0

PoGGi, fajna ironia.

0

Barca98, ja bardzo chciałem Hulka. Ale dupa. Także albo Falcao albo... tutaj nie wiem.

0

ksobi, jeśli tu zaczynają media spekulować na temat wzmocnienia ataku to Giovinco jest śmiechu wart. Do ataku potrzebny jest ktoś silny, nie koniecznie mający 190 cm wzrostu.

0

Jak mógł poczekać z takimi opiniami? Jak mu zadali pytanie to odpowiedział. To co? Miał powiedzieć: Sorry ale odpowiedzi na to pytanie udzielę po EURO że niby nie psuć atmosfery?

0

Ja trzecie Cordoba albo Alcorcon.

0

Ale po Euro jego cena nie wzrośnie. Jeśli np. zaliczy kapitalny występ i będzie wart np. 25mln a Valencia będzie tyle chciała to nikt im go nie kupi i odejdzie za rok za darmo. Tylko większa kolejka może być ale cena na pewno nie.

0

Keita+10mln zmiennych+23 mln w gotówce

0

RooniR10, Masche jest już na dobre ŚO. Na DP nie radzi sobie dobrze. Hummels? Po pierwsze, język. Po drugie, styl. Nie będzie mu łatwo przejść z niemieckiego na hiszpański. Na ŚO albo Vertonghen albo Sakho.

0

Najlepszy ŚO na świecie? Buhahahaha. Puyol zjada go na śniadanie. Nawet Masche jest od niego lepszy. Co nie znaczy że by się nam nie przydał.

0

O, pięć milionów minusów za własne zdanie.

0

Rafał--, na kij nam Bojan? Ten słabiak?

0

Nie chcecie napastnika? Jaki my atak będziemy mieli? Tylko Alexis i Messi są pewni. Ewentualnie Cesc. Villa po złamaniu nogi, Pedro bez formy, Cuenca opuści okres przygotowawczy, Afellay raczej na rezerwie, Tello jeszcze nie ograny. Kim Wy chcecie grać? Atak na początku sezonu powinien wyglądać tak: Messi, Alexis, Pan X. I tym panem X powinien być Hulk. Chociaż to już prysło jak bańka mydlana. To albo Falcao albo Cavani albo nie wiem...

0

SinMistico, Marca gówno wie. Nie sądzę że z 100 mln za transfery Barca nie kupi napastnika.

0

dudek89, spróbować trzeba. O takiego zawodnika jak Hulk warto się bić z Abramowiczem, Szejkami itp. Zresztą jak Porto zaakceptowałoby naszą ofertę to wszystko w rękach zawodnika. Czy chce mieć co najmniej 4 puchary na sezon czy dwa.

0

To że osiągneły porozumienie to nic. Zawsze można się wtrącić. I uważam że Barca powinna szybko działać. Zaoferować 45 mln czy 50 czy jakąkolwiek powyżej 40 baniek i Porto zaakceptuje.

0

Kurde. Można ich przebić.

0

AdrianRos, jaki zaklepany? Gdzie niby tak pisze?

0

D.Villa7Dax, debilu! On ma na myśli że będzie grał jako fałszywa dziewiątka a nie o numer!

0

Mam nadzieję że nie. Hulk by nam się przydał. Trzeba kupić Vertonghena na ŚO i Hulka najlepiej albo nie wiem, Falcao czy kogoś na atak.

0

Oby, oby...

Tylko poprawcie błędy bo jest jak na WP.

0

Wy myślicie że klub chce kupić napastnika bo Villa był kontuzjowany? Przecież było wiadome że wróci. Napastnik jest nam potrzebny bez względu na to czy David będzie w formie czy też nie.

0

Scorpion2, aha to inni obrońcy nie umieją biegać? Pique mamy. Co żeś się tego wzrostu uczepił. Vertonghen na ŚO starczy, i Alba na LO+ napastnik (Hulk, Falcao)

0

DinaczCule, racja. Bo przecież City samemu sobie nie może kupić zawodnika:) Bo tylko oni by mogli mu dać tyle kasy.,

0

deco96PL, i ŚO. Na wychowankach w meczu z Realem nie pojedziesz. Alba+Vertonghen na obronę + napastnik; Falcao lub Hulk.

0

Obrońca nie ma strzelać bramek. Ma dobrze bronić. Poza tym my szukamy kogoś na LO a nie jeszcze na skrzydło. Alba, jak najbardziej tak. Cały czas jestem za jego transferem.

0

Bardzo dobre wybory. Może będzie mniej kontuzji.

0

0

PolishSoldier, Ty chyba sobie jaja robisz? Katalończycy i Baskowie nienawidzą wszystkiego co jest związane z Madrytem i Hiszpanią. Ciekawe jak Ty byś się zachowywał na ich miejscu po tym co oni przeszli. Nie znasz historii? Nie wypowiadaj się.

0

VamosBarcaVamos, sam jesteś brak kultury. Przy tej melodii ginęli dziadkowie, ojcowie i rodziny tych ludzi.

0

Gronek, tak to prawda. Ale uważam że jeśli przyjdzie do nas Alba to właśnie Jordi powinien grać w wyjściowej jedenastce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?