kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fllaczek, te co pokazałeś są piękne. Na sezon 2013/2014 powinny być właśnie takie.
0
Mi się podobają. Zwłaszcza wyjazdowa. W jakich strojach będzie grała Barca to będą mi się podobały.
0
Adriano jest dobry. Nie wiem po co oni grają te mecze towarzyskie.
0
A czemu były prezes Microsoftu? Co jemu się stało:)? No mógłby tak rzucić ze 500 mln. Co to dla niego :) Spłacilibyśmy dług i kupili w ciul graczy. No za to co by zostało to nie. Ale na długi mógłby dać i ze 200 mln na piłkarzy. Nie wszystko by poszło na nowych grajków ale fajnie by było:) Ehhh marzenia fajna rzecz.
0
I tak za mało. Xavi nigdzie nie odejdzie. Coś jak Messi, pieniądze nie przekonają go do odejścia. messisi, porypało Cię? Z miejsca ofertę my kibice odrzucamy i zarząd pewnie też. To że jest stary i proponują za niego miliony to mamy go sprzedać? Ale Wy jesteście łakomi na kasę.
0
Szczerze? Szkoda. Liczyłem że może by przyszedł.
0
Tello - Cesc - Pedro. Lub Tello - Cesc - Pedro. Jednak co za dużo młodych graczy graczy to niezdrowo. Dlatego powinien zagrać Pedro.
0
pogromcaprostaków, na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo mam inne zdanie niż Ty? Gratuluję kultury.
0
Sprzeczna z zasadami fair play? Mógł uderzyć kiedy chciał. Wina graczy Atletico że któryś tak jak ktoś napisał nie podszedł do piłki i nie pozwolił wykonać wolnego. 100% a nawet 300% fair play.
0
Ratamahatta, i Alba
0
0
yourself, a może przeczytasz ten tekst raz jeszcze. Potem drugi i trzeci jak nie zrozumiałeś to Ci wyjaśnię. Batista po prostu powiedział że chciałby (kiedyś, jutro pojutrze, po prostu w przyszłości) poprowadzić Barcę. A Ty że "aby to była plotka"Taki głupi jesteś czy tylko udajesz?.
0
A jeszcze będzie Kiko Femenia w pierwszej drużynie. Tylko Alba w lecie.
0
Nie wiem co Hamilton w niej widział.
0
k37, o Thiago nie było mowy
0
Łapy precz....
0
Kolejna manita? 3bramki Leo, 1 Alexisa i 1 Cesca?
0
ŁukaszNidzica, półfinały nie będą losowane
0
pawelek, karny po ręce Abidala? Zdurniałeś do reszty? Strzał był chyba 1- 2 metry od niego i zasłaniał twarz. Tylko sędzia idiota by podyktował karnego.
mpower, to było w walce o pilkę.
0
Jola, niestety, oni na tym zarabiają. Nie mają litości. Dobrze im zrobi te dwa dni wolnego. Wypoczną i mam nadzieję że spuszczą lanie Atletico na Vicente Calderon.
0
KingLeonidas, ale nie da się ukryć że w pierwszej połowie sezonu 2009/2010 Ibra grał wyśmienicie.
0
Wiecie co? Pep wie PO CO chce go w zespole.Na pewno nie chce go sam Rosell. Pep też go musi chcieć.
0
mcsarna, Vettel i chyba jego dziewczyna. Chociaż do tego drugiego nie jestem pewien.
0
Amras, bo nie wiadomo kto na trybuny pójdzie.
0
redbull94, to jest nieoficjalny skład. Co za naród! Czytać nie umiesz?!
0
Sawik_10, to jest skład przewidywany a nie oficjalny. Mam nadzieję że tak skład nie będzie wyglądał. Już napisałem ale napiszę jeszcze raz: VV,- Montoya, Puyol, Abidal, Adriano,- Busquets, Iniesta, Cesc- Messi, Alexis, Tello. Ewentualnie Cesc do ataku za Tello a Thiago do pomocy.
0
Iniestaxd8, dos Santos nie jest powołany. Ja bym wystawił taki skład: 4-3-3
Valdes,- Montoya, Puyol, Abidal, Adriano,- Busquets, Iniesta, Cesc,- Messi, Alexis, Tello. Montoye bardzo chciałbym zobaczyć od pierwszej minuty. Na pewno nie zawiedzie. Bez Xaviego bo lepiej niech wyleczy raz a porządnie tą kontuzję. Pique na ławce albo na trybunach. Nie postawiłbym na niego. Tello od 1 minuty, w meczu z RSSS pokazał że ma wspaniały talent. Jeszcze Pedro bez formy. Alexis na szpicy, to co pokazał w meczu z Bayerem-miód. Albo zamiast Cesca w pomocy Thiago i Cesc do przodu. Ale lepiej tak nie eksperymentować. Do boju Barco!!! Liga nie jest jeszcze przegrana. Visca el Barca!!!
0
Takim gadaniem na pewno zmobilizuje piłkarzy. Powinien przedłużyć od zaraz kontrakt. Najlepiej na 2 sezony. Piłkarze wtedy graliby ze spokojną głową i byliby zmobilizowani.
0
wazuwdz, do cholery jasnej najpierw może zapoznaj się z tamtą sytuacją. Barca nigdy nie odmówiła zorganizowania finału. To miasto wyszło z inicjatywą rozegrania finału na Stadionie Olimpijskim. Jako świetna promocja miasta a nie tylko Katalonii.
0
piotu, ale po koncercie mają ją wymienić.