0

Ale nauka języka nie zajmie mu miesiąca. Tylko z rok. Nie wiem. Pół roku? Wątpię. Alba jest najbliższy przejścia i to on przejdzie do nas.

0

viscaelbarca77, ale Alaba będzie nieszczęśliwy bo mówi po niemiecku. O tym już nie pomyślicie?

0

A ja mogę podać 100 powodów dlaczego Alba jest lepszy i dlaczego go kupimy.
1. Jest Hiszpanem
2. Jest Katalończykiem
3. Zna ligę hiszpańską
4. Będzie tańszy
5. Jest szybszy
6. Jest bardziej doświadczony
7. Jest bardziej chętny do przejścia

0

Nie! Tylko Alba na LO!

0

igelek.123, typowe polskie dzieci. OMG. LOL... i z Fontasem na Real chciałbyś wyjść? Widziałeś że nie mieliśmy kim grać w obronie. A odpoczynek dla Puyola się przyda. Fontas? Wypożyczenie. Tak jest Bartra, ale za młody. Martinez lub Silva, Alba i Hulk.

0

fabregabarca, mamy 100 mln na transfery

0

barcaclue97, 1 lipca. Ale Transfery mogą być potwierdzone już w czerwcu. Ale ze względu na Euro 2012 transfery będą raczej tylko i lipcu i sierpniu. Będziemy mieli 100 mln, można Silvę kupić. Jak nie jego to Martineza.

0

Jeśli już to z opcją odkupu.

0

Tobiaszeq, i napastnik.

0

michalek, jaki Szczęsny?! Chcesz mu karierę zmarnować? Bale? W życiu! Tylko Alba!

0

accept, zgadzam się, ale by się przydał taki FunPack :) Czyli ktoś kto odciąży Leo od strzelania bramek ale też gdy natrafimy na autobus (patrz Chelsea) żeby kropnął z dystansu i autobus poszedł się pierdzielić. Czyli ktoś silny, w miarę wysoki z młotkiem w nodze. A Neymar chyba do takich nie należy :)

0

accept, Neymar? Dopiero po mundialu w 2014 roku. Ale po co on nam? Mamy młodych zawodników którzy powoli pukają do drzwi pierwszej drużyny. I wcale nie są gorsi od Neymara. Ale Neymar to nie to czego szukamy.

0

Plaster, nikt Milanowi tyle nie da. 30-35 mln to jest max.

0

accept, jaśniej możesz napisać? A poza tym nie wiem czy Ty mnie atakujesz czy nie wiem co?

0

Alexis9,
Obrona: Alba, Thiago Silva
Pomoc: Javi Martinez (chociaż niekoniecznie. można go kupić w przypadku nie kupienia Silvy)
Atak: Hulk

0

accept, Aguero- nierealne (poza tym rok temu nam go oferowali, Gurdiola nie chciał czyli dupa) Neymar- po co on nam? Przeczytaj mój poprzedni komentarz.

0

Alvesa nie można sprzedać! Afellay zostaje. Jest przydatny. Keita może odejść, Adriano zostaje. Żaden Neymar!!! Nam jest potrzebny SILNY, wysoki i mający młotek w nodze napastnik! Czyli Hulk. A nie żaden Neymar! Małe to, drobne, jak by Pepe go dotknął to by zaraz leżał.

0

Ibi musi zostać.

0

lukasoon15, Alba, Hulk i Silva/Martinez to koszt ok. 80-85 mln.

0

parufka, ta. Widziałeś mecze z Chelsea? Trzeba silnego wysokiego i umiejącego uderzyć z dystansu zawodnika! Potrzebne są transfery.

0

Sprzedać Adriano i Keitę (Keitę na 100 %). Kupić: Hulka, Albę, Martineza/Silvę.

0

czarek343, chciał z 20 metrów to ma. A czy najpiękniejsze bramki padają z 40 metrów? Co ma odległość do bramek?

0

tibijczyk997, bramka Messiego z co najmniej 20 metrów? Proszę bardzo:

od 2.08

0

Bardzo bym się cieszył gdyby Barca kupiła Albę, Martineza i Hulka. Alba- do 1 składu. Idealny transfer, szybki, Hiszpan, zna ligę hiszpańską.Martinez- zmiennik Busiego, Na ŚO też się nadaje. Też Hiszpan i zna ligę hiszpańską, młody. Hulk, silny, dość wysoki, potrafi uderzyć z dystansu. Młody.

0

t0my, mam nadzieję że to racja z tymi 100 milionami. Keita na pewno odejdzie ale Alves nie. Za tą stówę można by było kupić Hulka, Albę i Thiago Silvę a jeszcze by zostało na 1 dobry transfer.

0

ewifcb, o co Ci chodzi? Uważam że powinien zagrać Montoya, Cesc i Ibi od pierwszej minuty. Pinto- Alves, Puyol/Bartra, Masche, Montoya- Sergio, Cesc, Thiago/Iniesta- Ibi/Cuenca, Messi, Pedro.

0

Pinto- Alves, Puyol, Masche, Montoya- Sergio, Cesc, Thiago/Iniesta- Afellay/Cuenca, Messi, Pedro. Wcale prawie najsilniejszego bym nie wystawiał. Montoya zagrał dobry mecz, trzeba mu dać szansę. Thiago również.

0

creatura, ciągnij się... napisałem EWENTUALNIE. Ale skład taki sam (nie licząc 2-3 zawodników)

0

dawid23004, gratuluję wiedzy od futbolu.Nie trzeba się interesować Premier League ani być kibicem Czerwonych Diabłów żeby wiedzieć że Sir Alex Ferguson jest trenerem United od 25 lat.

0

marcin0000199, co by było gdyby.... Już nie pamiętasz jego bramki na Wembley?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?