0

SzlekJacob, Ty chyba nie wiesz co to znaczy przegrać z klasą...

0

Scorpion222, Masche nie nadaje się na stopera? Na dm też nie. Ma zniżkę formy. W poprzednim sezonie wymiatał, był najlepszym stoperem. ŚO w okienku? A kto?

0

messieo, co mam sobie darować? Prawdę napisałem. Wiele osób na tej stronie to samo pisze. Gramy skutecznie. Nie tak pięknie ale skutecznie. Nie musimy wygrywać po 6-0 żeby być najlepszymi.

0

messieo, Ty jesteś pojebany. Za Tito gramy inaczej ale też skutecznie. Na chuj nam manity? Lepiej pięknie grać i wygrać 1-0/ 2-0 niż grać brzydko i wygrać 6-0.

0

I macie swojego ukochanego Bartrę. 5:0... pewnie. Jesteście nienormalni. Macie swój spacerek i rezerwy w Moskwie.

0

Taki skład ale z Bartrą za Masche (czy za Pique) i Villą albo Alexisem w ataku zamiast Iniesty. Cesc od pierwszej minuty.

0

Co nas obchodzą "wasze" jedenastki? Ronaldo tylko podał swoją bo go o to zapytali, a wy już Hart, Casillas, Lewandowski, Reus.....
Dobrze powiedział.

0

Krolewski94, takie rzeczy się zdarzają, nie wiem po co szukasz sensacji.

0

Jaki masz pakiet? Bo z tego co wiem to n-ki nie ma na C+, sam mam i nie posiadam tego magicznego kanału:)

0

Ale jak nka na c+?

0

Włoskiej przecież nie ma na C+

0

Tak szanowane jest tu odmienne zdanie. Spoko.
Ale Cesc powinien zagrać. Tylko Xavi też jest w dobrej formie.

0

Alexis za Villę.

0

hoeniker, dla mnie taki skład jest dobry tylko że gdzieś wcisnąłbym Cesca.

0

konrado6, no to rzeczywiście mało razy tak napisałeś. Nikogo nie boli że dzisiejszy mecz Barcy nikogo nie obchodzi bo niby czemu ma boleć? Kibiców Barcy na całym świecie obchodzi KAŻDY mecz, nawet z takim Alaves. Realu mecz też koło dupy każdemu lata. Podobnie jak wielu innych klubów co kolejkę.

0

SeBaS PrO FCB, 21.12.2012 r. koniec świata, Jose zaczął mówić prawdę ,a Cristiano przestał stawiać włosy na żel! Pepe zajął się ochroną małp i orangutanów ,a Xabi Alonso zostaje drugim Brucem Lee!

0

Orłoś, facepalm. Na każdego. Będzie losowanie. Poczytaj o zasadach losowania LM.

0

Już to napisałem ale napiszę jeszcze raz, Alexis z Celtą ustrzeli dublet. Wspomnicie moje słowa.

0

2 mln ma kosztować sparing. Chętnie. Obejrzę w TV ale zawsze. Od dawna chcę zobaczyć zderzenie polskiej piłki z Barcą :) Fakt, była Wisła, ale to była LM i teraz to Legia jest słabsza od Krakowian.

0

MAT159, ładniejsza według mnie ta, ważniejsza ta z Chelsea jednak jest.

0

W sobotę Alexis ustrzeli dublet, mówię Wam.

0

R10M10, i tu wylewa się cała tolerancja dla odmienności kulturowych i religijnych. Jak murzyni powiedzą na nas białas czy jeszcze inaczej to wielkie oburzenie, a sami nie jesteśmy lepsi. Hipokryzja, ulubione przez nas słowo. Gdyby nie te "arabusy" możliwe że klub utonął by w długach i nie miałbyś teraz Cesca czy Alby. Bojan dawał nam tyle co Afellay w trakcie kontuzji, czyli mniej niż zero.

0

Robertinho, tu się z Tobą zgadzam w 100%. Gdyby to kibice decydowali to Cesc byłby już dawno na zielonej trawce. Alexisa czas jeszcze przyjdzie! Tak samo jak Pedro w zeszłym sezonie!

0

BlauGran1404, podobno na kanale 446 AzTV.

0

Pirlo, co Ty od niego chcesz?

0

Czyli net zostaje. Mam cyfrę, astrę. Nie wiem. Zobaczy się.

0

Możecie przestać? Piszcie sobie na PW! A nie tu!

0

Co? Może nie jest?

0

Abidal jaki zjechany...

0

BarcaRuch, są przewidywane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?