kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nauka języka nie zajmie mu miesiąca. Tylko z rok. Nie wiem. Pół roku? Wątpię. Alba jest najbliższy przejścia i to on przejdzie do nas.
0
viscaelbarca77, ale Alaba będzie nieszczęśliwy bo mówi po niemiecku. O tym już nie pomyślicie?
0
A ja mogę podać 100 powodów dlaczego Alba jest lepszy i dlaczego go kupimy.
1. Jest Hiszpanem
2. Jest Katalończykiem
3. Zna ligę hiszpańską
4. Będzie tańszy
5. Jest szybszy
6. Jest bardziej doświadczony
7. Jest bardziej chętny do przejścia
0
Nie! Tylko Alba na LO!
0
igelek.123, typowe polskie dzieci. OMG. LOL... i z Fontasem na Real chciałbyś wyjść? Widziałeś że nie mieliśmy kim grać w obronie. A odpoczynek dla Puyola się przyda. Fontas? Wypożyczenie. Tak jest Bartra, ale za młody. Martinez lub Silva, Alba i Hulk.
0
fabregabarca, mamy 100 mln na transfery
0
barcaclue97, 1 lipca. Ale Transfery mogą być potwierdzone już w czerwcu. Ale ze względu na Euro 2012 transfery będą raczej tylko i lipcu i sierpniu. Będziemy mieli 100 mln, można Silvę kupić. Jak nie jego to Martineza.
0
Jeśli już to z opcją odkupu.
0
Tobiaszeq, i napastnik.
0
michalek, jaki Szczęsny?! Chcesz mu karierę zmarnować? Bale? W życiu! Tylko Alba!
0
accept, zgadzam się, ale by się przydał taki FunPack :) Czyli ktoś kto odciąży Leo od strzelania bramek ale też gdy natrafimy na autobus (patrz Chelsea) żeby kropnął z dystansu i autobus poszedł się pierdzielić. Czyli ktoś silny, w miarę wysoki z młotkiem w nodze. A Neymar chyba do takich nie należy :)
0
accept, Neymar? Dopiero po mundialu w 2014 roku. Ale po co on nam? Mamy młodych zawodników którzy powoli pukają do drzwi pierwszej drużyny. I wcale nie są gorsi od Neymara. Ale Neymar to nie to czego szukamy.
0
Plaster, nikt Milanowi tyle nie da. 30-35 mln to jest max.
0
accept, jaśniej możesz napisać? A poza tym nie wiem czy Ty mnie atakujesz czy nie wiem co?
0
Alexis9,
Obrona: Alba, Thiago Silva
Pomoc: Javi Martinez (chociaż niekoniecznie. można go kupić w przypadku nie kupienia Silvy)
Atak: Hulk
0
accept, Aguero- nierealne (poza tym rok temu nam go oferowali, Gurdiola nie chciał czyli dupa) Neymar- po co on nam? Przeczytaj mój poprzedni komentarz.
0
Alvesa nie można sprzedać! Afellay zostaje. Jest przydatny. Keita może odejść, Adriano zostaje. Żaden Neymar!!! Nam jest potrzebny SILNY, wysoki i mający młotek w nodze napastnik! Czyli Hulk. A nie żaden Neymar! Małe to, drobne, jak by Pepe go dotknął to by zaraz leżał.
0
Ibi musi zostać.
0
lukasoon15, Alba, Hulk i Silva/Martinez to koszt ok. 80-85 mln.
0
parufka, ta. Widziałeś mecze z Chelsea? Trzeba silnego wysokiego i umiejącego uderzyć z dystansu zawodnika! Potrzebne są transfery.
0
Sprzedać Adriano i Keitę (Keitę na 100 %). Kupić: Hulka, Albę, Martineza/Silvę.
0
czarek343, chciał z 20 metrów to ma. A czy najpiękniejsze bramki padają z 40 metrów? Co ma odległość do bramek?
0
tibijczyk997, bramka Messiego z co najmniej 20 metrów? Proszę bardzo:
0
Bardzo bym się cieszył gdyby Barca kupiła Albę, Martineza i Hulka. Alba- do 1 składu. Idealny transfer, szybki, Hiszpan, zna ligę hiszpańską.Martinez- zmiennik Busiego, Na ŚO też się nadaje. Też Hiszpan i zna ligę hiszpańską, młody. Hulk, silny, dość wysoki, potrafi uderzyć z dystansu. Młody.
0
t0my, mam nadzieję że to racja z tymi 100 milionami. Keita na pewno odejdzie ale Alves nie. Za tą stówę można by było kupić Hulka, Albę i Thiago Silvę a jeszcze by zostało na 1 dobry transfer.
0
ewifcb, o co Ci chodzi? Uważam że powinien zagrać Montoya, Cesc i Ibi od pierwszej minuty. Pinto- Alves, Puyol/Bartra, Masche, Montoya- Sergio, Cesc, Thiago/Iniesta- Ibi/Cuenca, Messi, Pedro.
0
Pinto- Alves, Puyol, Masche, Montoya- Sergio, Cesc, Thiago/Iniesta- Afellay/Cuenca, Messi, Pedro. Wcale prawie najsilniejszego bym nie wystawiał. Montoya zagrał dobry mecz, trzeba mu dać szansę. Thiago również.
0
creatura, ciągnij się... napisałem EWENTUALNIE. Ale skład taki sam (nie licząc 2-3 zawodników)
0
dawid23004, gratuluję wiedzy od futbolu.Nie trzeba się interesować Premier League ani być kibicem Czerwonych Diabłów żeby wiedzieć że Sir Alex Ferguson jest trenerem United od 25 lat.
0
marcin0000199, co by było gdyby.... Już nie pamiętasz jego bramki na Wembley?