0

JoeBlack, ja bym proponował żebyś jeszcze raz przeczytał news. Cesc, Adriano i Song dostali pozwolenie na grę.

0

Adriano i Cesc powinni zagrać w 1 składzie.

0

nikolai, bo nie chce odchodzić?

0

Rok zaczyna się znakomicie. Powrót Tito, powrót Cesca i Songa. Ten rok będzie obfity w triumfy.

0

itruikt, no, nie wygrałaby 6 pucharów w 2009 roku.

0

Widać że chłop po prawie, bo po tym kierunku same mózgojeby wychodzą. Jednego takiego już spotkałem, który robił zdjęcia ludziom którzy przechodzili na czerwonym świetle.

0

A, i z tym gotowcem to chodziło mi o zdaniu kibiców Realu i innych, a nie że ja tak uważam...

0

SzpiceYo, no właśnie o to chodzi. I widzę jak tu się szanuje czyjeś upodobania i własne zdanie, no cóż to świadczy o Waszej inteligencji...

0

MD, hiszpańska gazeta, prima aprilis i wszystko jasne. Ale gdyby miał wracać to chciałbym go na ławce City bo bardzo ich lubię. Ale szkoda Manciniego. Ale z drugiej strony chciałbym żeby Pep pokazał że potrafi trenować nie tylko Barcę gdzie "przyszedł na gotowca" i żeby City pozbyło się przezwiska $hity.

0

W tym sezonie puchar podniesie Tito. W przyszłym sezonie Puyi i Abim.

0

SirBastos, ja słyszałem że za Pato chcą 30 mln. Ja bym wolał Neymara, do Pato nic nie mam ale jest właśnie bardzo kontuzjogenny. I nie wiem czy nawet nasi lekarze by mu pomogli.

0

Nie wiem czy oglądaliście mecze z jego udziałem w poprzednim sezonie. Na moje to grał bardzo dobrze.

0

Shakira ma wyznaczony termin porodu na początek roku 2013

0

wachaFCB, i po drugie, nie mógłby grać z "80". Ale byłoby fajnie.

0

BarcaForever, do końca ligi jest 21 meczów. Po wakacyjnej przerwie może odzyska formę, a jak nie to za 5 lat...

0

Anży, a jaki inny klub? Niech się walą.

0

Unique, najgorsza jedenastka roku :)

0

stachu6667, Villa też ostatnio nic nie strzelił.

0

Thiago111, Alexis już nie nurkuje.

0

adan23, ale Villa to zrobił przez 15 minut, a Alexis przez cały mecz (czyt. 90 minut.)

0

hoeniker, Twój komentarz jest nie na miejscu. O przekonaniach religijnych nie dyskutujemy.

0

Strasznie dużo literówek. Poprawcie je. Strata Real Madryt do Barcy zamiast strata Realu Madryt. Bilanms bramkowy zamiast Bilans bramkowy.

0

Racja, atrakcyjność jest nieporównywalnie mniejsza, ale to sprawia nie musimy się "bać". Ma chłop rację.

0

mati1996mmmm, a Villa coś pokazuje? Mniej niż Alexis.

0

Sanchez zawód? To co powiedzieć o Pedro? Alexis pokazywał się partnerom i był widoczny. A Pedro nic nie robił to jakim cudem ma 6,5? Opisy i oceny powinny być odwrotne.

0

Shiv4r, zobacz na sezony.

0

Ja kupiłem Guardiola oczami innych. Po nowym roku zamierzam kupić Messiego (zawsze się spóźniał) i Guardiolę biografię. Kończę czytać Barcę i zacznę kończyć Messiego.

0

kandale1, a Villa na ten moment coś daje? Alexis więcej teraz wnosi niż David.

0

Moim zdaniem Real się rozsypie. Po sezonie odejdzie Mou i może CR7. Ale wtedy liga będzie trochę nudna, chyba że Atletico wyroście na drugą siłę Primera Division.

0

Skład MD. Thiago mógłby zagrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?