0

fllaczek, te co pokazałeś są piękne. Na sezon 2013/2014 powinny być właśnie takie.

0

Mi się podobają. Zwłaszcza wyjazdowa. W jakich strojach będzie grała Barca to będą mi się podobały.

0

Adriano jest dobry. Nie wiem po co oni grają te mecze towarzyskie.

0

A czemu były prezes Microsoftu? Co jemu się stało:)? No mógłby tak rzucić ze 500 mln. Co to dla niego :) Spłacilibyśmy dług i kupili w ciul graczy. No za to co by zostało to nie. Ale na długi mógłby dać i ze 200 mln na piłkarzy. Nie wszystko by poszło na nowych grajków ale fajnie by było:) Ehhh marzenia fajna rzecz.

0

I tak za mało. Xavi nigdzie nie odejdzie. Coś jak Messi, pieniądze nie przekonają go do odejścia. messisi, porypało Cię? Z miejsca ofertę my kibice odrzucamy i zarząd pewnie też. To że jest stary i proponują za niego miliony to mamy go sprzedać? Ale Wy jesteście łakomi na kasę.

0

Szczerze? Szkoda. Liczyłem że może by przyszedł.

0

Tello - Cesc - Pedro. Lub Tello - Cesc - Pedro. Jednak co za dużo młodych graczy graczy to niezdrowo. Dlatego powinien zagrać Pedro.

0

pogromcaprostaków, na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo mam inne zdanie niż Ty? Gratuluję kultury.

0

Sprzeczna z zasadami fair play? Mógł uderzyć kiedy chciał. Wina graczy Atletico że któryś tak jak ktoś napisał nie podszedł do piłki i nie pozwolił wykonać wolnego. 100% a nawet 300% fair play.

0

Ratamahatta, i Alba

0

0

yourself, a może przeczytasz ten tekst raz jeszcze. Potem drugi i trzeci jak nie zrozumiałeś to Ci wyjaśnię. Batista po prostu powiedział że chciałby (kiedyś, jutro pojutrze, po prostu w przyszłości) poprowadzić Barcę. A Ty że "aby to była plotka"Taki głupi jesteś czy tylko udajesz?.

0

A jeszcze będzie Kiko Femenia w pierwszej drużynie. Tylko Alba w lecie.

0

Nie wiem co Hamilton w niej widział.

0

k37, o Thiago nie było mowy

0

Łapy precz....

0

Kolejna manita? 3bramki Leo, 1 Alexisa i 1 Cesca?

0

ŁukaszNidzica, półfinały nie będą losowane

0

pawelek, karny po ręce Abidala? Zdurniałeś do reszty? Strzał był chyba 1- 2 metry od niego i zasłaniał twarz. Tylko sędzia idiota by podyktował karnego.
mpower, to było w walce o pilkę.

0

Jola, niestety, oni na tym zarabiają. Nie mają litości. Dobrze im zrobi te dwa dni wolnego. Wypoczną i mam nadzieję że spuszczą lanie Atletico na Vicente Calderon.

0

KingLeonidas, ale nie da się ukryć że w pierwszej połowie sezonu 2009/2010 Ibra grał wyśmienicie.

0

Wiecie co? Pep wie PO CO chce go w zespole.Na pewno nie chce go sam Rosell. Pep też go musi chcieć.

0

mcsarna, Vettel i chyba jego dziewczyna. Chociaż do tego drugiego nie jestem pewien.

0

Amras, bo nie wiadomo kto na trybuny pójdzie.

0

redbull94, to jest nieoficjalny skład. Co za naród! Czytać nie umiesz?!

0

Sawik_10, to jest skład przewidywany a nie oficjalny. Mam nadzieję że tak skład nie będzie wyglądał. Już napisałem ale napiszę jeszcze raz: VV,- Montoya, Puyol, Abidal, Adriano,- Busquets, Iniesta, Cesc- Messi, Alexis, Tello. Ewentualnie Cesc do ataku za Tello a Thiago do pomocy.

0

Iniestaxd8, dos Santos nie jest powołany. Ja bym wystawił taki skład: 4-3-3
Valdes,- Montoya, Puyol, Abidal, Adriano,- Busquets, Iniesta, Cesc,- Messi, Alexis, Tello. Montoye bardzo chciałbym zobaczyć od pierwszej minuty. Na pewno nie zawiedzie. Bez Xaviego bo lepiej niech wyleczy raz a porządnie tą kontuzję. Pique na ławce albo na trybunach. Nie postawiłbym na niego. Tello od 1 minuty, w meczu z RSSS pokazał że ma wspaniały talent. Jeszcze Pedro bez formy. Alexis na szpicy, to co pokazał w meczu z Bayerem-miód. Albo zamiast Cesca w pomocy Thiago i Cesc do przodu. Ale lepiej tak nie eksperymentować. Do boju Barco!!! Liga nie jest jeszcze przegrana. Visca el Barca!!!

0

Takim gadaniem na pewno zmobilizuje piłkarzy. Powinien przedłużyć od zaraz kontrakt. Najlepiej na 2 sezony. Piłkarze wtedy graliby ze spokojną głową i byliby zmobilizowani.

0

wazuwdz, do cholery jasnej najpierw może zapoznaj się z tamtą sytuacją. Barca nigdy nie odmówiła zorganizowania finału. To miasto wyszło z inicjatywą rozegrania finału na Stadionie Olimpijskim. Jako świetna promocja miasta a nie tylko Katalonii.

0

piotu, ale po koncercie mają ją wymienić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?