kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
maciejsonFCB, ale ty głupi jesteś. Wszystkich najlepiej sprzedać bo kasę dają. Ale byśmy stracili baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wiele.
0
Kasabian, a kiedy na Estadio Vallecas nie grał ani Xavi ani Iniesta, i meczu z Malagą oraz Espanyolem kiedy grał tylko Iniesta strzelił łącznie 8 czy 9 bramek? Jeśli chodzi o transfery to oprócz Alby, Silvy/Martineza to moim marzeniem jest Hulk. Przejawiały się już informacje o zainteresowaniu ze strony Barcy. Transfer jak najbardziej możliwy bo prezes Porto powiedział że sprzeda go za 50 mln, a jakieś 40-45 plus zmienne dało by się wynegocjować. Transfer były świetny.
0
4 Shizer, tak bo jest lepszy.
0
Barcelonista :), nie wszystko poszłoby na transfery
0
Gdyby to nie była klauzula to i tak Barca by to odrzuciła. Jeśli to prawda to Romek nie ma co marzyć o Leo. Byli już tacy co mu proponowali pensję jaką będzie chciał. Nazywali się- Manchester City. Leo to odrzucił. To też odrzuci.
0
ShawnC, ooo nie wiedziałem że jesteś synem, wujkiem, kuzynem Villanovy i masz wgląd w listę życzeń. Skąd wiesz że nie jest brany pod uwagę? Bo gazety tak piszą? Jest brany pod uwagę. Zresztą napisałem SWOJE zdanie czubku.
0
Niby go chciałem. Ale lepiej kupić Albę jakiegoś ŚO i żeby kasa na Hulka została.
0
Tylko Alba!
0
Inkk, napastnik nie?!
0
HarryZTybetu, i może frytki do tego? Llorente i Bojan?! Bojan do tego wszystkiego?
0
Alba, Silva/ Martinez i Hulka bym chciał.
0
Marcin89FCB, Polsce?! Dobre żarty. Niech polaczki zajdą jak najdalej ale jak trafią na Hiszpanię to kibicuję LA ROJA.
0
Silva, Alba i chciałbym Hulka. Ale jeśli nie to z tej dwójki... może Van Persie? Najbardziej chciałbym Hulka.
0
Kupię ale po premierze. Na razie trzeba kasę zbierać. Mam już biografię Xaviego i Iniesty i chcę jeszcze kupić Messiego. Jak kasa dopisze to w wakacje kupię i tą i Messiego. Głosu z szatni nie kupiłem bo strasznie dużo zdjęć i duża czcionka i w sumie mało tego jest.
0
Ale pomyślcie: mamy Messiego, Alexisa, Cuencę, Pedro, Villę, Afellaya, Tello Przyjdzie jakiś napastnik i co? Gdzie go wciśniemy? Alexis wciąga go nosem na śniadanie, Pedro bije go na głowę, z Villą i Messim to nie ma co porównywać. Cuenca jest 10x lepszy od Bojana. Jak przyjdzie Hulk lub nawet ktoś inny ale załóżmy że Hulk to już w ogóle go zmiecie. Bojan nie jest zawodnikiem jakiego potrzebujemy. Myślicie że po co Pep go się pozbył? Żeby go gdzieś na choćby te dwa lata upchnąć i mieć święty spokój bo nie było dla niego miejsca. A później to się zastanowimy. Założę się że jeśli Roma go nie odkupi to jak wróci za rok to w trybie natychmiastowym znowu go albo sprzedadzą albo na takich samych warunkach oddadzą do innego klubu.
0
Sprzedać Keitę i kupić Albę, Hulka i Silvę lub Martineza. Afellay musi zostać i zostanie.
0
A w życiu. Jak do nas wróci za rok to się go jak najszybciej pozbyć. To nie taki napastnik jest nam potrzebny jeszcze w obecnej formie. I kiedy by grał?
0
vexilla, marzenie. Dopiero na Euro.
0
michal740, ale to Tito głównie wybiera taktykę na mecz, rożne, wolne itp. Pep wszystko z nim konsultował i konsultuje.
0
A ktoś napisał że tylko kibice Barcelony potrafią się tak zachować i pożegnać swojego trenera a inni nie. Ponieważ wszystkich innych trenerów zwalniali w trybie natychmiastowym :)
0
Pep z Puyolem prawie się pobili:) Najlepsze było jak chcieli go podrzucać i Pep zaczął się wycofywać ale go otoczyli i klops:)
0
To ile Messi ma bramek w całym sezonie? Bo już zgłupiałem. Chodzi mi o wszystkie rozgrywki.
0
PitBull_FCB, ale obok na Twitterze jest zawsze oficjalny.
0
Skład powinien wyjść taki: Pinto- Alves, Puyol/Bartra, Masche, Montoya- Keita, Thiago, Cesc- Afellay, Messi, Pedro, Tello, Iniesta i Muniesa/Puyol, zmiany.
0
spirytx, nie ma się co łudzić. Abi nie wróci. A jak się czuje to Ci nie powiem.
0
I tak przejdzie Alba. Jest najlepszym kandydatem w tej chwili.
0
fffj, no do cholery podaj tą stronę!
0
cule8, tak to prawda. Ale to z taty dziadka cioci wujka kuzyna mamy :)
0
Henrikez, lepiej Hulka zamiast Drogby. Martinez tak. Ale jak nie wypali Silva. Tak zarząd na pewno zrobi.
0
Bronks, WTF?!
Trzeba wygrywać już do końca. Pinto- Alves, Puyol, Masche, Montoya (nie Adriano)- Keita, Thiago, Cesc/Iniesta- Cuenca, Messi, Pedro.