kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kamilo130, no chyba jest trochę starszy od Ciebie skoro kibicuje Barcy od 2001 roku.
0
No ale prezentacja jutro?
0
TRZEBA kupić stopera! Ludzie! Mamy w tej chwili 3 stoperów, Puyol kontuzja. A co? Na Real z Bartrą wyjdziemy? Ludzie myślcie!
0
Taa, jasne. Ja z Realu nikogo nie chcę. Żeby jeszcze potem Realowcy nam wypominali że mamy ich piłkarza? Poza tym byłby znienawidzony przez kibiców. Naprawdę lepiej kupić Sakho.
0
Aveiro, a na stronie Barcy nie ma?
0
Sakho chyba najlepszy.
0
n0stress, wiem. Ale dodałem komentarz nie widząc Twojego.
0
mosquito1234, wiesz co? Gówno Cię to powinno obchodzić. Xavi miał dziewczynę bo nawet w jego książce jest zdjęcie ale teraz jest sam.
0
Tadeusz0312, ale to jest jedenastka turnieju, a nie Geble...
0
krajana, weź pod uwagę że: Abidal do futbolu nie wróci, Alba ma 23 lata, a Abidal 32 lata.
0
Iniesta przez cały turniej grał bardzo dobrze. Powinien zostać MVP turnieju. A ten kto myśli że Casillas nie jest najlepszym bramkarzem na świecie nie zna się. Czołówka bramkarzy wygląda według mnie tak (i niewiele chyba różni się od rzeczywistości): 1. Casillas, 2 Buffon, 3 Hart, 4 Neuer, 5 Valdes.
0
Villa_2001, masz 11 lat zgadłem? To się nie wypowiadaj na tematy o których nie masz pojęcia. Zwłaszcza że Montoya jest prawym obrońcą "znawco" , a Abidal do piłki nie wróci. Alba będzie grał w podstawowym składzie. Jeszcze się zdziwisz.
0
Vamos Barca:), oszalałeś? Nie za dużo wymagasz? Za co ma niby Ci się kłaniać? Ogarnij się.
0
To po co się pytasz?
0
Złota Piłka dla Messiego! Iker zagrał kapitalne mistrzostwa ale to tylko mistrzostwa. Liczy się cały sezon i jeszcze kawałek następnego.
0
MeSSiiii, w 80 chyba minucie było 50:50
0
Jak zobaczyłem tytuł, pomyślałem sobie: Eric Abidal lubi to:) Ale na poważnie. Niech wraca do piłki ale wątpię czy będzie w stanie grać.
0
Piotr777, tyle że Villa nie jest wychowankiem. I kto mówi że Mario jest naszym wychowankiem? Gdzie jest tak napisane? Jest tylko wspomniane. Opanujcie się.
0
Don Lucas, kasy za mało...
0
To przecież piszę że nie ważne czy ma ten konflikt bo kupić go i tak możemy.
0
Ale by było chyba bardziej wiarygodne nie? Ma konflikt czy go nie ma, kupić go możemy za 15 mln. Skoro tyle PSG za niego chce. A intencje klubów są znane, uwierz mi. Ile chcą za zawodnika i czy jest konflikt czy nie, a Ty próbujesz to wszystko podważyć.
0
rogalos, ale jakbym tam podpisał L'Equipe to już byś wierzył?
0
rogalos: Paris Saint-Germain rozważa sprzedaż Mamadou Sakho po czerwonej kartce, którą Francuz otrzymał w meczu z Lille (1:2). Młody obrońca paryżan po wyrzuceniu z boiska w spotkaniu z mistrzami Francji popadł w niełaskę działaczy PSG.
Po faulu Sakho na Nolanie Roux sędzia podyktował rzut karny dla Lille i wyrzucił z boiska 22-latka. "Jedenastkę" na bramkę zamienił Eden Hazard, a paryżanie przegrali mecz 1:2 i mają już 5 punktów straty do liderującego Montpellier. Faul Sakho może kosztować klub z Parc des Princes mistrzostwo.
Jak podają włoskie i francuskie media, trener PSG Carlo Ancelotti gotów jest skreślić Sakho i więcej go w tym sezonie nie wystawiać. Działacze paryskiego klubu zamierzają sprzedać obrońcę w letnim oknie transferowym.
źródło: www.onetsport.pl
Wiem że onet to mało wiarygodne źródło informacji ale bez przesady.
0
why so serious?, albo by chcieli 40 bańki i by twardo przy tym obstawiali. Bo nie sądzę że Borussia chce się go pozbyć. Mats jest dobry ale drogi, a może Sakho gdyby grał w miarę regularnie to za kilka lat będzie lepszy od Hummelsa? Nie wiadomo.
0
RooniR10, a co ja takiego napisałem?
0
No właśnie, a rogalos myśli że chcą za niego 25 mln. Wiem co piszę. 15 baniek na stół (pewnie jeszcze spróbują zbić cenę) i Sakho jest nasz.
0
why so serious, właśnie. Cały czas to powtarzam ale nikt nie chce mnie słuchać.
0
rogalos, a co? Za 30 mln? Według transfermarkt jest wyceniany na 10 mln, jest to przybliżona kwota i PSG go puści za więcej, ale za 15 baniek go powinni puścić. Zawsze są zmienne. Navas, gra już w Hiszpanii, pewnie by się przystosował. A może jest nam ktoś taki potrzebny? Jakby Tito mu wytłumaczył co ma robić to byłoby dobrze. A jak nie Navas to nie wiem. Ale pewne jest jedno: napastnik jest potrzebny, czy to będzie Adrian czy jakiś inny gościu to nie ma różnicy. Ale kto to nie wiem.
0
Te zmienne to ewentualnie ale byłyby raczej potrzebne.
0
A tam, głupoty wypisuje.