0

Gilu, dzięki za wyjaśnienie :)

0

Przecież nie zdjął koszulki to o co biega? Dziwni Ci sędziowie. Gest piękny.

0

ShawnC, a czego Ty ode mnie chcesz? Chodziło mi o to że przegrywał pojedynki biegowe. Harował jak wół- pewnie. Przecież oglądałem mecz to widziałem. Nie powiedziałem że zły występ. Ale w mi coś w jego grze brakowało. A Ty mógłbyś być milszy kolego.

0

I gdzie jest ten z madridista który mówił że pójdzie do buka obstawi 1-1 i zgarnie majątek? I powtarzał to na każdym kroku? Pewnie świętuje swoje miliony. Mecz- śwetny. Masche jak zwykle wspaniale, Thiago też świetne zawody. Sanchez się nie może odnaleźć. Messi- jak Messi. Valdes- dużo pracy nie miał ale gdyby nie Pique to miałby przekichane trochę. Pique- odzyskuje formę. Zagrał kapitalny mecz.

0

v1shoR, nie zadawaj głupich pytań. Uważam że za Xaviego powinien zagrać Cesc. Chyba że coś jest z Fabsem to niech tak zostanie.

0

@Visca el Barca, od czego jest Barca B ? W meczach presezonu prawie zawsze gra połowa graczy z Barcy B. Ale jeśli chodzi o treningi zwykłe to masz rację.

0

MANITA123, myślisz że jak na stronie Barcy obrazisz Real to wszyscy będą Cię ubóstwiali? To nie rm.pl.
Mam nadzieję że Osa wydrze punkty Realowi. Jakby wygrali byłoby super.
Wiem że nie ma sensu wracać do tamtych meczów ale nie mogę przeboleć meczu z Espanyolem na Cornella El Prat (błąd sędziego), Z Osasuną na Reyno de Nawarra ( błąd w ustalaniu składu), Getafe na Coliseum Alfonso Perez (też błąd sędziego i zła gra). Też mi szkoda meczu na San Mames z Bilbao... ale tak można wymieniać wszystkie mecze w których straciliśmy punkty. I najbardziej bolą mnie mecze Realu: Na Iberostar Estadio z Mallorcą, z Betisem. GDYBY wszystko było jak należy to w tej chwili byśmy mieli ok. 5 pkt przewagi nad Realem. Ale mamy tą stratę na własne życzenie i przez.... sędziów.

0

Co Messi robi z Pinto? :)

0

gringo1989, w 10 zagramy?

0

maximoff, szukał karnego? Co ty pieprzysz. Nawet jeśli to sędzia ma obowiązek odgwizdać faul. Szukał nie szukał- faul ewidentny. Wypuścił piłkę bo chciał minąć Abbiatiego i dojść do niej i strzelić.

0

tiki-taka, nie dostał zielonego światła od lekarzy. Czyli nadal jest kontuzjowany.

0

Ciekawe czy sobie "Panują" czy mówią sobie na Ty.?

0

To teraz jak Real zdobędzie mistrzostwo to w Santiago Bernabeu wleci Boeing 767 :)

0

jkowalczyk, Któremu zniszczyliśmy karierę? Ibra? Henry? Yaya? Wszystkim trzem? Por que? No ? Któremu? Może Dmytro?

0

Zujakovsky, tyle że Silvy nie będzie.....

0

jkowalczyk, a po jakiego grzyba przywołujesz temat Realu? Prosił Cie ktoś? Jest w komentarzach coś o Realu wspomniane?

0

majkerx3powrot, dobra była 1 wersja. Muniesa to LO, ŚO a Montoya PO.

0

Skład na Milan: VV- Alves, Masche, Puyol, Pique- Sergio, Iniesta, Xavi- Cesc, Messi, Alexis. Musimy wygrać mecz najlepiej bez straty bramki. Wynik 3/4-0/1 będzie dobry. Cieszy że Ibi wraca.

0

E, sory. Pokićkało mi się.

0

cooen, przecież napisał że zagrał pod koniec lutego.

0

Bo KOmisja go "odwiesiła"

0

@leo messias, ta, a kto na lewej stronie? Puyi już tak grał i dzisiaj tak na 100% będzie.

0

VV- Montoya, Pique, Masche, Puyi- Sergio, Xavi, Iniesta- Cesc, Messi, Alexis. Bardzo ważne spotkanie które po prostu trzeba wygrać. Najlepiej jak najwyżej. Liczę również że RSSS zremisuje z Realem. Na wygraną nawet nie liczę ale bez Pepe, Ozila, Mourinho będzie im piekielnie ciężko. A nóż Baskom uda się wygrać 2-1.

0

VV- Montoya, Pique, Masche, Puyol- Sergio, Xavi, Iniesta- Cesc, Messi, Alexis.

0

Alexis9, to źle czujesz. Obrona jest w rozsypce. Co najmniej jeden transfer będzie.

0

Jeszcze potknięcie Realu, wygrana z nimi na CN i remis punktowy może utrzymać się do końca sezonu. Bo będziemy mieli lepszy bilans w bezpośrednich spotkaniach. Zresztą my też zostaliśmy "skrzywdzeni" w meczy z Villarreal bo Gonzalo dostał 2 zółte kartki.

0

Jeszcze tylko Thiago Silva i git :)

0

Mam nadzieję że to prawda, bardzo go chcę w Barcie. Wszechstronny za małe pieniądze. Transfer na lata.

0

E, na transfery było chyba 25-30 mln. Ale jeśli 50 to za te 35 można kupić Thiago Silvę.

0

Na Mallorce: Montoya, Pique, Masche, Puyol. Na Milan: Alves, Pique, Masche, Puyol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?