kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VovA, zgadzam się z Tobą. Sprzedać Pedro. Sądzę że wcale tak mało byśmy nie dostali. 30 mln to min. A Jakby na ME (w co wątpię) dobrze się zaprezentował to spokojnie 40 mln moglibyśmy dostać. Za to kupić Hulka (ewentualnie coś dopłacić lub zastosować tzw. zmienne). Bo w poprzednich meczach zwłaszcza z Chelsea brakowało kogoś kto by pieprznął z daleka albo staranował autobus. Hulk jest do tego idealny i młody. Adriano- tutaj trochę bym się zastanawiał. Gdybyśmy go sprzedali to nie mielibyśmy zastępcy Alvesa. Na LO: Alba i Muniesa. Jeśli chodzi o Albę- ten transfer jest konieczny. I nie kupimy go za kosmiczną cenę. 20 mln to jest moim zdaniem absolutne maximum. Keita- sprzedać. Nie zapewnimy mu pierwszego składu i częstszej gry. Można z 10-15 mln za niego wyciągnąć. A Dos Santos na rezerwie starczy. Jeśli chodzi o ŚO to tutaj ściągnąłbym Thiago Silvę. Jeśli by chcieli 30-40 mln to nie ma sprawy bo poprzednie sprzedaże pokryłyby koszty kupna Alby i Hulka. Jeszcze by zostało po kupnie Silvy. Ale na tych 3 transferach: Alba, Silva, Hulk trzeba poprzestać. Skład będzie kompletny i nie będzie brakowało żadnego typu piłkarza. A skład będzie na lata.
0
Valdes- Montoya, Bartra, Masche, Muniesa- Sergio, Thiago, Fabregas- Afellay (?), Messi, Tello/Pedro
0
TenTypMes, ja też. Najlepiej by było mieć ich obu. Ale Alba będzie dużo tańszy. 18-25 mln to jest max. A Bale 40 lub więcej. A tak naprawdę niczym się nie różnią. Przewagą Alby jest fakt że już ma doświadczenie w Primera Division. Jest Hiszpanem.
0
AdranM11, to samo mówiłbyś za dwa lata. Że czemu teraz a nie za dwa lata.
0
Alba jak najbardziej tak! Thiago Silva również powinien dojść. Na napastnika najlepiej pasuje Hulk. Może gdybyśmy się postarali...
0
A, no i Puchar Króla :)
0
A Guardioli... Dziękuję Ci Pep za te cudowne 4 lata (dla mnie 3 lata), za Cesca, za Alexisa, za rozwinięcie Messiego. Byłeś, jesteś i będziesz wielkim człowiekiem. Najbardziej będzie mi go brakować nie jako trenera ale jako człowieka. Wierzę Pep, że wrócisz za rok i zdobędziesz z Barcą znowu potrójną koronę i znowu 6 pucharów. Liczę i wierzę że Tito w sezonie 12/13 wygra Superpuchar, Ligę, Ligę Mistrzów. Wtedy nikt nie powie że Barca umie wygrywać tylko pod wodzą Guardioli... Gracies Pep! Visca el Barca y Visca Catalunya!!!
0
Tito odwdzięczy się Mou w Superpucharze na palec w oku :)
0
valdes1991, widać jak się interesujesz klubem. Tito jest współtwórcą tych sukcesów. To on wybierał i wybiera taktykę na mecz. Transfery razem z Pepem ustalali i ustalają (już niedługo). Nie mówię że Pep tylko spijał śmietankę z pracy Tito.
0
Nie martwcie się. On wróci. Odpocznie i wróci.
0
Dla mnie Alba+Hulk+Thiago Silva
0
Ja już wiedziałem na 100% że odchodzi po czołówce na Barca TV, ale jak usłyszałem od Rosella: "... temporada..." więcej nie pamiętam co mówił to wiedziałem że Pep odchodzi.
0
Najbardziej rozczarowany jest chyba Cesc. Kiedy Barca negocjowała z Arsenalem transfer to Cesc rozmawiał z Pepem przez telefon i pytał się go a raczej błagał, postawił warunek. Czy Pep zostanie na dłuuugi czas. Mister powiedział że tak... Ale wróci.
0
+Visca_el_Barca+, wróci, wróci. Też tak myślę.
0
Wróci za rok albo dwa.
0
ksobi, całe stoisko :)
0
Stawiam wszystkie swoje skarpetki że za sezon lub dwa Pep wróci a Tito będzie asystentem.
0
O transfery się nie boję. Raczej z Tito obserwowali i ustalali kandydatów.
0
Messiego nie ma? Nie płakałem po Realu, było cholernie przykro. Uroniłem łzy po meczu z Chelsea we wtorek, teraz poryczałem się jak bóbr.
0
Od nowego sezonu
0
Może po prostu chce odpocząć sezon lub dwa. Tito będzie trenerem, jakiś będzie asystent i Pep wróci za sezon lub dwa i znowu Tito asystentem.
0
Może wróci na sezon 2013/2014?
0
Nie przesunięte tylko tak miało być.
0
czygun, Luis Enrique!? Pogięło Cię?
0
Ale ja się boję o jedno w ewentualnym nowym trenerze. O skład. Że może trochę pominąć młodzież, zmienić skład, inni mogą pójść pod stawkę.
0
Dobrze jest napisane z tymi dwoma golami. Tyle że jeśli się głębiej przyczepić to powinno być tak: "dwóch zabójczych goli; Drogby i Ramiresa" Przecież autor wie ile strzelili bramek:) Chodzi że dwie bramki a strzelali je Ramires i Drogba
0
Ludzie! Wy nie wiecie do czego minusy służą! Przecież Wy minusujecie jak ktoś napisze z czym się nie zgadzacie albo pisze inaczej niż wszyscy! A my wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną. Rodziną Cule. Nikt nie musi się z nikim zgadzać!
0
A tak w ogóle to nie mogę tego ogarnąć:) Fonetycznie śpiewa się: O le le, o la ser del Barca es al milor kiha ?
0
Xavi6:), moje propozycje:
ŚO: Thiago Silva
LO: Jordi Alba
N: Hulk (da się wynegocjować o wiele mniejszą kwotę od tych 100 mln)
0
Jakby Hulka dało radę kupić za 40 mln i ewentualnie 10-15 mln zmiennych to by było super. Alba za 12 + 5-7 mln zmiennych, Silva za jakieś 30 mln, ewentualnie 27+ 6-9 zmiennych. Ze zmiennymi jest fajnie bo nie płaci się od razu. Keitę byśmy sprzedali za 10-15 mln i by było o 15-20 przekroczony budżet to można z zimowego okienka tak jak w tym roku wziąć te brakujące środki i mamy extra skład.