0

victo_valdes, tak tak. Bartra awansuje tak jak Montoya, Muniesa, Roberto i Dos Santos w przyszłym sezonie do 1 drużyny. Ale potrzebny jest ktoś DOŚWIADCZONY. Chodzi o WZMOCNIENIE środka obrony.

0

Ja bym chciał Martineza, oczywiście za rozsądną cenę. A jak nie to może N'Koulou?

0

TinkyWinky, no PSG na pewno wygra LM.

0

Gdyby Bale był lepszy, a co ważniejsze tańszy to Barca by go kupiła. Ale jest drogi. No i Alba jest wychowany u nas. A Bale? Z Anglii przejdzie do Hiszpanii. Nie ukrywam; też go chciałem. Ale Alba zna hiszpański styl. Jest ograny, zna styl Barcy. Idealny.

0

woro1, właśnie, Z PRZODU! Bale to skrzydłowy, a nie obrońca w tyle radzi sobie po prostu chu*owo

0

AndresFCB, ale nie kupią.

0

madzonga22, co?! Chyba z Balem Ci się pomyliło. Na pewno lepszy w defensywie z dwójki Bale-Alba jest ten drugi.

D20, ... Miał podpisać kontrakt na 5 lat.

0

PolishSoldier, ale my potrzebujemy obrońcy a nie atakującego ofensywnego obrońcy. Bale w ogóle nie umie grać w obronie. To jest skrzydłowy a nie LO

0

I to jest cała przyśpiewka a nie tytuł.

0

Xavi6:), ta po meczu z Chelsea to: O le le, o la la ser del Barca es al millor qui hi ha

0

blaugrana49, i co z tego że całe życie na pomocy? Jest teraz obrońcą!

0

Wczoraj to cała reprezentacja grała kiepsko. Jedynie wyróżniał się Iniesta. Także nie ma co porównywać.

0

30 mln? Nikt by im tyle nie dał i by się pożegnali z kasą za niego.

0

Confident. ale Adrian jest lepszy od Bojana jakbyś nie wiedział. Gdyby Bojan był dobry to by nie było problemu z napastnikiem.

0

Scorpion2, Ty najwięcej wiesz. Całe 100 mln (w przybliżeniu) na obronę? Brawo...

0

przeminho, aha. Uważaj bo Valdes zagra.

0

myszka123, to jest fizycznie niemożliwe żeby Alves zrobił taki obrót wokół własnej osi. Nie ma bata. Tam był kontakt.

0

Messimilian, czy ty wiesz o czym mówisz? Skoro kwestią godzin jest ustalenie kontraktu to jakim cudem jego cena po Euro może pójść w górę? Jeśli Valencia by po Euro chciała z 10 mln więcej to mogłaby się pożegnać z jakąkolwiek kasą za Albę.

0

A co się stało z Bojanem? Jaki był taki jest czyli- słaby. Jak Tello pójdzie np. do takiego Racingu i będzie grał co mecz w pierwszym składzie to jak wróci po roku to zrobi furorę. A jak nie- to znaczy że nie miało być z niego wielkiego piłkarza.

0

Courtezz, i wypraszam sobie że nie oglądałem jego meczów (a raczej z jego udziałem) oglądam każdy mecz Barcy cwaniaku.

0

Courtezz, a co? Może nie? Kiedy Cuenca gra to w większości meczów gra bardzo dobrze. A Tello? Nie mówię że jest zły, broń Boże. Ale Porównując Isaaca z Cristianem to Cuenca jest lepszy. Tello wejdzie na 15 minut zrobi trzy takie same zwody, trzy razy obrońca mu zabierze piłkę. A Cuenca, i pogra piłką z kolegami i poda...

0

Cuenca zamiast Tello?! Cuenca robi więcej szumu niż Tello. Cristian powinien pójść na wypożyczenie. Ograłby się i byłby tylko pożytek. A tak? Dojdzie np. taki Falcao czy nawet inny napastnik i Tello co mecz na trybunach.

0

Scorpion2, psów? Myślałem że kupujemy piłkarzy. Odwal Ty się od tego wzrostu. W obronie a zwłaszcza na bokach wzrost jest tylko dodatkiem. Napisałem już swoją opinię i propozycję składu.

0

C.Tello, bo Barca nie negocjuje?

0

Capitano, Hummels odpada.

0

szymonst, to kogo proponujesz? Sakho, tak rzuciłem. Nie wiem...

0

szymonst, Vertenghen już w Tottenhamie?! Ja pieprzę. Wszystkich piłkarzy nam zabierają sprzed nosa. To może Sakho? Nie wiem. Kto tam jeszcze jest?

0

Scorpion2, no bo na bokach obrony to muszą mieć po 2 metry. Może zróbmy tak: SPrzedajmy Valdesa i kupmy tego holenderskiego bramkarza co ma 208 cm. Kupmy Vidicia i Ferdinanda oraz Santona kogoś też wysokiego na PO. Kupmy Fellainiego, Trezeguet, Metzelder. Sprzedajmy Messiego bo przecież trawa jest wyższa od niego. A kupmy Croucha, Ibrahimovicia i Dżeko albo Llorente. Nie! Obydwóch! Będzie super wysoki skład!

0

szymonst, a plan B to jaki? Vertonghen i ogólnie inny piłkarz?

0

puchalkeee, jakbyś nie wiedział w poprzednim sezonie też pojawiały się newsy o koszu, ręcznej czy piłce halowej. Zawsze jednak kibice Realu znajdą pretekst do próby "upokorzenia" (?) Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?