kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
viscaelbarca77, zawsze można lekko nadwyrężyć budżet o te 5-15 mln. Np. z zimowego okienka.
0
jutroIV, Alba 20 mln, Silva 25-30 mln. Neymar- jest już zaliczka chyba 10 albo 15 mln, zawsze można jakoś w ratach albo ze zmiennymi. To jeszcze za Neymara z 20 mln. Keita za 10-15 mln wypad i dzięki.
0
Szkoda że Hulka nie da rady sprowadzić. Ale Hulk to ktoś kogo nam potrzeba. Ma jaja aby uderzyć z dystansu ta że bramkarz wleci z piłką w rękach do bramki, jest silny i mógłby się przedrzeć przez obronę. Pewnie by się wynegocjowało poniżej tych 100 mln, ale mamy za mało kasy.
0
Może to zdjęcie?: http://media4.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/016/629/size_640x360/2012-04-21_BARCELONA-MADRID_13-Optimized.v1335095811.jpg
Albo:
http://media2.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/016/623/size_640x360/2012-04-21_BARCELONA-MADRID_03-Optimized.v1335095795.jpg
No bo z logo Realu? Bójcie się Boga.
0
kibicbarcy378, po części się z Tobą zgadzam ale:
Lewa obrona: Alba
Środek obrony: Thiago Silva
Napad: Neymar.
Jeśli chodzi o DM to można zawsze Romeu odkupić. Ale jest sens? Dos Santos awansuje do pierwszej drużyny (wiem że jest młody) ale jest Masche. Można Oriola ściągnąć z powrotem.
0
Mam nadzieję że Pep zostanie jeszcze na dwa sezony. Przecież trzeba odzyskać Superpuchar Europy i KMŚ. A tego w sezon się nie da zrobić :)
0
halamadrid669, jutro? Jutro i pojutrze są egzaminy gimbusie.
0
Messi miał piłkę meczową na nodze przy rzucie karnym. Jeszcze Torres nas dobił... eh. Szkoda słów. Oby tylko Real jutro przegrał i w finale Bayernowi kibicujemy. A miało być tak pięknie. 19 maj, Allianz Arena i Puyi podnosi puchar... Nic dwa razy się nie zdarza. Ani cud w doliczonym czasie gry ani wygranie Ligi Mistrzów dwa razy z rzędu. Wielka szkoda. Sanchez biedny prawie się popłakał. Trzeba się solidnie latem przygotować. Keita OUT, Alba, Silva ON i jedziemy.
0
Chakuo96, bym Ci powiedział gdzie ale ugryzę się w palce. Ryzykownie ale skład dobry. Mogłoby być 4-3-3 z Alvesem w obronie i zamiast Cuenci Cesc w ataku.
0
RealMadrytRządzi, pajacu, on napisał o Guardioli. Niektórzy piszą zamiast Pep to Pepe. A zresztą o kim miałby pisać pod takim artykułem?
0
Valdes- Alves, Pique, Masche, Puyi- Sergio, Iniesta, Xavi- Messi, Alexis, Cesc/Pedro.
0
nelson25, nie! Ma na myśli Guardiolę tylko że źle napisał jego imię!
0
Co do Tello. Tak chcieliście żeby grał w 1 składzie. Żeby wystąpił w jakimś ważnym meczu. Zawiódł. I co? Wszystko na Pepa? Ciągle tylko gdzie jest Tello? Czemu jest na trybunach? Pep powinien dać mu szansę w ważnym meczu. A teraz co?
0
kubus333, jeden mecz i już go nienawidzisz? Tyle dla nas zrobił. Tyle tytułów, wspaniały sezon 2008/2009, Pedro i Busquets, Pique i Fabregas. Spadaj sezonowcu.
0
fanbarcelony09, w 100% się z Tobą zgadzam. Xavi teraz ma grać tylko z Chelsea, finał Pucharu Króla i mam nadzieję Ligi Mistrzów. Teraz trzeba oszczędzać Puyola, Masche i Alvesa. Montoya, Pique, Bartra.
0
Katastrofa... Szkoda mistrzostwa, szkoda wygranej Realu, szkoda wszystkiego... Jesteśmy w tragicznej formie od meczu w Londynie. Nie wiem czy jest sens forsować zawodników w lidze. Trzeba ogrywać teraz młodych. Bartra, Montoya, Muniesa, Roberto, Dos Santos, Rafinha, Deulofeu... oczywiście Messi w 1 składzie. Niech ten sezon się skończy z Copa del Rey i Champions League dla nas, bo jest tragiczny. Miejmy nadzieję że przejdziemy Chelsea we wtorek. Boję się strasznie. Też tego że jak awansujemy do finału i Real też to może być tak jak dzisiaj. Ale wolę abyśmy awansowali niż nie. Mam nadzieję że Pep zostanie. Wtedy będę spokojny. Wakacje dla piłkarzy, powrót do Barcelony, pre sezon (porządny; mięśnie i ogólnie) 2-3 transfery (Alba, SIlva i jakiś napadzior) i jedziemy z kolejnym historycznym sezonem jak 2008/2009. Ale jak pomyślę że wszystko od nowa... Liga Mistrzów, liga..... Nie mam na nic ochoty. Visca el Barca y Visca Catalunya...
0
XaviGamer, facepalm.
0
Pfff, Marca to może sobie pisać.
0
Ta, i na pewno prawdziwe?
0
Xaoo, nieprawda. Na fcbarcelona.cat nie ma składu.
0
xavi890, patrz na źródło!!!!
0
tristan, facepalm. On go nie szarpie tylko trzyma. A Pique próbuje biec.
0
patrykmilan, pocisłeś. No na pewno. Nieuk.
0
Nie 6 meczy tylko 6 meczów!!!
0
VV- Alves, Puyol/Pique, Mascherano, Adriano/Puyol- Sergio, Xavi, Iniesta- Messi, Alexis, Cesc. Moim zdanie tak powinniśmy wyjść. Na środku może Pique i Masche a na lewej Carles. Albo Adriano.
0
Bartkeg24, zamknij pysk i pomyśl zanim coś napiszesz. Rozwad poza tym napisał że UEFA WPROWADZIŁA nie musiało to być 20 lat temu.
0
Ale tu chodzi to rewanż.
0
Lechu, w tamtym sezonie był taki przypadek i Barca B została.
0
Bwoy-Yo, tak ale Bojan nie grał w tym półfinale także nie ma co poprawiać.
0
Pedri, ty głupoty piszesz! Oficjalny skład jest po prawej stronie (wpis z Twittera)