kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
slawmm, a kogo w miejsce Adriano? Adriano wrócił dopiero po kontuzji. Puyol ostatnio nie grał; powinien zagrać.
0
Valdes/Pinto- Montoya, Puyol, Mascherano/Sergi Gomez, Adriano- Song, Rafinha, Thiago- Tello, Messi, Villa. W drugiej połowie zobaczyłbym chętnie Roberto, Dos Santosa i Deulofeu.
0
Według mnie Messi powinien zagrać od początku. On musi grać! Nie może występować ciągle w kratkę.
0
Sędzia jemu zapisał, jego gol i nie ma dyskusji.
0
Czemu Ariano za Montoyę? Hę?
0
juliancarax, 15 odbiorów. Dziękuję do widzenia.
0
Dokładnie taki skład bym widział. Montoya musi zostać. Ewentualnie Iniestę przesunąć do pomocy, Xaviego na ławkę i Tello wtedy do składu.
0
konrado, Juve-Torino? To żeś przysadził. Tylko jestem ciekawy jak będziesz oglądał Juve-Torino i PSV-Ajax jak są o tych samych godzinach? Poza tym nie każdy ma nsport czy Polsat Sport Extra.
0
A co zmienia jak rodzice są po ślubie? To tylko głupoty. To że ksiądz popieprzy i oznajmi : "Ogłaszam Was mężem i żoną" nic nie zmienia. Ludzie się kochają dalej tak samo.
0
Oczywiście to był żart, ale u Tello z techniką to różowo nie jest. Nie potrafi przyjąć piłki, jeden zwód na który nawet obrońcy Alaves nie do końca się nabierają.
0
Cesc i Deu.
0
Poziomy techniki:
Tello
Amator
Początkujący
Średni
Dobry
Bardzo dobry
Perfekcyjny
Iniesta
Ronaldinho.
0
Wrabiałem go ciołki!!!
0
biotec23, to była ironia...
0
O 22:30 jest mecz.
0
carlok, nie na Polsacie tylko na TV4. Reklamowali już od tygodnia.
0
Izzy_97, z tą obroną na rękach to też by było źle:) By napisali że był arogancki i nie podszedł profesjonalnie. Oczywiście żartem piszę.
0
Na jakich kanałach mecz C+? W sensie numery tych kanałów.
0
PSK_Fanatyk, Messi się nie męczy. Taka mała uwaga. Ty z tymi swoimi oszczędnościami to się bujaj. Messiego od początku fazy grupowej LM nie chciałeś oglądać.
0
Nie zdziwię się jeśli w przyszłym tygodniu będziemy mieli 14 pkt przewagi na Realem, a Atletico 11 na Królewskimi. Ale sezon jest długi i nic nie jest rozstrzygnięte.
0
Brat Songa.
0
KingLeonidas, a co Ty chcesz od Pinto?
0
I grało 10 Hiszpanów :)
0
gringo1989, Villa nie może grać. Uraz lekki kostki. Ja bym dał za Iniestę Tello. Andres się marnuje na skrzydle. Cesc, Xavi i Busi w pomocy. Obrona ok.
0
konrado6, a ja mam w dupie Chelsea-City bo będę się emocjonował pojedynkiem Fernando Alonso z Sebastianem Vettelem w GP Brazylii. Forza Fernando!
0
OnlyTito, hipokryta. A w zeszłym sezonie to kto jak nie sędziowie pomogli Realowi w wygraniu ligi? Nie pamiętasz o tym nie?
0
Haha. Raczej plotki. Nikt z tej 5 nie odejdzie. Cesc, Valdes, Xavi i Busquets? Hahaha. Mają Toure, Silvę, Harta. Po co im Valdes?
0
Co Was tak razi ta 10 Messiego? To jest tylko ocena redaktorów i nikomu ona różnicy nie zrobi. Messi zasłużył na 10, dwie bramki, asysta, okazje i genialna gra. Naprawdę we wtorek dyrygował drużyną. Pracował jak wół.
0
michaelson8, na zwycięzcę pary Osasuna-Sociedad
0
Czy on jest normalny? Powinien leki zmienić. Bo przestają działać.