kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SzlekJacob, Ty chyba nie wiesz co to znaczy przegrać z klasą...
0
Scorpion222, Masche nie nadaje się na stopera? Na dm też nie. Ma zniżkę formy. W poprzednim sezonie wymiatał, był najlepszym stoperem. ŚO w okienku? A kto?
0
messieo, co mam sobie darować? Prawdę napisałem. Wiele osób na tej stronie to samo pisze. Gramy skutecznie. Nie tak pięknie ale skutecznie. Nie musimy wygrywać po 6-0 żeby być najlepszymi.
0
messieo, Ty jesteś pojebany. Za Tito gramy inaczej ale też skutecznie. Na chuj nam manity? Lepiej pięknie grać i wygrać 1-0/ 2-0 niż grać brzydko i wygrać 6-0.
0
I macie swojego ukochanego Bartrę. 5:0... pewnie. Jesteście nienormalni. Macie swój spacerek i rezerwy w Moskwie.
0
Taki skład ale z Bartrą za Masche (czy za Pique) i Villą albo Alexisem w ataku zamiast Iniesty. Cesc od pierwszej minuty.
0
Co nas obchodzą "wasze" jedenastki? Ronaldo tylko podał swoją bo go o to zapytali, a wy już Hart, Casillas, Lewandowski, Reus.....
Dobrze powiedział.
0
Krolewski94, takie rzeczy się zdarzają, nie wiem po co szukasz sensacji.
0
Jaki masz pakiet? Bo z tego co wiem to n-ki nie ma na C+, sam mam i nie posiadam tego magicznego kanału:)
0
Ale jak nka na c+?
0
Włoskiej przecież nie ma na C+
0
Tak szanowane jest tu odmienne zdanie. Spoko.
Ale Cesc powinien zagrać. Tylko Xavi też jest w dobrej formie.
0
Alexis za Villę.
0
hoeniker, dla mnie taki skład jest dobry tylko że gdzieś wcisnąłbym Cesca.
0
konrado6, no to rzeczywiście mało razy tak napisałeś. Nikogo nie boli że dzisiejszy mecz Barcy nikogo nie obchodzi bo niby czemu ma boleć? Kibiców Barcy na całym świecie obchodzi KAŻDY mecz, nawet z takim Alaves. Realu mecz też koło dupy każdemu lata. Podobnie jak wielu innych klubów co kolejkę.
0
SeBaS PrO FCB, 21.12.2012 r. koniec świata, Jose zaczął mówić prawdę ,a Cristiano przestał stawiać włosy na żel! Pepe zajął się ochroną małp i orangutanów ,a Xabi Alonso zostaje drugim Brucem Lee!
0
Orłoś, facepalm. Na każdego. Będzie losowanie. Poczytaj o zasadach losowania LM.
0
Już to napisałem ale napiszę jeszcze raz, Alexis z Celtą ustrzeli dublet. Wspomnicie moje słowa.
0
2 mln ma kosztować sparing. Chętnie. Obejrzę w TV ale zawsze. Od dawna chcę zobaczyć zderzenie polskiej piłki z Barcą :) Fakt, była Wisła, ale to była LM i teraz to Legia jest słabsza od Krakowian.
0
MAT159, ładniejsza według mnie ta, ważniejsza ta z Chelsea jednak jest.
0
W sobotę Alexis ustrzeli dublet, mówię Wam.
0
R10M10, i tu wylewa się cała tolerancja dla odmienności kulturowych i religijnych. Jak murzyni powiedzą na nas białas czy jeszcze inaczej to wielkie oburzenie, a sami nie jesteśmy lepsi. Hipokryzja, ulubione przez nas słowo. Gdyby nie te "arabusy" możliwe że klub utonął by w długach i nie miałbyś teraz Cesca czy Alby. Bojan dawał nam tyle co Afellay w trakcie kontuzji, czyli mniej niż zero.
0
Robertinho, tu się z Tobą zgadzam w 100%. Gdyby to kibice decydowali to Cesc byłby już dawno na zielonej trawce. Alexisa czas jeszcze przyjdzie! Tak samo jak Pedro w zeszłym sezonie!
0
BlauGran1404, podobno na kanale 446 AzTV.
0
Pirlo, co Ty od niego chcesz?
0
Czyli net zostaje. Mam cyfrę, astrę. Nie wiem. Zobaczy się.
0
Możecie przestać? Piszcie sobie na PW! A nie tu!
0
Co? Może nie jest?
0
Abidal jaki zjechany...
0
BarcaRuch, są przewidywane.