0

stifler111, no na to wygląda. Neymar, pewnie Hummels i bramkarz. Będą same hity. Tylko kogo za Valdka? Moimi kandydatami są: Marc Andre-ter Stegen, Thibaut Courtois, Diego Alves. Najtrudniej będzie z Alvesem bo w Valencii jest absolutnym numerem 1. Ale nigdy nie mów nigdy. Następny; Courtois. Też będzie trudno ale Chelsea ma Cecha który sporo pociągnie. Ale Thibaut jest bardzo dobrym bramkarzem i powinniśmy koło niego się zakręcić. Kolejny; ter Stegen. Nie widziałem go w akcji ale z tego co słyszałem jest bardzo dobry no i najlepszy bramkarz Bundesligi w zeszłym sezonie.

Jest naprawdę duży wybór. Hart byłby też wielkim wzmocnieniem, ale City go nie puści. Musielibyśmy z 40 mln wybulić jak nie więcej. Co by nie było i tak w najbliższych 2-2,5 latach czekają nas 2 transfery bramkarzów.

Czeka nas ogrom transferów latem. Uważam że stać nas na Neymara, Hummelsa i np. ter Stegena. Niestety z wieloma piłkarzami się pożegnamy. Villa (choć wolałbym żeby został ale z Neymarem będzie wielki ścisk), Fontas, Afellay, Cuenca (jak nie znowu na wypożyczenie to niestety na sprzedaż) Valdes. Sądzę że zarobimy na tych piłkarzach jakieś 40 mln może troszkę więcej może troszkę mniej. A mamy 50 mln na transfery. Czyli 90 mln. Neymar 30 mln (bo 10 mln już jest), Hummels (czy inny ŚO) 30-35 mln i bramkarz 15-20 mln. Czyli kasy nam pewnie starczy ,a znając naszych dyrektorów i ich zdolności negocjacyjne to gdzieś wkręcą zmienne jakieś inne śmieszne klauzule i wydamy mniej. Wiem że nie lubicie takich wyliczeń ale...

0

Czeka nas rewolucja jeśli chodzi o młodych piłkarzy. Sądzę że zostanie sprzedany Fontas. Wypożyczony dos Santos. Afellay też pewnie zostanie sprzedany. Villa też. Uważam że w letnim okienku czekają nas prawdziwe bomby transferowe. Neymar i jakiś ŚO pewnie Hummels, niewykluczone że bramkarz.

0

MaraVilla7, może dlatego że go Tello zmienił ?

0

Bardzo dobrze zagrał Iniesta, Song i Alba. Alexis też zagrał dobrze.

0

Lepiej dać 4 razy więcej i kupić Hummelsa.

0

versus, Pedro? Chyba śnisz. Villa który jest już stary czy Pedro który jest młodziutki, wraca do formy. Vila na 100 % odejdzie. Neymar przyjdzie, Villa powiedzmy zostanie i Pedro odejdzie. Po dwóch-trzech latach jesteśmy o 2 napastników na minus zamiast 1 na minus.

0

kacper17, Barca nie ma zamiaru sprzedawać Villi? A to ciekawe. On jest pierwszy do odstrzału. Jak przyjdzie Neymar to on na pewno odejdzie.

0

Uważam że to znakomity pomysł. Neymar, Hummels i np. Ter Stegen i mamy kadrę piękną!

0

No to będziecie mieli pewnie Villę w 1 składzie. Bo teraz Cesc z Iniestą będą grali w pomocy, względnie Thiago. A w ataku Messi, Alexis, Villa/Pedro.

0

Jak przyjdzie Neymar to Villa na pewno odejdzie. I tak dobrze że aż 16 mln za niego mamy dostać.

0

Skład MD. Ale jednak dałbym zamiast kogoś z dwójki Iniesta Cesc Alexisa do ataku.

0

Ja bym dał taki skład:

Valdes; Alves, Mascherano, Puyol, Alba; Busi, Xavi, Iniesta; Villa, Messi, Alexis.
W drugiej połowie Cesc, Pedro i Thiago.

0

Contiv, cały czas? Jakby co to jest odtworzone w pętli. Czyli że się powtarza, a nie że na tym filmiku Messi na 2 litrowe zasoby śliny i cały czas pluje.

0

No, zajebisty fotomontaż. On tam tylko krzyczał w stronę ławki. Nawet jeśli by splunął to się mu nie dziwie. Po tych wszystkich intrygach Fajfa i prowokacjach prześcieradeł każdy by tak zrobił. Na szacunek drodzy państwo trzeba sobie zasłużyć.

0

Ja jestem tym zniesmaczony. Jeszcze dzisiaj mój kolega (nie mówiąc do mnie tylko do innego kolegi) powiedział tą całą historyjkę i jeszcze powiedział że Messi na pewno dostanie karę. Miałem mu coś powiedzieć ale ugryzłem się w język.

Na przeprosiny czy coś takiego nie ma co liczyć ale niech się to wyjaśni albo jakiś film się ukarze gdzie Messi idzie prosto do autokaru.

0

Farsa? Aaaa ta odmiana komedii? Nie wiem co ma wspólnego dzisiejszy mecz ze sztuką.

0

Barca2012, ale tylko ze względu na Szpaka. Bo Szarańcza jest spoko. A co, będą razem komentować?

0

ździwić to się może Zdzisiek. Jeśli już to zdziwili. Żebyś tylko Ty się nie zdziwił że my się nie zdziwimy.

0

KamilFCB12, Gran Derbi; Więcej niż Mecz.

0

Miał niby Babiarz komentować. Jak sam Szpaku to nie za ciekawie. Będzie pieprzył trzy po trzy. Jak z Trzeciakiem to już lepiej, ale on też będzie się podniecał Żelkiem. Oby na CN Laskowski komentował.

0

Alexis nota wyjściowa- 5. Miał sytuacje których co prawda nie wykorzystał. Ale Villa to samo!

0

florek81, Messi też się trzyma twardo na nogach.

0

ToJaGrzes, niewątpliwie. Zwłaszcza jak przyjdzie Neymar.

0

DamianoBarca94, a na CN wystawić Leo. Zaskoczenie będzie takie że nie będzie zaskoczenia :)

0

Według mnie skład powinien wybiec taki:

Pinto; Alves, Puyol, Pique, Alba; Busi, Xavi, Iniesta; Villa, Messi, Pedro. W drugiej połowie Cesc i Alexis.

0

WybitnyMessi, on nic nie musi. On może.

0

Teraz to niech zostanie. Latem odejdzie.

0

Przecież będą się kontaktować w trakcie meczu. Tito na pewno ustali skład, taktykę i tak dalej.

0

nba93, niby tak, ale to trochę krzywdzące na kogoś z trójki Cesc, Iniesta, Xavi. Bo Cesc zagrał wczoraj bardzo dobrze.

0

Messi... brak słów na to jak on zagrał. Villa i Alexis też zagrali bardzo dobrze. Obaj mieli pecha że nie trafili. Inaczej to skończyłoby się podwójną manitą. Liczę na Villę od początku z Realem i Alexisem w drugiej połowie z ławki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?