kubafcb102
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
11 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
JoeBlack, ja bym proponował żebyś jeszcze raz przeczytał news. Cesc, Adriano i Song dostali pozwolenie na grę.
0
Adriano i Cesc powinni zagrać w 1 składzie.
0
nikolai, bo nie chce odchodzić?
0
Rok zaczyna się znakomicie. Powrót Tito, powrót Cesca i Songa. Ten rok będzie obfity w triumfy.
0
itruikt, no, nie wygrałaby 6 pucharów w 2009 roku.
0
Widać że chłop po prawie, bo po tym kierunku same mózgojeby wychodzą. Jednego takiego już spotkałem, który robił zdjęcia ludziom którzy przechodzili na czerwonym świetle.
0
A, i z tym gotowcem to chodziło mi o zdaniu kibiców Realu i innych, a nie że ja tak uważam...
0
SzpiceYo, no właśnie o to chodzi. I widzę jak tu się szanuje czyjeś upodobania i własne zdanie, no cóż to świadczy o Waszej inteligencji...
0
MD, hiszpańska gazeta, prima aprilis i wszystko jasne. Ale gdyby miał wracać to chciałbym go na ławce City bo bardzo ich lubię. Ale szkoda Manciniego. Ale z drugiej strony chciałbym żeby Pep pokazał że potrafi trenować nie tylko Barcę gdzie "przyszedł na gotowca" i żeby City pozbyło się przezwiska $hity.
0
W tym sezonie puchar podniesie Tito. W przyszłym sezonie Puyi i Abim.
0
SirBastos, ja słyszałem że za Pato chcą 30 mln. Ja bym wolał Neymara, do Pato nic nie mam ale jest właśnie bardzo kontuzjogenny. I nie wiem czy nawet nasi lekarze by mu pomogli.
0
Nie wiem czy oglądaliście mecze z jego udziałem w poprzednim sezonie. Na moje to grał bardzo dobrze.
0
Shakira ma wyznaczony termin porodu na początek roku 2013
0
wachaFCB, i po drugie, nie mógłby grać z "80". Ale byłoby fajnie.
0
BarcaForever, do końca ligi jest 21 meczów. Po wakacyjnej przerwie może odzyska formę, a jak nie to za 5 lat...
0
Anży, a jaki inny klub? Niech się walą.
0
Unique, najgorsza jedenastka roku :)
0
stachu6667, Villa też ostatnio nic nie strzelił.
0
Thiago111, Alexis już nie nurkuje.
0
adan23, ale Villa to zrobił przez 15 minut, a Alexis przez cały mecz (czyt. 90 minut.)
0
hoeniker, Twój komentarz jest nie na miejscu. O przekonaniach religijnych nie dyskutujemy.
0
Strasznie dużo literówek. Poprawcie je. Strata Real Madryt do Barcy zamiast strata Realu Madryt. Bilanms bramkowy zamiast Bilans bramkowy.
0
Racja, atrakcyjność jest nieporównywalnie mniejsza, ale to sprawia nie musimy się "bać". Ma chłop rację.
0
mati1996mmmm, a Villa coś pokazuje? Mniej niż Alexis.
0
Sanchez zawód? To co powiedzieć o Pedro? Alexis pokazywał się partnerom i był widoczny. A Pedro nic nie robił to jakim cudem ma 6,5? Opisy i oceny powinny być odwrotne.
0
Shiv4r, zobacz na sezony.
0
Ja kupiłem Guardiola oczami innych. Po nowym roku zamierzam kupić Messiego (zawsze się spóźniał) i Guardiolę biografię. Kończę czytać Barcę i zacznę kończyć Messiego.
0
kandale1, a Villa na ten moment coś daje? Alexis więcej teraz wnosi niż David.
0
Moim zdaniem Real się rozsypie. Po sezonie odejdzie Mou i może CR7. Ale wtedy liga będzie trochę nudna, chyba że Atletico wyroście na drugą siłę Primera Division.
0
Skład MD. Thiago mógłby zagrać.