kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierdzielę... idę zagrać w Fifę 10. Muszę się rozluźnić. Akurat gram mecz z... Athletic Bilbao.
0
samuel912, chciałeś być śmieszny? To Ci się nie udało. Co z tego że zagrał dwa mecze? Ale i tak w pierwszej kolejności za Pedro powinien być Cesc.
0
lasoks, WTF?! CdR należy do Pinto! Żaden Valdes się zagra!
0
A w ogóle to im się numery pomyliły. Keita ma 15 a Thiago 11. Cesc ma 4 a Valdes 1. Cuenca ma 23.
0
samuel912, jakie marzenie?! Trzema obrońcami w finale z Bilbao? Samobójstwo! Ja uważam że za Pedro powinien zagrać albo Cesc albo Ibrahim.
0
Mam nadzieję że taki właśnie skład wyjdzie dziś wieczorem. Po zwycięstwo! Denerwuję się bardzo. Niech dzisiaj wygra futbol! Niech Pep zostanie pożegnany najpiękniej na świecie! Vamos!
0
asasyn90, to nie był fart, tylko umiejętności. Fart po części też.
0
Ziros, każdy ma swój gust ale z tego sezonu były kapitalne.
0
Jak kasa pozwoli to sobie kupię domówkę na allegro. Jeszcze bym chciał z zeszłego sezonu sobie kupić.
0
Wojownik678, to z Torresem to już kit. Było już wszystko jedno.
0
*to by wystawił Valdesa. Sorry
0
Jeśli jesteśmy konsekwentni to bądźmy nimi do końca. To byłby brak szacunku dal Jose. Pep zrobiłby mu ogromną krzywdę. To by był brak zaufania. Wystąpił w dwumeczu z Realem to z Bilbao też powinien zagrać. Sadurni mówi że jakby on był trenerem to by wystawił Pinto... Gratuluję zdrowego myślenia.
0
Cuence zostawić w pierwszej drużynie bo nawet innej opcji nie ma (kontrakt profesjonalny) Tello na razie zostawić w Barcie B. Powoływać go ewentualnie. Bartra, Muniesa, Dos Santos, Sergi Roberto i Montoya przechodzą przecież do pierwszej drużyny. Fontasa wypożyczyć albo sprzedać opcją odkupu. Jeszcze Kiko Femenia awansuje to jego wypożyczyć. Nie wiem po co Muniesa, Dos Santos i Roberto. Bartra i Montoya ok. Ale niestety Muniesa, Roberto i Dos Santos mają już nowe kontrakty. Ale tak kadra będzie liczyła ok. 25-27 zawodników. A jest tylko 25 numerów (bez sensu)
0
Neymar? On też nie. Nie takiego gracza nam potrzeba. Może przyjść po mundialu w 2014.
0
Bojan? Po co nam on? W Romie pokazuje totalną padakę. W przyszłym roku fajnie by było jakby Roma go odkupiła to przynajmniej kasa by była. A jak nie to go ściągnąć i najlepiej sprzedać w pizdu. Alvesa i Pedro zostawić. Keitę sprzedać. Kupić Albę, Vertonghena/Silvę (tylko nie kosztem Thiago Alcantary) i napastnika; Falcao lub Hulk i van Persie. Ja osobiście jestem zwolennikiem Hulka. Ale Radamel czy Robin też nie byliby źli.
0
ja8215, bo nie jest gotowy?
0
adna23, co ma piernik do wiatraka? Jak ja uwielbiam takie pytania. Co by było jakby było. Poza tym chłopie po co takie porównanie dajesz skoro to absurdalne i niemożliwe.?
0
Dokładnie jak ktoś napisał. Ten pasztet włożył rękę Perezowi do majtek, ten się uśmiechnął a ta się ucieszyła i trochę zdziwiła jak mu... ekhem dotknęła :)
0
adan23, tia. Klub ku temu zmierzał. Rosell chciał wyprowadzić Barcę z długów. Nie napisałem że by klub zbankrutował. Myśl co piszesz. Napisałem; to tylko napis!!!
0
TheDejka, mi się wydaje że drużyna A by spadła a B awansowała do PD.
0
Maciej83, gdyby nie to gówno z Kataru to Barca by się z długów nie wypędziła. I o 100 mln na transfery mógłbyś zapomnieć. Już przestań. Jakie święte barwy? Co my Real jesteśmy że wszystko jest święte? To tylko napis, ludzie. I przecież Qatar Foundation nic złego nie robi; przeciwnie.
0
Najbardziej mi się podobają stroje z sezonu 10/11 i 11/12. Z sezonu 09/10 nie za bardzo. Muszę powiedzieć że te na aktualny sezon też mi się nie podobały, ale też kiedy były przecieki dot. strojów to lipne zdjęcie się pojawiło. Strój domowy jest ładny. Fajne przejście "kropkowe" kolorów. Czcionka też jest wyczepista. Kołnierzyki i rękawki czerwone też. Wyjazdówki- też nie są złe. Wszystko w jeden deseń także nie ma się co rozpisywać. A strój bramkarza... miodzio. Takie jakby walnęli jakieś zdjęcie z Ligi Mistrzów. Pinto i Valdes będą się super w nich reprezentowali. No a trzeciego stroju nie ma się co przyglądać bo będzie to aktualna czarna wyjazdówka.
0
Fajnie. Ja bym jeszcze chciał z BvB, City, Inter i z Juventusem w Pucharze Gampera.
0
leazard, będzie. Do grudnia tego roku.
0
gosia1216, trzecim strojem będzie czarny komplet z tego sezonu. Zawsze jest tak.
0
A tam z tyłu nie ma przypadkiem graczy Realu? Niech sobie w dupę wsadzi ten kodeks karny to będzie miała jeszcze większy uśmiech. Niech sobie robią co chcą. Żeby za brak poszanowania wsadzać do więzienia. Finał się odbędzie. Za zamkniętymi drzwiami? Bez kibiców? Bez kamer? Czyżby ustawiony mecz? Albo mecz którego nie było? Ludzie zapłacili, wynajęli zaplanowali urlopy i co?
0
Co Wy narzekacie? Przecież są pasy. Dwa granatowe po boku i jeden czerwony na środku.
0
wachaFCB, nie. Te są wspaniałe: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/426447_10150483093521213_209523681212_9165358_1859778268_n.jpg
0
stachu6667, alternatywny to będzie czarny wyjazdowy komplet z tego sezonu. Ta niebieska to strój Pinto i Valdesa. Prezentują się ładnie. Prezentują się lepiej niż na grafice.
0
Zniesmaczony, ja swoje, ty swoje. Możesz uważać że jestem sezonowcem. Ale gdyby tak było już bym tu nie był bo przecież Barca dwa lata temu nie wygrała Ligi Mistrzów, Pucharu Króla. W tym przecież nie wygrała mistrzostwa i Ligi Mistrzów. Zanim kogoś nazwiesz sezonowcem pomyśl. Napisałem że od finału zainteresowałem się na poważnie piłką. Wcześniej było co prawda Euro ale też tylko finał i mecze Polaków obejrzałem.