kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sebastian96, Keita odejdzie.
0
tibijczyk997, zapomniałeś dodać że Real mistrzostwo dostał pod stołem.
0
Gaspar, ale prezydent Porto spuścił z ceny.
0
Gaspar, ale Porto chce za niego 50 mln!
0
Scorpion2, możesz się w końcu zamknąć?! Cały czas wszystkich wyzywasz i przeklinasz.
0
Bartix09, właśnie. Za 45 plus ewentualne 10-15 mln zmiennych się go wyciągnie. A że będziemy mieli 100 mln na transfery i jak kupimy Albę i Vertonghena to nam zostanie ok. 70 mln na napastnika. A za to Hulka da się wyciągnąć i jeszcze kupa hajsu zostanie.
0
Shadow_Man, to Sporting doszedł do porozumienia z Romą.
0
Bale? Jak przyjdzie Alba to żadnego Bale'a nie będzie.
0
sempre_junts, pieprznij Ty się w łeb. Napisałem że zatwierdzony prze Valencię czyli możliwość przejścia do negocjacji z zawodnikiem. Wiem dobrze co Zubi powiedział.
0
NaZawszeBarca, nie. Barca ma możliwość odkupienia Bojana; po roku za chyba 10 czy 13 mln, a po dwóch latach ma OBOWIĄZEK odkupienia go za 14 mln chyba że Roma zapłaci za niego 28 mln. Jakoś tak.
0
Alba możliwe że jeszcze w tym tygodniu zostanie zatwierdzony transfer, kontrakt dla Alby w przyszłym tygodniu i po finale PH, ogłoszony transfer. Ja jeszcze bardzo chcę Vertonghena i Hulka na napad. Hulk to moje największe marzenie. I wcale nie dlatego że tak chcę tylko że byłby dużym wzmocnieniem.
0
Shadow_Man, to Sporting nie doszedł do porozumienia z Barcą.
0
Geble, a Alba? Ja mam nadzieję i myślę że Barca kupi Vertonghena i Albę na obronę a do ataku... Hulka? Kasy by starczyło.
0
klocek12355, w zeszłym roku Arbeloa w Gran Derbi wyleciał z boiska i w finale nie zagrał.
0
dezkrit, gdyby tak było to mielibyśmy go już zeszłego lata. My nie potrzebujemy Rossiego.
0
Tom687, dobrze rozumiesz.
0
dezkrit, z jego kontuzjami?
0
Ja chciałbym aby oprócz Deportivo do Primera Division awansowała Celta Vigo i Cordoba lub Alcorcon. Bo lubię takie "egzotyczne" zespoły :)
0
Wiecie co? Jak tak popatrzyłem na tą fetę to jednak szkoda mi tego pucharu...
0
Mateuszek, ProJJoker, a co by na zgrupowaniu mógłby pokazać? Co można pokazać na treningu?
0
MySecret17, Abidal? Tak. Po przeszczepie nie może "wyczynowo" i czynnie sportu.
0
kacperowski20, nie masz ci liczyć. Odejdzie.
0
michal26, sam Messi nic nie zwojuje. Z Chelsea też mieliśmy Messiego?
0
Hasz29, Ty masz pojęcie akurat kto jest lepszy. Hummels jest Niemcem i język oraz styl sprawią mu duże trudności. Barca nie jest nim zainteresowana.
0
sqr3byq, ale Alba na LO, a Vertonghen na ŚO...
0
Alba, Vertonghen i zostaje mnóstwo kasy na napastnika. Można kupić RvP czy nawet Hulk się staje bardzo realnym transferem.
0
Scorpion, Tito nie chce Alby? Pep chce a Tito nie chce? Przecież transfery oni razem przygotowują.
0
michalr1796, człowieku! Ty nie widzisz że jest jak wół napisane że to są PRZEWIDYWANE składy! Oficjalny skład na 7 godzin przed meczem? Hahaha
0
Scorpion2, Barca kupi w tym roku napastnika. Jest nam potrzebny.
0
Fizzy Womack, na rezerwę? Chyba żartujesz. Jak przyjdzie będzie grał w 1 składzie.