kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ogóle to latem w kadrze zrobiłbym taki porządek: Keita na sprzedaż (wiem że dużo robi, ale jest już trochę za stary oraz czas zrobić miejsce młodszym. pewnie za to polecą minusy ale weźcie pod uwagę że to jest moja ocena) Kupna: Alba, Bale
0
Jestem bardzo za!
Alba - T. Silva/ V. Ruiz. W lecie mają przecież do pierwszej drużyny przyjść: Dos Santos, Montoya i jeszcze paru. W ataku jest już Cuenca. Może być Tello. O atak nie musimy się martwić bo może tam grać Cesc, Alves, Adriano, Iniesta (chociaż on to lepiej nie) Thiago.
0
Ze skręceniem można grać. Kontuzję jeszcze ma. Ale gra w specjalnym usztywniaczu. Jak może nie mieć już kontuzji skoro ma/ miał pauzować 7-14 dni?
0
Pinto, Alves, Puyol, Mascherano, Abidal, Busquets, Xavi, Thiago, Tello, Cesc, Messi.
0
gringo1989, Valdes nie będzie stał. Pinto- Alves, Masche, Puyol, Abidal- Busquets, Xavi, Thiago- Tello, Cesc, Messi. Żaden Adriano na skrzydle czy Fabregas w pomocy.
0
natall11, w bramce będzie Pinto. Nie nauczyliście się jeszcze (zwłaszcza po meczach z Realem) że Pinto stoi w każdym meczu CdR bez wyjątku?
0
"Dlaczego warto wierzyć?"
Bo to jest niesamowity zespół, najlepszy na świecie. Są w stanie zrobić wszystko. Ja wierzę do końca. Sytuacja- owszem trudna. Ale nie ma sytuacji bez wyjścia. Damy radę! Nadzieja zawsze umiera ostatnia. Przestanę wierzyć kiedy nie będzie już nadziei na nadzieję :) Visca el Barca! Visca el Catalunya !
0
Sądzę że niedługo (2-3 lata) nasz atak może wyglądać tak: Alexis-Messi-Tello, myślę że byłby to atak marzeń.
W Tello też właśnie to mi się podoba że nie boi się zapędzić w pole karne pod linię końcową ograć jednego zawodnika i podać. Albo sprint i dośrodkowanie.
Jest niesamowicie szybki i zwinny i to mi się w nim podoba. Ma przed sobą na pewno wspaniałą przyszłość.
0
Moim zdaniem skład na Valencię powinien być taki: Pinto- Alves, Puyol, Mascherano, Abidal- Busquets, Xavi, Thiago- Tello, Messi, Cesc.
0
dalexus, wyraźnie widać że piłka odbiła się najpierw od ręki. Karny jak nic. My kłamcami? Oooo to ciekawe. A kto mówił że Barca przekupuje sędziów i płaci UEFIE ? Jesteś żałosnym hipokrytą bo wtedy Real też nie mógł się pogodzić z tym że Barca jest od nich lepsza.
0
benzemaozil, taaa przewaga wzrośnie, chyba Cię głowa boli. Liga NIE JEST PRZEGRANA od kiedy ligę przegrywa się w styczniu? Real straci jeszcze sporo punktów. Barca pewnie też ale jak najmniej. Mamy jeszcze w lidze Gran Derbi. I jak Barca je wygra to na chwilę obecną przewaga zmalałaby do 4 punktów. Ale jak Barca wygra to przewaga Realu(o ile w kwietniu będą jakąkolwiek mieli, jeśli już to minimalną) spadnie o 3 punkty. A kto wie czy Barca wtedy nie obejmie prowadzenia albo czy Real już w Marcu nie spadnie na drugie miejsce.
0
statistico, jakby co to autorem tego jest Sport. A naprawdę nikt nie zauważył że Gonzalo dostał 2 żółte kartki a sędzia o pierwszej... zapomniał?
0
patryk, Chodzi Ci że Tello zrobił więcej "złego" ? Jeśli tak to się mylisz. Zrobił właśnie dużo "dobrego"
0
Właśnie, Gonzalo powinien wylecieć z boiska!!! A komentatorzy to chyba ślepi są!
0
ufo1721, bo jak się wejdzie w Alineacio to często pokazuje inny skład. Obok są wpisy chyba z twittera albo Facebooka i tam są poprawne składy
0
W takim wypadku za Pedro Cuenca. Tak jak pisałem wcześniej tylko właśnie z tą zmianą.
0
Valdes- Alves, Puyol, Mascherano, Adriano- Busquets, Xavi, Thiago- Pedro, Cesc, Messi. Ławka: Pinto- Pique, Abidal- Dos Santos, Roberto- Tello, Cuenca. W drugiej połowie: Tello, Dos Santos, Cuenca/Abidal.
0
Santana10 ale jesteś niedoinformowany. 3 tygodnie przerwy Andresa
0
Łooo Jezu Chryste. Jak sobie pomyśle o tym pajacu i to jeszcze w Barcie to mnie trzepie.
0
natall11, tyle że "Skończ taką szkolę jak ja" napisał ksavix a nie Krystian_mix
0
natall11, wcale nie. W terminarzu są podane takie godziny bo nie zostały jeszcze ustalone.
0
W tekście jest pomyłka. Wynik 5-0 z Realem osiągnęliśmy w sezonie 2010/2011 a nie 2009/2010
0
FCBFOREVER, o co Ci chodzi? Przecież oni wystąpią z Realem
0
rado85, w zeszłym sezonie też były złe? W tym też?
0
Oczywiście z Valdesem w bramce
0
Ja bym wystawił taki skład jak na Real.
0
eL-Farto, na koszulce Barcy tak. Milan przecież nie zastrzegł nr. Maldiniego dla wszystkich klubów w Serie A.
0
Bo Etock odszedł chyba, tak? Dongou mnie coraz bardziej ciekawi. Mam nadzieję że za 4-5 lat będzie wymiatał z podchodzącym pod trzydziestkę i nadal tak samo grającym Leo.
0
plastek48, tak nie da rady. Co sezon zmienia się koszulki. Też ze względów marketingowych
0
aroski15, bo policzył bramki z meczów nieoficjalnych