0

Zniesmaczony, zamknij ryj! Sam prowokujesz. Pogadaj sobie na rm.pl ze swoimi kolegami, przynajmniej takie same zdanie będziecie mieli. Przybyli z pucharami; ok. Ale trzeba się trzymać jak coś nie idzie. Ja przyznam otwarcie: zacząłem kibicować Barcie od sezonu 2009-2010. Oglądałem finał Ligi Mistrzów; Barca wygrała, zacząłem jej kibicować. Ale dopiero od finału tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z piłką...

0

Właśnie BYLIŚMY! Co było a nie jest nie pisze się w rejestr! 1992 rok, tam też Real był milimetr wyżej od Barcy? 6-2 na Bernabeu, 5-0 na Camp Nou? Palec Mou w oku Tito, próba urwania nogi Alvesowi przez Pepe. Uderzenie Puyola w twarz przez Ramosa, a teraz? Trzeba to otwarcie przyznać: Real DOSTAŁ to mistrzostwo pod stołem.

0

ekztrakt, hahahaha ale się Zniesmaczony wkręcił. Ronaldo zdetronizował Messiego? Chłopie! 50 bramek w lidze i 72 w całym sezonie. Żelek Messiemu do pięt nie dorasta. Brakiem pokory jest uważaniem siebie za Więcej niż klub? Jak nie wiesz o co chodzi w tym motto to się nie wypowiadaj. Równie dobrze- idąc Twoim tokiem rozumowania, brakiem pokory można uznać nazywaniem Realu "Królewskimi"

0

Nie dla psa kiełbasa. Był słabszy sezon okupiony kontuzjami. Nie da się co roku wszystkiego wygrywać. Rozkojarzenie, słabsza gra na wyjazdach i co by nie mówić majster podarowany Realowi przez sędziów....

0

Ale trzecim kompletem będą te czarne wyjazdówki! I za co mnie zminusowaliście?

0

Te co juliancarax pokazał.

0

Szkoda że nie te w stylu Levante. Ale spoko. Zobaczymy.

0

cysio1988, właśnie. Na pewno w jednym meczu Superpucharu Hiszpanii z Sevillą zagrał Oier. Ale gdzie pozostałe dwa?

0

Oczywiście mój komentarz to było "przypuszczenie" że jeśli do czegoś takiego by doszło. Nie to że chcę sprzedać Thiago.

0

Jeśli już to Milan musiałby dorzucić 20 mln i Thiago Silvę.

0

orzo0984, Ty głupi jesteś. Nikt nie powiedział że Barca bierze pod uwagę taką wersję. Masz napisane że Barca odrzucała oferty.

0

Ja bym chciał Silvę lub kogoś innego na ŚO, Albę i Hulka.

0

Chelsea w ostatnich meczach przyfarciła. W rewanżu z Barcą nie mieli żadnych okazji i pyk! Jeden atak i gol. Tutaj też Bayern 20 rożnych i nic a Chelsea jeden i GOL!

0

Adrian? Nie, nie i nie! Hulk albo Falcao!

0

niewazne, nie widziałem:) Szukałem w necie aby pokazać o które mi chodzi.

0

A propo CdR, wystawiłbym taki skład: Pinto; Montoya, Pique, Masche, Adriano; Busquets, Xavi, Iniesta; Messi, Alexis, Pedro/Cesc. Koszulki- fajne ale nie kupię. Nasz kraj nie pozwala pod względem finansowym :(

0

0

EDIT: 22 maja w Muzeum Sztuki Współczesnej w Barcelonie.

0

SinMistico, też się zastanawiam. Chyba po finale. Gdzieś koniec maja. Mam nadzieję na te koszulki które ktoś pokazywał. Domówka coś na kształt Levante.

0

AdrianM11, ja osobiście wolę np. Hulka. Ale nie wiem jak Eto'o gra.

0

PSK_FANATYK po pierwsze nie pivolt tylko pivot. Martinez wart maks. 15 mln? Hahahaha ale mnie rozśmieszyłeś. Martinez jest wart 25-35 mln. A Bilbao za mniej niż 40 mln go nie puści,

0

Alba, i na ŚO bym się zastanowił. Czy Martinez za ok. 40 mln czy Vertonghen za ok. 12-15 mln. Więcej kasy by zostało na napastnika. A takiego Hulka, Falcao czy nawet Van Persiego będzie trudno wyciągnąć. Nie mówię że Javi jest zły- bo jest bardzo dobry i byłby dobrym wzmocnieniem.

0

masa11, to nie jest mecz towarzyski. To LFP ustala datę i godzinę.

0

IOMessini, chyba Ciebie. Sam zrób tak na podłodze.

0

FC1889Barca, zgadzam się ale bez Martineza i Bale'a a za Garetha Silvę lub Vertonghena. Czemu niby Hulka nie kupimy?

0

barcaok, Abidal też? Henry? Yaya? Dongou który jeszcze się rozwija? Por Que? Co Ty chcesz od murzynów? Jakim piątym kołem u wozu?

0

Stary Drogba? A później lepsi zawodnicy póóóójdą w pizdu.

0

Drogba? Po co on? Lepiej Hulka czy nawet tego Falcao.

0

Scorpion2, taa. I z jednym LO zostaniemy? Tu rozpędź się i pier****ij z barana w ścianę. Bo wypisujesz takie farmazony...

0

jamaica10, Ciebie głowa boli? 6-8 tygodni! hasta madryt, jak by jakiś kibic Barcy napisał tak na kogoś z Realu byłbyś wielce oburzony. Jak można mówić że dobrze mu tak?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?