kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Siemka, Villa nie jest pierwszej młodości nie?
0
Czyli wychodzi na to że z tą zaliczką to bujda. Barca mogłaby go kupić zimą. Ani do Realu ani do United nie trafi. Sądzę że Barca zapłaci za niego ok. 50-60 mln. Jak Real za Kakę :) Chciałbym Neymara u nas.
0
Krystian_mix, całkowicie się z Tobą zgadzam. Neymar bez dyskusji i stoper. Bo jak w meczu z Valencią popatrzyłem na obronę to troszkę cienko bo Pique i Masche nie są w najwyższej formie. Puyol kontuzja to przydałby się jakiś klasowy stoper żeby w razie takich zdarzeń był.
0
Niestety prawda boli, ale widać niektórzy nie potrafią się z tym pogodzić :( Przykre.
0
Niech podnosi puchar. Ale nie łudźcie się, długo i często nie pogra. Niestety.
0
MRM94, do kogo to napisałeś bo nie wiadomo?
0
Pierdzielenie o Chopinie. To że Guardiola odejdzie nie było zbyt trudne do przewidzenia. Po pierwsze: Ronaldo jest tak bliski Złotej Piłki jak ja szkoły baletowej. Po drugie nie ma takiej siły żeby Messi się pokłócić z kolegami z zespołu i wreszcie po trzecie na pewno by nie odszedł do Realu. Skubany może przewidzieć że Cristiano odejdzie ale jak się głębiej zastanowić to też było dość łatwe do przewidzenia. Ronaldo niech sobie odchodzi gdzie chce. Nie mówię tego dlatego że wtedy Real znowu czekałby 4 sezony na Mistrzostwo (bo tak by było, kiedy zdobyliśmy tryplet i nie było Ronaldo to Real kiepsko piszczał, a jak przyszedł to się sytuacja zmieniła, to wtedy byłby Messi i długo, długo nic). Jak dla mnie to może do Chelsea albo PSG odejść. City za bardzo lubię żeby Cristiano tam przechodził.
0
misiekBB, gdybyś nie przeczytał tylko tytułu to byś przeczytał że autor napisał: "Gra może nie jest najwspanialsza. Prawda. Tydzień temu w Pampelunie Barcelona przeszła wielkie męki. Też prawda. Mecz z Valencią nie należał do najłatwiejszych – co do tego nie ma wątpliwości. To wszystko schodzi jednak na bok, kiedy spojrzymy na statystyki. Liczby nie kłamią – klub zanotował świetny początek sezonu."
0
Józek Guardiola, nie. W kontrakcie był zapis że po roku Kiko musi przejść do 1 drużyny. Ale klub ustalił z nim że jeszcze rok zostanie w Barcy B.
0
Song zagrał fenomenalnie. Messi w drugiej połowie strasznie niemrawo. Ale najważniejsze są 3 punkty.
0
TracePL, ło matko. Messi, Villa, Pedro!
0
Puyol najprawdopodobniej nie zagra bo chce do końca wyleczyć uraz: pęknięcie kości jarzmowej znawco.
czyzyk213- ile razy można pisać! Tylko na cyfrze+ jest mecz!!
0
To są przewidywane składy! Nie oficjalne.
0
Song za Busiego, Montoya za Alvesa.
0
Nie wyszedł Wam bb code
0
Kurna, 5-0 ! A co. 3x Messi, Pedro, Villa
0
A żesz w dupę jeża! Zaszalejmy! Niech klub raz zaszaleje na rynku i kupi kogoś (np. takiego Falcao) za te 50 baniek! A co! Może klub nawet chcieć 60 mln ale od czego mamy Bartomeu i Zubiego i zmienne!
0
Oo. Ciekawa opcja. Jakby tak na 1 rok podpisać kontrakt z Drogbą? Klub powinien się nad tym zastanowić bo może nam się naprawdę przydać.
0
kamilomes123, nie Bilbao go nie sprzeda bo kontrakt wygasa latem przyszłego roku. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
0
Obstawiam manitę dla Barcy. 3x Messi, Alexis, Song :)
0
Roura da sobie radę. I tak pewnie Tito ustali skład, taktykę i może ewentualne zmiany. Skład widziałbym taki: Valdes- Montoya, Mascherano, Pique, Alba- Song, Fabregas, Xavi/Iniesta- Messi, Alexis, Pedro. Później Iniesta/Xavi, Villa i Thiago. Busi niech odpocznie ,a Song zagra od pierwszych minut. Do boju!
0
sant11, Athletico większym wrogiem od Realu dla Barcy? Hahaha to żeś się popisał KIBICU.
0
Co do Falcao. Byłoby super gdyby do nas doszedł. Tylko że skoro przecież ponieważ zapłaciliśmy Santosowi za Neymara to byłby problem. Chociaż kiedy Neymar przyjdzie to Villa może już zakończyć karierę. I atak: Messi-Falcao-Neymar to byłoby miodzio. Jeszcze Pedro i Alexis na rezerwie...
0
Powodzenia Gio!
A tak z innej beczki. Ja bym chciał dzisiaj jeszcze jakiś transfer znienacka. Np. Isco z Malagi :)
0
spell, a może Tito o to chodziło? Żeby Afellaya zmobilizować do pracy? Ale wtedy by raczej było wypożyczenie bez transferu definitywnego,
0
Jeśli Pique się nie poprawi z grą ,a Masche też będzie miał nie daj boże zniżkę formy to ja widzę środek obrony tak: Puyol-Song. Puyi wracaj!!!
0
Grupa na pozór łatwa. W ostatnich latach nie było raczej takich słabych klubów. Jedyne czego można się obawiać to Benfica.Celtic do przejścia chociaż jak każdy może nam urwać punkty. Spartak też może zagrozić. Może kilka meczów Barcy pokażą. Ale wątpię bo pewnie pokażą Real-City, Real-Borussia, City-Borussia, Anderlecht-Milan, Bayern-Valencia i Chelsea-Juventus. Jeśli dobrze pójdzie albo się zlitują to może dadzą Barca-Benfica albo Celtic.
0
Przypominam!! To nie jest złota piłka!
0
christo, ale kilka sezonów w Barcy spędził nie? Co z tego że grał w Realu? Żaden człowiek Madrytu to nie jest. 70 bramek w 168 spotkaniach to chyba nie jest nic?
0
Też go bardzo chciałem. Ale jak pojawiły się plotki o Songu i jeszcze te negocjacje z Bilbao... to już chciałem Kameruńczyka. Czuję że nie będziemy żałować.