kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha, wypadek przy pracy. Dobre sobie. Real jak dostał manitę to też wypadek przy pracy? Mam nadzieję że City na Etihad Stadium zleje Wam tyłki i tyle będzie z waszego mistrzostwa.
0
kochamUnited, no to o co Ci chodzi że my ciągle Visca el Barca i Vamos Barca?
0
kochamUnited, Ta? A Real tylko Hala Madrid ble ble ble. Czego Ty chcesz?
0
reqtus, składy są na ok. 50-60 min przed meczem. Wchodź sobie na fcbarcelona.cat
0
Utrzymać 1-1 do 80 minuty, strzelić bramkę (Gijon) i postawić autobus.
0
kochamUnited, ty nie wiesz co to golazo.
0
Ła, Laboga w Barcelonie :)
0
@jajofcb, do Ciebie pisałem?
0
@cules23, banankuba, nie widzicie że to debil który już kilka razy to pisał?
0
mosquito1234, zastanów się...
NaZawszeBarca, ile razy mam Ci pisać że Bojana wymieniliśmy na Franza Beckenbauera? Teraz Franz nazywa się Dani Alves. Bojan ma już 70 lat i dawno jest na emeryturze. Przecież na mundialu w 74' razem z Bońkiem i Lato śmigał w napadzie Orłów Górskiego. Nie pamiętasz? Ja jestem ciekawy kiedy Pep da szanse Kahnowi, Rivaldo, Van Bastenowi i Rooneyowi.
0
Jeśli taki skład wyjdzie będzie super. Chociaż pewnie będzie się różnił 1-2 zawodnikami.
0
@TOMASZÓW MAZ, kogo Ty błagasz? Leć do Barcelony wparuj na trening czy do Rosella (prędzej Cię aresztują) i padnij na kolana i proś. 100 mln europejskich euro- tyle wynosi klauzula Hulka. Niemożliwe, dziękuję do widzenia.
Trzeba ten mecz wygrać. Jest to bardzo ważny mecz (zresztą jak wszystkie wcześniejsze i następne).
0
W ogóle Wenger ostatnio mądrze mówi.
0
VV- Alves, Puyol, Masche, Adriano- Sergio, Thiago, Cesc- Alexis, Messi, Pedro. Czyli taki jak michal26. Zmiany: Iniesta, Tello, Xavi (?)
0
@NaZawszeBarca: pisałem Ci już że Bojana wymieniliśmy na Franza Baeckenbauera który teraz nazywa się Dani Alves. Czekam jeszcze aż Maicon i Murawski i za 2 miesiące Oliver Kahn wrócą do gry.
0
janman8888, 25 ma asyst/
0
qwer, myślisz że my tego nie wiemy?
0
Bojan w Barcie? Coś Ty! Bojan został wymieniony przecież na Franza Beckenbauera! Tylko zmienił imię i nazwisko i śmiga na prawej obronie jako Dani Alves! Nie jesteś na bieżąco!
0
Afellay na 99% nie odejdzie. Keita na te 99% odejdzie. Alba+ środkowy obrońca(chociaż to nie jest bardzo konieczne)
0
Pedro za Issaca i Thiago za Xaviego.
0
Powinniśmy wyjść składem: VV- Montoya, Puyol, Masche, Adriano- Sergio, Iniesta, Thiago/Xavi- Alexis, Messi, Pedro. Jeśli wygramy to Real jutro będzie srał w porty i może się potknąć. Ale może to być dla nich też dodatkowa mobilizacja. Liczę na wynik 4-0/5-0 chociaż nie zwykłem typować wyników Barcy,
0
Mógłby Messi jutro strzelić hat-tricka i by pobił rekord Ronaldo.
0
Chciałbym aby w takim razie jak Alves nie będzie mógł zagrać z Getafe (odpukać) od pierwszych minut dać Montoyę. Chłopak podczas każdego meczu w jakim gra sprawia super wrażenie.
0
Valdes- Alves, Puyol, Masche, Adriano- Sergio, Thiago, Iniesta- Alexis, Messi, Cesc. Pedro bym wpuścił w drugiej połowie.
0
lesio_896, czytać nie umiesz?! Xavi na ławce musi być koniecznie według mnie. Nie powinien zagrać ani minuty.
0
PSK_FANATYK, jakie oszczędzajmy Messiego?! Nie ma czasu na oszczędzanie kogokolwiek!
0
Bidon, nie ma to jak google tłumacz i wierszyki które się nie rymują. Wypieprzaj na rm.pl bo nie jesteś kibicem, wiesz? Jesteś żałosnym hejterem któremu sprawia przyjemność wyzywanie kibiców innych drużyn, ich klubów (czyli de facto ich) zapatrzonym w swojego The Special Five i popierasz wsadzanie palec w oko. Lizanie po jajach? Nie mam ochoty Ci lizać jaj. A sorry. Ty nie masz jaj.
Sądzę że Barca wyeliminuje Chelsea a Real wygra dwumecz z Bayernem. I będziemy mieli El Clasico w finale. Wygrać z Realem finał Ligi Mistrzów? Bezcenne. Zobaczyć płaczącego Ronaldo? Jeszcze bardziej bezcenne:)
0
jutroIV, rzucamy picie :)
0
Jakby Xavi nie wystąpił to: VV- Alves, Pique, Masche, Puyol- Sergio, Iniesta, Cesc- Pedro/Cuenca, Messi, Alexis.
0
Nie awansowalibyśmy po raz piąty z rzędu???