0

A co mają mówić?

0

Ja za Villę dałbym Tello albo Alexisa.

0

Valdes- Adriano/Montoya, Mascherano, Bartra, Alba- Busquets, Iniesta, Fabregas- Pedro, Messi, Tello/Alexis. Alvesa nie ma co forsować.

0

Oby Neymar przyszedł.

0

Zobaczymy, bardzo go lubię. Oby utrzymał formę i mam nadzieje że Barca da mu szanse.

0

Jak Pedro był w zeszłym sezonie bez formy też go wszyscy sprzedawaliście. A jak pod koniec sezonu zaczął trafiać do siatki to wszyscy go ubóstwiali. Początek sezonu też miał niezły. Alexisowi trzeba dać czas.

0

El Guaje 7, no, a prawdziwą świeżość wniósł w meczu z Deportivo. Villa gra na razie piach, totalny piach. Najlepiej grał jak wchodził z ławki, ale teraz nawet z ławki nic nie daje.

0

ŁukaszNidzica, wystawianie Songa to marnowanie potencjału Alexa?

0

Nie, Alexis po prostu nie ma formy.

0

SinMistico, spróbowałbyś sam się ruszyć w takiej sytuacji?

0

Ale Valdes został zmylony ciołki! Tam był rykoszet.

0

Ja pierdzielę... gdzie do kurwy nędzy Cesc?! Gdzie Montoya?!

0

Cesc na ławę?! Popierdoliło Cię?! Zobacz poprzedni mecz.

0

piachuFCB, nie lekceważ Celtiku!

0

Scorpion222, jak jesteś taki mądry to zapierdalaj do Barcelony i przedstaw im swoją wizję składu/klubu. Jak będziesz miał racje to Cię z pewnością zatrudnią.

0

Fabregas i Messi po 10! Fabregas kapitalny mecz i 3 asysty. Messi- 3 bramki. Też kapitalny mecz.

0

Alba za Adriano. Alba zagrał na El Riazor bardzo dobry mecz.

0

Nie zostawić suchej nitki na szmatach.

0

Jego sprawa, jego głosy. Nic nam do tego. Może głosować na kogo mu się żywnie podoba.

0

Gdyby to była liga angielska to chyba wszystkich piłkarzy, łącznie z bramkarzami by wyrzucił z boiska. Riki nawet nie nadział się na łokieć. Tylko na przedramię.

0

FC1899Barca, Casillas i Kompany? Uważam że Barca nikogo zimą nie kupi. Na pewno nie bramkarza. Jeśli mielibyśmy kupować kogoś np. latem na obronę to dobrym rozwiązaniem byłby Kompany. Ale to jest nierealne. Nie wiem kto. Mało jest ŚO światowej klasy do wyciągnięcia.

0

dziadek, chyba superpuchar.

0

Bo na hiszpańskiej to byśmy więcej zrobili.

0

Tyle że Messi ma okazje na strzelenie z karnego bardzo mało. Poza tym jesteś hipokrytą bo sami pewnie tak robicie na białej stronie.

0

bartek9720, jak zwykle, na canal+sport

0

Agunia91, jest spora różnica pomiędzy golem z karnego a wolnego czy bramki z 50 metrów. A mianowicie: estetyczna. I żeby trafiać nie tylko z karnych trzeba mieć umiejętności. Żeluś cały czas prawie bramy z karnych wali. Messi teraz jest w wolnych lepszy od Cristiano. Ten może się schować z tym swoim "toma hołkiem".

0

Za Messiego Villa albo Alexis. A tak to może być. I jeszcze Busi za Songa na obronę ,a Alex na DM.

0

R10M10, ta i będziemy mieli 6 rezerwowych? Stuknij Ty się w łeb. Jest powołanych 18 piłkarzy; 11 na boisku i 7 na ławie; 1 bramkarz, 2 obrońców, 2 pomocników, 2 napastników. Alexis wcale źle nie gra. Valdes- Montoya, Mascherano, Bartra/Busquets, Alba- Busi/Song(Song powinien zagrać), Cesc, Iniesta- Alexis, Pedro, Tello. W drugiej połowie: Xavi, Messi, Villa.

0

Mi tam nie przeszkadza. Może być o 12. Byleby nie często.

0

Cule1999, a właśnie. Kto ma kontuzje w Realu? Bo wiem tylko o Coentrao i Marcelo. Ktoś jeszcze ma? Pytam się zupełnie poważnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?