0

Hahaha, wypadek przy pracy. Dobre sobie. Real jak dostał manitę to też wypadek przy pracy? Mam nadzieję że City na Etihad Stadium zleje Wam tyłki i tyle będzie z waszego mistrzostwa.

0

kochamUnited, no to o co Ci chodzi że my ciągle Visca el Barca i Vamos Barca?

0

kochamUnited, Ta? A Real tylko Hala Madrid ble ble ble. Czego Ty chcesz?

0

reqtus, składy są na ok. 50-60 min przed meczem. Wchodź sobie na fcbarcelona.cat

0

Utrzymać 1-1 do 80 minuty, strzelić bramkę (Gijon) i postawić autobus.

0

kochamUnited, ty nie wiesz co to golazo.

0

Ła, Laboga w Barcelonie :)

0

@jajofcb, do Ciebie pisałem?

0

@cules23, banankuba, nie widzicie że to debil który już kilka razy to pisał?

0

mosquito1234, zastanów się...

NaZawszeBarca, ile razy mam Ci pisać że Bojana wymieniliśmy na Franza Beckenbauera? Teraz Franz nazywa się Dani Alves. Bojan ma już 70 lat i dawno jest na emeryturze. Przecież na mundialu w 74' razem z Bońkiem i Lato śmigał w napadzie Orłów Górskiego. Nie pamiętasz? Ja jestem ciekawy kiedy Pep da szanse Kahnowi, Rivaldo, Van Bastenowi i Rooneyowi.

0

Jeśli taki skład wyjdzie będzie super. Chociaż pewnie będzie się różnił 1-2 zawodnikami.

0

@TOMASZÓW MAZ, kogo Ty błagasz? Leć do Barcelony wparuj na trening czy do Rosella (prędzej Cię aresztują) i padnij na kolana i proś. 100 mln europejskich euro- tyle wynosi klauzula Hulka. Niemożliwe, dziękuję do widzenia.

Trzeba ten mecz wygrać. Jest to bardzo ważny mecz (zresztą jak wszystkie wcześniejsze i następne).

0

W ogóle Wenger ostatnio mądrze mówi.

0

VV- Alves, Puyol, Masche, Adriano- Sergio, Thiago, Cesc- Alexis, Messi, Pedro. Czyli taki jak michal26. Zmiany: Iniesta, Tello, Xavi (?)

0

@NaZawszeBarca: pisałem Ci już że Bojana wymieniliśmy na Franza Baeckenbauera który teraz nazywa się Dani Alves. Czekam jeszcze aż Maicon i Murawski i za 2 miesiące Oliver Kahn wrócą do gry.

0

janman8888, 25 ma asyst/

0

qwer, myślisz że my tego nie wiemy?

0

Bojan w Barcie? Coś Ty! Bojan został wymieniony przecież na Franza Beckenbauera! Tylko zmienił imię i nazwisko i śmiga na prawej obronie jako Dani Alves! Nie jesteś na bieżąco!

0

Afellay na 99% nie odejdzie. Keita na te 99% odejdzie. Alba+ środkowy obrońca(chociaż to nie jest bardzo konieczne)

0

Pedro za Issaca i Thiago za Xaviego.

0

Powinniśmy wyjść składem: VV- Montoya, Puyol, Masche, Adriano- Sergio, Iniesta, Thiago/Xavi- Alexis, Messi, Pedro. Jeśli wygramy to Real jutro będzie srał w porty i może się potknąć. Ale może to być dla nich też dodatkowa mobilizacja. Liczę na wynik 4-0/5-0 chociaż nie zwykłem typować wyników Barcy,

0

Mógłby Messi jutro strzelić hat-tricka i by pobił rekord Ronaldo.

0

Chciałbym aby w takim razie jak Alves nie będzie mógł zagrać z Getafe (odpukać) od pierwszych minut dać Montoyę. Chłopak podczas każdego meczu w jakim gra sprawia super wrażenie.

0

Valdes- Alves, Puyol, Masche, Adriano- Sergio, Thiago, Iniesta- Alexis, Messi, Cesc. Pedro bym wpuścił w drugiej połowie.

0

lesio_896, czytać nie umiesz?! Xavi na ławce musi być koniecznie według mnie. Nie powinien zagrać ani minuty.

0

PSK_FANATYK, jakie oszczędzajmy Messiego?! Nie ma czasu na oszczędzanie kogokolwiek!

0

Bidon, nie ma to jak google tłumacz i wierszyki które się nie rymują. Wypieprzaj na rm.pl bo nie jesteś kibicem, wiesz? Jesteś żałosnym hejterem któremu sprawia przyjemność wyzywanie kibiców innych drużyn, ich klubów (czyli de facto ich) zapatrzonym w swojego The Special Five i popierasz wsadzanie palec w oko. Lizanie po jajach? Nie mam ochoty Ci lizać jaj. A sorry. Ty nie masz jaj.


Sądzę że Barca wyeliminuje Chelsea a Real wygra dwumecz z Bayernem. I będziemy mieli El Clasico w finale. Wygrać z Realem finał Ligi Mistrzów? Bezcenne. Zobaczyć płaczącego Ronaldo? Jeszcze bardziej bezcenne:)

0

jutroIV, rzucamy picie :)

0

Jakby Xavi nie wystąpił to: VV- Alves, Pique, Masche, Puyol- Sergio, Iniesta, Cesc- Pedro/Cuenca, Messi, Alexis.

0

Nie awansowalibyśmy po raz piąty z rzędu???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?