kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kantyman, do cholery jasnej! Nawet pomarzyć nie można! Doskonale o tym wiemy że nie przejdzie.
0
Oo tak. Kuna też bym u nas widział. Byłby piękny skład. Ahh
0
Zgadzam się. Keita do Milanu dopłacamy 15-20 mln i bierzemy Thiago Silvę. Sądzę że Milan by na to poszedł. Jeszcze Alba, Drogba i Javi Martinez i mamy genialny skład...
0
Chyba dostał od Ronaldo na treningi piłką w głowę. I to tak mocno :) Bardzo ładnie się zachował, trzeba mu przyznać.
0
Niby fajnie. Ale. Czy nie lepiej wyłożyć te 35-40 mln i kupić Hulka? Albo nawet kogoś innego. Drogba zakończy karierę za 3-5 lat i co? Niby za darmo ale lepiej kupić kogoś młodszego.
0
@barca cule, prezes Porto powiedział że jest gotów sprzedać Hulka na połowę klauzuli. A na pewno da się go kupić za 35-40 mln + zmienne. Czy Ty chłopie nie rozumiesz co mówię? Pique, Puyol, Masche, Muniesa, Bartra. Pecha mówisz? A jak by trzeba było z ławki kogoś wprowadzić? To co? Na mecz z Realem za Puyola wejdzie Bartra? Potrzebny jest ŚO. Może to być Silva, Sakho czy Ruiz.
0
barca cule, nie ma sensu? Ty myślisz? Trzeba kupić Albę, jakiegoś środkowego obrońcę i napastnika. Bo na ŚO mamy Pique, Puyola, Masche, Bartra i Muniesa. A w razie kontuzji i meczu np. z Realem nie wystawimy Bartry. Napastnik. Bo w meczach z Chelsea nie miał kto rozwalić autobusu. I dlatego np. Hulk jest potrzebny.
0
dawosxd, dobrze jest!
0
fcbarcakamil, to się głęboko mylisz. Atak zaraz po obronie jest do wzmocnienia. Graczem typu Hulk, Llorente, Van Persie.
0
sqr3byq: "Villa w pierwszym sezonie grał jako ŚN. Efekt: 20 bramek. Potem Messi został przesunięty na środek, Villa na skrzydło i bramek coraz mniej. Villa jest stworzony do gry na czubie!"
W drugim sezonie w grudniu złamanie nogi. Chcesz coś dodać?
0
elkolo, ty niedorozwinięty jesteś? Przecież to nie była wina ani Gerarda, ani Drogby ani tym bardziej Victora. Valdes musiał wyjść bo jakby nie wyszedł i by padła bramka to dopiero byś krzyczał że czemu Valdes nie wyszedł.
0
sqr3byq, ale trzeba nam wysokiego i silnego napastnika! Obejrzyj mecze z Chelsea.
0
SimonG, tyle że brakuje nam silnego i wysokiego napastnika. Nie rozumiesz? Obejrzyj dwa spotkania z Chelsea.
0
WachaFCB, to Ty tak uważasz.
0
Pinto rozegrał kapitalne spotkanie. Popisując się co najmniej 3 kapitalnymi interwencjami. Uważam że na Malagę powinien wyjść taki sam skład, ewentualnie Cesc za Keitę, Alves za Montoyę, Montoya za Adriano (Bo po wejściu Daniego Martin grał na lewej stronie ) i za Alexisa Cuenca.
0
Proszę wytłumaczcie mi o co całe to zamieszanie?
0
Bez przesady. Ja w ich zachowaniu nie widziałem niczego nie stosownego. A jak Marcelo z Ronaldo tańczą to jest dobrze? Dobrze. Także nie wiem o co pretensje.
0
Ja w tym roku chciałbym Hulka, Albę i Thiago Silvę albo Sakho/Javi Martinez albo nikt na ŚO.
0
El Guaje 7, to jest tylko przewidywany skład! A nawet jeśli to na cholerę takie głupie zadajesz?
0
KamilDM, tyle że Montoya że prawym obrońcą.
0
Trzeba to wygrać aby podnieść morale zespołu i wygrać dla Pepa. Chciałbym zobaczyć taki skład: VV- Montoya, Bartra, Masche, Muniesa/Adriano- Sergio, Thiago, Cesc- Afellay, Messi, Pedro/Alexis.
0
Zero szacunku. Gdyby Mou odszedł to Pep (gdyby był) pewnie by się w samych superlatywach o nim wypowiadał. Dodał by że tam kolorowo nie było między nimi czy coś tam.
0
O właśnie. Sakho. To jest dobry pomysł. Jakby Silva nie wypalił to może on.
0
A właśnie. O ja głupi debil :) Masz rację. To Adriano sprzedać.
0
Ja bym Fontasa wypożyczył. W Barcelonie w przyszłym sezonie się zmarnuje. viscaelbarca77, to nie podlega dyskusji.
0
W sumie to nie wiadomo. Może by poszło łatwiej niż myślimy...
0
Wiesz... Pisało się o zainteresowaniu tym graczem ze strony Barcy :)
0
viscaelbarca77, ale weź pod uwagę to że on do nas nie będzie chciał przyjść. Nie mówię że się nie nadaje. Nawet nie widziałem go w akcji (chyba w meczu BvB i Bayernem) Ale język sprawi mu wiele trudności. Styl hiszpański również. Gdyby nie to, to czemu nie.
0
Chyba że tego Victora Ruiza kupić. Bo Davida Luiza raczej nie.
0
A tak myślę o alternatywie dla Thiago Silvy. Macie jakieś pomysły? Tylko nie Hummels bo ktoś dobrze napisał że jest Niemcem i język sprawi mu cholerne kłopoty i styl gry także.