0

wojtek_debiec4, się obudziłeś. To już dość dawno było.

0

Chivo312, żeby nie było powtórki z rozrywki. Że skarżył się na ból, zszedł z Villarreal, potem już się polepszyło i zagrał z Valencią i sru!

0

Xavi lepiej niech odpocznie. Valdes,- Montoya, Puyol, Abidal, Adriano,- Busquets, Iniesta, Cesc,- Messi, Alexis, Tello. W drugiej połowie Thiago, może być Pedro i może Bartra albo Muniesa? Chętnie zobaczyłbym Bartrę na ostatnie 10-20 min.

0

Tak bardziej się zagłębiając w ewentualne wzmocnienia na rynku i z rezerw to powinno być coś takiego latem. 1. Alba. Na LO do Abidala. 2. Martin Montoya. Na PO zmiennik Alvesa. 3. Thiago Silva. Na ŚO jako dobry zmiennik Puyola. W takim układzie Bale za bardzo niepotrzebny ale i tak bym go chętnie widział w Barcie :) I byśmy Mieli: PO: Alves, Montoya, Adriano ŚO: Pique, Mascherano ŚO: Puyol, Silva LO: Abidal, Alba, Adriano.

0

RafaelG, a kto Ci kupi Villę po złamaniu nogi? Pedro? Wypożyczenie ok. Już napisałem kogo bym chciał. Bale, Alba.

0

martinek07, sam jesteś bzdura. Według mnie powinien być taki skład jak wymieniłem. Mogę podać Ci 3 powody dlaczego Twój skład można o kant dupy potłuc. 1. Puyol na PO? Zwariowałeś do reszty? W meczu z Valencią nie ma miejsca na takie ryzyko. 2.Adriano? W mecze z Bayerem zszedł z bólem mięśnia. Nie ma co ryzykować. 3. Iniesta w ataku? Iniesta w ogóle się nie sprawdzał ostatnio w ataku. Powinniśmy unikać tego wariantu jak ognia. Jest również dopiero co po kontuzji a my w ataku potrzebujemy skuteczności. Zamiana Cesca z Iniestą i atak oraz pomoc ok.

0

Valdes, Montoya, Puyol, Abidal, Adriano, Busquets, Iniesta, Thiago, Messi, Alexis, Cesc.

0

Może nawet nie będzie potrzeby. Tytuł Real równie dobrze może sobie zapewnić po El Clasico. Szpaler? Dla mnie też żaden problem. Byle tylko hala dzieciaki nie cieszyły japy że Barca zrobiła szpaler Realowi.

0

W sumie może przyjść. Ale jak Pedro nie odzyska formy to można go wypożyczyć. RvP, Alba i Bale albo sam Alba i RvP i git.

0

Tfu, czarno granatowy

0

Przecież jest to zwykły szalik.Dostał od kolegi bordowo granatowy szalik bez herbu Interu czy innego napisu i już afera.

0

ale by były jaja jakby Leo powiedzial jednemu że da mu koszulkę w rewanżu a teraz jego koledze a na CN Pep posadziłby Leo na ławce

0

xxxpati6969xxx, a kogo w jego miejsce?

0

Po zwycięstwo! Skład: Valdes,- Alves, Puyol, Mascherano, Abidal,- Busquets, Xavi, Iniesta,- Messi, Cesc, Tello/Cuneca/ Sanchez

0

No i co mnie zminusowaliście? Za własne zdanie? Albę bym bardzo chciał w Barcie \. Jest szybki, zwinny i może grać na kilku pozycjach. Bale'a też bym chciał. Również jest zwinny i diabelnie szybki. I również może grać na kilku pozycjach. Kasy starczy. Alexis i Cesc przyszli którzy razem kosztowali krocie. Bale by nas kosztował ok. 35-40 mln. Zubi i Bartomeu tak się targują jak Mike Brewer. A Alba ok. 20-30 mln. Razem byśmy za nich zapłacili ok. 60 mln. +/- 5 mln. W przypadku kiedy do 1 zespołu awansują Bartra, Muniesa, Montoya, Femenia, Dos Santos, będzie niebotyczny ścisk. Ale będzie przynajmniej kogo posadzić na ławce. Fontas, sprzedaż z opcją odkupu (jak Romeu) albo wypożyczenie. Przychodzi Bale i Alba i mamy Alves, Montoya, Mascherano, Puyol, Muniesa, Bartra, Alba, Bale, Abidal i Adriano. 10 obrońców. Ale Bale by pewnie grał gdzieś w ataku albo pomocy. W obronie pewnie też.Napastnik? Na jaką cholerę nam napastnik? Afellay, Villa, Alexis, Cuenca, Messi, Pedro. Tello może być powoływany. Sądzę że na sezon 2013/2014 będzie włączony do pierwszego składu. Może nawet 12/13 w trakcie. Może grać w ataku również Cesc który głównie tam gra.

0

Bardzo chętnie bym go widział. Jest świetny. On i Alba i mamy kompletny skład. Fakt że dużo graczy awansuje do pierwszego zespołu, głównie obrońcy ale Bale raczej by grał pomoc/atak

0

nodac, samymi wychowankami nie da się grać. Nie mamy szkółki? Chyba głowa Cię boli. Mamy najlepszą szkółkę na świecie i jedyną taką. Messi, Valdes, Puyol, Pique, Pedro, Busquets (najlepszy DM na świecie), Iniesta, Xavi, Thiago, Cesc (tak jest wychowankiem) .

0

Trzeba teraz w La Liga postawić wszystko na jedną kartę. Nie nic do stracenia chyba że jeszcze większej ilości pkt czy 2 miejsca. Ale to nie znaczy że ma wybiegać pół Barcy B tylko trzeba grać na maksa.

0

Ja jeszcze wierzę. Na następne mecze trzeba walić taki skład: Valdes,- Alves, Puyol, Mascherano, Abidal,- Busquets, Xavi, Fabregas,- Messi, Alexis, Tello. Albo Iniesta w pomocy i Fabregas do ataku.

0

Ale jaki odpoczynek dla Xaviego?!?! Przecież ostatnio odpoczywał dwa mecze: z Valencią w CdR i z RSSS w LL

0

Xavi za Roberto, Tello za Pedro i Cesc za Pique

0

A wy dalej się nie nauczyliście pokory. Ale będzie manita, ale będzie manita.

0

Sądzę że Andres wejdzie na ostatnie 15-20 minut. To samo Pedro.

0

Powinien przyjść Alba. Bale'a też bardzo bym chciał ale to chyba nie realne.
Bartra i Montoya do pierwszego składu i ten "nieszczęsny" Muniesa :) Fontas- sprzedaż na zasadzie jak Romeu albo wypożyczenie.

0

Valdes,- Alves, Pique, Puyol, Abidal,- Mascherano, Xavi, Thiago,- Messi, Cesc, Alexis/Tello

0

gruviu, no na pewno. nosorożec- napisałeś to dla jaj? Proszę powiedz że tak bo nie chcę mi się tłumaczyć dlaczego Vidić i Ferdinand oraz King za Pique nie przyjdą do nas. King jest 100 razy gorszy od Pique, a SAF nie puści Vidica i Ferdinanda dlatego że są to jedni z najlepszych graczy Man Utd i jakby odeszli Diabły nie miałyby obrony a po drugie Gdzie chcesz ich wcisnąć? Na co nam oni? I po trzecie musielibyśmy za nich wyłożyć (razem) lekką ręką 100 mln euro/funtów. Jak nie więcej.

0

bolplast, przecież Busi nie jest powołany.

0

Akurat to o odrabianiu strat jest dobrze. Nirvana, to był mecz z Valencią.

0

Mateuszek, Sezon 2011/2012 (obecny) SuperpucharHiszpanii David Villa.

0

Baddorf, a może najpierw zapoznaj się z tamtą sprawą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?