0

Fontas powinien zostać wypożyczony. I w takim wypadku jak przeniesienie do 1 zespołu Bartry, Montoyi i Muniesy oraz Dos Santosa, powinien odejść Keita. Ale jednak jakiś transfer by się przydał. Tyle że będzie taki ścisk. Ale nie zapominajmy o Kiko Femeni. Ha. Zapomnieliście? W przypadku odejścia Keity i wypożyczeniu Fontasa kadra liczyłaby 24 zawodników jeśli dobrze policzyłem. Czyli jeśli Pep powoływałby wszystkich to 6 graczy siedziałoby na trybunach. A gdzie tu jeszcze Alba czy Bale albo oboje. Paranoja.

0

Maeusz, ale przeczytaj ostatni akapit tekstu to zobaczysz o co chodziło.
Sądzę że z rozegraniem finału na Camp Nou nie będzie problemu. Bilbao się zgodziło (podobno) a Barcę nawet o zdanie nie trzeba pytać. Nawet Baskowie mogliby tak postąpić również ze względu na swoich Kibiców.

0

A, olać ich. Będzie na Camp Nou, nawet jeszcze lepiej.

0

Geble, bo pewnie Pep bał się wystawić Tello na Valencię. Też uważam że powinien wystawić Tello. Z Baskami zagrał kapitalne spotkanie. Sądzę że gdyby grał od pierwszej minuty to byłoby z 3, 4-0 dla nas.

0

Alvisssss GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL Ależ bramka !! !!!!!!!!!!!!!!!!! Stadiony Świata!!!!!!!!!!

Jak ja go lubię :) W sezonie 2009/2010 go strasznie nie lubiłem ale teraz bardzo. Nie mogę się doczekać. Chciałbym aby Tello albo Cesc strzelili bramkę dającą finał w doliczonym czasie 2 połowy. Ceeeeesc Gooooooooolllllllllll !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Barca w finale C O P A d e l R E Y !!!!!!!!!!!! Cesc! Cesc !!!!

0

Bale owszem ale bez udziału Tello, Cuenci i Jonathana. Bale'a chętnie widziałbym w Barcy. Bardzo chcę aby przyszedł.

0

pawel10, Marc Muniesa na pewno nie będzie w kadrze.
Pinto, Alves, Puyol, Pique, Abidal, Mascherano, Xavi, Thiago, Fabregas, Messi, Tello.

0

To w końcu są te trojany czy nie ma? Ściągnąłem i usunąłem 1 połowę z Realem bo się bałem. Md, czy tylko zamieszanie zrobiłeś?

0

barca_86, ale wprowadzasz w błąd. Nie będzie na głównej N- ce. W ogóle, będzie.

0

MD, we wszystkich? Bo ja ściągnąłem 1 połowe meczu z Realem. A nie mam antywira.

0

Czyli zakładając że Getafe strzeliło by karnego i wziąć pod uwagę wszystkie sytuacje (z ligi) na tę chwilę powinniśmy tracić do Realu... 1 punkt. To naprawdę nie byłoby tragedii. Ba byłoby bardzo dobrze.

0

VV- Alves, Mascherano, Puyol, Abidal- Dos Santos, Thiago, Xavi- Messi, Cesc, Tello. Potem Cuenca i .... zależy. Taki skład bym dał. Dos Santos dobrze zagrał w meczu z Baskami. Ale sądzę że Pep jednak chyba Masche na dm strzeli.

0

Ja jestem tak jak napisał kolega: Bale, Alba i jak Keita odejdzie to Romeu. Chociaż raczej Oriol nie jest potrzebny. Wtedy lepiej powoływać Dos Santosa.

0

bronx, bo to jest nierealne.

0

...i Zambia

0

ruumcajs, ale z boku jest wpis z twittera labo facebooka i tam jest zawsze dobry skład.

0

przemekp10, zależy. To tak jak z Alvesem

0

L'onze del Barça: Valdés, Alves, Puyol, Mascherano, Adriano, Fàbregas, Dos Santos, Thiago, Messi, Cuenca i Tello

0

KMaks10, bo już wiele razy był ten temat poruszany

0

nowy19pl, to chyba od przyszłego roku obowiązuje. Chociaż nie wiem. rozwad, nooo Hulk na pewno. Wiesz jaką on ma klauzulę? 100 mln ojro. Poza tym nie potrzeba nam napastnika. Lepiej młodym dawać szanse.

0

Bale, Alba. Oni według mnie powinni przyjść. Albo: Bale, Alba, Rami ale byłby za duży ścisk. Także Bale i Alba byliby idealnymi wzmocnieniami.

0

Zanim doczekamy się takiego roku to koniec świata będzie. W przyszłym roku Puchar Konfederacji. 2014 MŚ. 2015 Copa America, 2016 Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro i Mistrzostwa Europy, 2017 Puchar Konfederacji........ A jeszcze w tym roku ... Eliminacje do Mistrzostw Świata

0

barcelona125, co Ty za pierdoły opowiadasz. Villa grał z pękniętym piszczelem. Z tego co wiem Alexis nie ma pękniętego piszczela.

0

Ja bym postawił w sobotę na atak: Tello, Messi, Alexis. Pomoc i obrona: Cesc, Thiago, Busquets Alves, Mascherano, Puyol, Abidal. No i VV

0

W Anglii nawet by nie stanął. W Anglii nie miałby prawa rozciąć mu się łuk brwiowy.

A tak na poważnie. Za to zagranie powinien zarobić żółtą kartkę. Fake69, nie Cesc nie będzie odpoczywał. Xavi będzie w pomocy a Cesc w ataku. Chyba że będzie tak jak w tym meczu że będzie w ataku Messi, Alexis i Cuenca. Isaacowi chyba przedłużenie kontraktu pomogło bo zagrał wczoraj bardzo dobre zawody. Chciałbym aby w meczu z Realem Sociedad Pep dał więcej czasu Tello. Choćby tak jak w meczu z " Żółtą Łodzią Podwodną". Ale mógłby dostać troszkę więcej czasu. Tak z 20-25 min.

0

Gorgolitos, to było nazwisko jego dziadka. Zresztą on też ma tak na nazwisko- Jose Manuel Pinto Colorado.

0

Nie to żebym go bronił ale mi się jednak wydaję że to było przypadkowo. Bo patrzcie: Chciał zatrzymać piłkę ale wyjechał poza pole karne- minimalnie. Zresztą, czy jakby tą piłkę zatrzymał te 15 cm przed polem karnym (co się stało) czy 10 cm w polu karnym, wyszłoby na to samo. Ale czerwona kartka się należała. Gdyby padał deszcz od początku to o czerwonej kartce nie byłoby mowy. Maks. zółta. Ale stało się jak się stało. I tak lubię Pinto :) Zajebisty gość :)

0

Thiago bez formy?! Chyba padnę ze śmiechu.

0

Chłopie, jak oglądałeś w sobotę to do dzisiaj się nic nie zmieniło. Jest legalne.

0

Jeśli chodzi o Grimaldo to zanim on będzie w pierwszym zespole to Abidal już na emeryturę przejdzie. Wtedy byśmy mieli wspaniałą lewą obronę. Jakbyśmy ściągnęli jego i Bale to byśmy mieli zespół marzeń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?