kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha, na rm.pl chcą żeby Real kupił Martineza. No na pewno. I Hulka, który jest już w Chelsea
0
Powinien zostać. Będzie tworzył rezerwę z Villą/ Pedro.
0
Neymar, Neymarem ale teraz trzeba kogoś kupować. Spokojnie, kasa na Neymara będzie. W przyszłym sezonie to obawiam się że tylko Neymar przyjdzie. Ewentualnie ktoś do 10-15 mln.
0
seba1b, a Iniesta? Półfinał LM, Puchar Króla, SP Europy, Hiszpanii, Mistrz Europy i Klubowy Mistrz Świata. Złotą Piłkę dostanie Messi, bo rozegrał kapitalny sezon, i mu się należy. Pobił wszystkie rekordy, 4 bramki w meczu, 5 bramek w meczu... Asyst od groma.
0
bartkevisca, bliżej niż do Paryża, Goteborga, Hamburga i Bukaresztu...
0
AREKFANFCB, co ma genialne?
0
Dokładnie. W tym roku kupić jeszcze Martineza i kolejne okienko jak kolega wspomniał udane. Napastnika będzie można kupić w przyszłym roku. Ale kto wie co będzie w przyszłym roku?
0
why so serious?, niech lepiej taką kasę wyłożą za Davida. Wtedy się zastanowimy.
0
magda430, chyba że dojdzie Martinez...
0
Łaaa, Falcao pewnie że byłby lepszy. Ale jak chcemy mieć Falcao i Martineza to trzeba sprzedać Villę. Tylko takie jest rozwiązanie jeśli chcemy mieć ich obydwu.
0
Jakby Villa odszedł to ok. Jak PSG da dobrą ofertę za Davida i klub zdecyduje się go sprzedać to wtedy można by kupić i van Persiego i Martineza.
0
why so serious?, zwłaszcza że Sakho powiedział że jeśli do PSG przyjdzie jeszcze jeden obrońca to on odchodzi.
0
why so serious?, dobrze gadasz. Nie wiadomo jak u Villi będzie z formą. Może eksplodować nią, lub grać jak w naszej 3 lidze. Jakby dali taką ofertę jak napisałeś to Barca może się zastanowić.
0
Stelios23,
1. Sądzę że Romeu nie byłby dobrą opcją. Jest to przeciętny grajek.
2. Z tą opcją się zgadzam. Do 30 mln sądzę że dałoby radę, ewentualnie zmienne.
3. Nie no, transfer jeszcze jeden trzeba zrobić.
0
80Ronaldinho80, szykuj buciki.
0
Tak, Keita odchodzi za darmo. Przeczytaj artykuł o odejściu, tam jest powód dlaczego za free.
0
Jeśli nie uda się zbić ceny do tych 26 mln (jest na to zerowa szansa) to można im dać 26 mln + 11-14 mln zmiennych i sądzę że Javi jest nasz. Jeśli jeszcze interesuje ich któryś z naszych piłkarzy (chociaż oni kupują tylko Basków czy Hiszpanów?) jeśli tylko tych drugich to zawsze kogoś z młodych można im dać w ramach rozliczenia tylko z klauzulą wykupu. W przypadku odejścia Keity, Martinez jest nam potrzebny.
0
Trochę szkoda, bo jednak w tym sezonie ratował nam punkty. Dziękujemy Ci! Tylko szkoda że nie otrzymaliśmy za niego nawet grosza.
0
f.c. barca, nie sądzę, Albie kończył się kontrakt w przyszłym roku
0
Pzecież Olimpiada to tak naprawdę jak Mistrzostwa Świata. Też z wszystkimi drużynami ze świata. Tylko bez największych gwiazd.
0
kreus, El Mundo Deportivo chyba wczoraj podało informację jakoby Neymar miał do nas przyjść w przyszłym roku za 58 mln euro.
0
MenZone, do kogo kierowałeś swoją wypowiedź.?
0
natsukiss, kasa kasą ale chyba ważniejsze dobre przygotowanie. Ta kasa nam wyszła bokiem w tym sezonie. I mało Ci newsów że w Europie jet lepiej? Rywale moim zdaniem dobrze dobrani. Średni Hamburg, słaby Tanger, Dinamo i mocni United oraz PSG. Jeszcze Sampdoria. I tacy rywale żeby spokojnie pobiegać po boisku i tacy z którymi można się porządnie przygotować.
0
Jak nie obrońca to napastnik. Ale zarząd chyba tego nie chce to pa pa transfery.
0
Wy nie potraficie czytać? O 17 jest prezentacja.
i love barca!, Neymar ma przyjść w przyszłym roku za 58 mln euro
0
No to jest bezczelność robić reklamę na konkurencyjnej stronie. WP od tego nie ma?! Jak ktoś tu już jest to chyba mu się podoba i zostanie nie?
0
tomecek.b, na Silvę nas nie stać. Jeśli już to będzie wybór pomiędzy: Sakho, Vertonghenem... i tak naprawdę to tyle.
0
Dinio, aha, a Ronaldo to z potęgami nastrzelał bramek? Też z ogórkami i to na dodatek mniej. A Messi? 5 bramek z Leverkusen (potęga to to nie jest ale samo 5 bramek budzi respekt) 4 z Valencią. Hat-tricków to w cholerę. A Casillas chyba tylko za EURO miałby dostać. I co? On też 80 bramek napukał? Ale Iker nie ma szans. Bramkarze nie dostają Złotych Piłek. Także rywalizacja będzie pomiędzy: Messi, Ronaldo, Iniesta.
0
Oprócz Jonathana to jeszcze wypożyczony powinien zostać Fontas i ewentualnie Bartra/Muniesa.
0
Powinien pójść. Ogra się. A u nas na trybunach będzie siedział.