Sądzę że ok. 30 mln+ Oier Olazabal+ ok.5-8 mln zmiennych załatwiło by sprawę. Gdyby nie on to albo Sakho albo Hummels.
Radamel Falcao- wyobrażacie sobie atak: Messi-Falcao-Alexis ? Marzenie. Na rezerwie Villa+Pedro. Byłoby to wspaniałe wzmocnienie. Sądzę że 30-34 mln. + 6-9 zmiennych by też załatwiło sprawę.
0
cinek707, a odkąd to obrońca jest od asystowania? Obrońca jest od bronienia. Kolejny dziecinny"argument" bo ktoś ma widzi misie że nie chce zawodnika.
0
Ja bym dał na wypożyczenie: Dos Santosa, Muniesę/Bartrę, Tello i Fontasa.